Poznajmy sie. Randka online

W tym dziale rozmawiamy o radościach i problemach, jakie dla introwertyków wynikają z bycia w związku.
Awatar użytkownika
Anxiety
Zagubiona dusza

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Anxiety »

Cześć. Mam na imię Adrian,lat 25,Warszawa. Hmm no i teraz ta trudniejsza część .. A więc uwielbiam maratony serialowe/filmowe/książkowe zawinięty w kocyk + ciepła herbatka zwłaszcza na okres jesienno-zimowy. Kocham smutną muzykę (każdego gatunku), banalne historie i czarny humor.. Przeważnie jestem typem śmieszka który stara się wszystko obrócić w żart, jest uśmiechnięty itd, gorzej jeśli ktoś celowo nadepnie mi na odcisk myśląc, że jest cwany..Nie jest. Jestem szczery,ambitny, pewny siebie i znudzony samotnością.. Poszukuję kogoś do wspólnego milczenia, śmiania się w zależności od chwili. Nudnych spacerów we dwoje, kulinarnych przygód, narzekania i rozmyślania nad absurdami tego świata. Kogoś z kim będę się rozumiał bez słów i przy kim nie będzie trzeba nic udawać.. kogoś z oczami w których będę się zatracał,które sprawia, że cała reszta jest bez znaczenia i uśmiechem o który będę walczył każdego dnia. Dziewczyny która stanie się dla mnie wszystkim, bez której nie będę mógł sobie wyobrazić reszty życia... No i chyba tyle... aaa no i jestem żałosnym romantykiem..ale takim tyci, tyci :D

Awatar użytkownika
Percy
Intronek

Post autor: Percy »

No dobra, może warto spróbować...

Jestem podwarszawskim słoikiem, lat za chwilę 30. Niecałe 180 cm wzrostu, więc prawie mężczyzna :) MBTI typuje mnie na INTJ.

Życie mija mi głównie na abstrakcyjnych rozkminach o naturze rzeczywistości, przeglądaniu memów, bieganiu, literaturze pięknej i non-fiction, fotografowaniu, śledzeniu nowinek technologicznych, ubolewaniu nad kondycją ludzką i tym, co człowiek wyrządził naturze, grach komputerowych i planszowych, oraz słuchaniu muzyki klasycznej, filmowej, progresywnego rocka, jazzu bądź elektroniki (przez to ostatnie bardziej rozumiem Daft Punk niż Deadmau5)

Jestem raczej milczącym samotnikiem, ale nie ukrywam, że miewam chwile, gdzie bardzo chciałbym kogoś wpuścić do swojego mikrokosmosu. Mimo ufania bardziej rozumowi niż emocjom, dogłębnie wierzę w bratnią duszę i dopełnianie się charakterów. Jak widać jestem idealistą i nie interesują mnie powierzchowne relacje bez długoterminowego potencjału.

Dodatkowymi plusami u płci pięknej są dla mnie - okulary, refleksyjna natura, flegmatyczno-melancholijny temperament, bezpośredniość, wyrozumiałość i wrażliwość na sztukę, szeroko rozumiana 'nerdowatość', bujna wyobraźnia i chęć do eksperymentów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Minusami zaś są - choleryczny temperament, pewność siebie zahaczająca o narcyzm, wypady na clubbing co piątek, skrajna bierność i niepodejmowanie inicjatywy, zbyt duże przywiązywanie wagi do rzeczy materialnych i wizerunku.

Cudów się nie spodziewam, ale może któraś z tutejszych Pań się zainteresuje :). Pozdrawiam serdecznie.

Awatar użytkownika
Uciekinierka
Ambiwertyk
Enneagram: 9w1
MBTI: INFP

Post autor: Uciekinierka »

Nie będę się reklamować, bo reklamy mnie ostatnio wkurzają. Chętnie pogadam z kimś, kto też nie może pogodzić się z tym światem.
"(...) są różne szkoły, ale jedna z nich mówi, że nigdy nie jest za późno. Mnie się podoba ta szkoła. Co mówi, że nigdy nie jest za późno."

Magnolia111995
Zagubiona dusza
Enneagram: 4
MBTI: Infp

Post autor: Magnolia111995 »

Chętnie poznam kogoś z Trójmiasta. :) Jestem introwertyczką, lubię książki , filmy oraz długie spacery. Miłośniczka rocka, chociaż nie tylko . Dusza artysty. Zapraszam do kontaktu, nie gryzę:)

jaro1989
Wtajemniczony
MBTI: INFJ

Post autor: jaro1989 »

Mam 30 lat i pochodzę z okolic Miechowa w Małopolsce. 187 centymetrów wzrostu. Jestem introwertykiem lubiącym zwiedzać nowe miejsca i wędrować po lesie. Ostatnio zacząłem sporo jeździć rowerem.

W obecnym etapie życia zaczęła doskwierać mi samotność i szukam drugiej połówki, z którą mógłbym dzielić dobre i złe chwile. Jestem osobą tolerancyjną szanującą poglądy innych. Posiadam wiele dość nietypowych pasji i bardzo cenie sobie szczerość.

Szukam kobiety, która zaakceptuje moje wady, jak i zalety i dzięki której będę chciał stawać się lepszym człowiekiem. Zależy mi na wspólnym spędzaniu czasu razem i wzajemnym wspieraniu się w trudnych chwilach.

Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs

Post autor: Coldman »

27.6 lat - tyle wynosi średnia wieku osób, którzy napisali ostatnio post.
Jak widać najpierw muszę zostać próchnem, żeby z kimś zagadać xD

Awatar użytkownika
Fairytaled
Introwertyk

Post autor: Fairytaled »

Nazwanie użytkowników i użytkowniczek piszących w tym temacie ''próchnem'' to genialny sposób autosabotażu. A może to ten czerwony nick tak wszystkich odstrasza?

Awatar użytkownika
Ananas
Introwertyk
Enneagram: 6w5
MBTI: INTP

Post autor: Ananas »

Coldman pisze:
06 lut 2020, 21:41
27.6 lat - tyle wynosi średnia wieku osób, którzy napisali ostatnio post.
Jak widać najpierw muszę zostać próchnem, żeby z kimś zagadać xD
Za chwilę zmniejszę ci tą średnią żeby inni wyszli z twojej granicy próchna :v
We wszechświecie więcej jest gwiazd niż ziaren piasku na dowolnej plaży;
więcej jest gwiazd niż sekund, które upłynęły, odkąd powstała ziemia;
więcej jest gwiazd niż dźwięków i słów wypowiedzianych przez wszystkich ludzi od początku świata."

-Neil De Grasse Tyson

Awatar użytkownika
Pilotka19
Intronek

Post autor: Pilotka19 »

Fairytaled pisze:
07 lut 2020, 6:22
Nazwanie użytkowników i użytkowniczek piszących w tym temacie ''próchnem'' to genialny sposób autosabotażu. A może to ten czerwony nick tak wszystkich odstrasza?
Wypowiedziałabym się jako przedstawiciel próchna, ale Coldman uważa żem jednak młoda.

Dobra koniec offtop
I'm in my head again
I took more medicine
Ripped up the parts from my heart and my chest again

Awatar użytkownika
Ananas
Introwertyk
Enneagram: 6w5
MBTI: INTP

Post autor: Ananas »

A dobra też spróbuję, co mi szkodzi
Jestem Alex, 22 lata, Poznań.
- Kocham memy, praktycznie każde.
- Interesuje się wieloma tematami (ostatnio: psychologia, PR, ekonomia, astrofizyka, technologia, social media, kultura).
- Piłka nożna w moim serduszku.
- Lubię też zagrać w jakąś gierkę nie tylko komputerową :p lub też wyjść gdzieś czasem.
- W najbliższym czasie mam też plany żeby pojeździć choć troszeczkę po Polsce.
- Raz po raz obejrzę jakiś serial czy film na netflixie :p czy przeczytam książkę/ artykuł na jakiś interesujący mnie temat.
Więcej też można znaleźć w postach napisanych z tego profilu.
Jeśli zainteresowałem to można się ze mną skontaktować przez wiadomość prywatną na forum :D.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
We wszechświecie więcej jest gwiazd niż ziaren piasku na dowolnej plaży;
więcej jest gwiazd niż sekund, które upłynęły, odkąd powstała ziemia;
więcej jest gwiazd niż dźwięków i słów wypowiedzianych przez wszystkich ludzi od początku świata."

-Neil De Grasse Tyson

Awatar użytkownika
LadyZau
Wtajemniczony

Post autor: LadyZau »

Na imię mam Kasia (nie Katarzyna, nie Kaśka), w tym roku skończę 31 lat i może coś ze mną jest nie tak, ale czuję się młodo, otoczona ludźmi w wieku 20-25 którzy narzekają jacy są już starzy. Jestem na tym forum, bo podobnie jak większość z was nie lubię... ludzi? Nie, ludzię są ok. Nie lubię pewnych typów ludzi z którymi przebywanie mnie męczy, dlatego czasem trudno jest mi się odnaleźć w dzisiejszych czasach. Nie chodzę co weekend do klubów bo szczerze nienawidzę tych klimatów, nie lubię poznawać nowych ludzi. Od jakiegoś roku poznałam nowych ludzi tylko dlatego, że musiałam zmienić pracę. Na pierwszy rzut oka nikt by nie powiedział, ze jestem szczelnie zamknięta w sobie (jak i to, że mam 31 lat). Jestem wysoko wrażliwa, analizująca wszystko bez końca, tęskniąca za czymś prawdziwym, za nieustającym uczuciem, które nie minie po kilku latach i wspólnym zamieszkaniu. Kocham zwierzęta i kiedyś chciałabym jakiegos przygarnac, bylby najszczesliwszym futrem na swiecie.

Awatar użytkownika
Penumbra
Introrodek

Post autor: Penumbra »

W takim razie moja grupa wiekowa to już szczątki. Mogłabym większość wpisów adoptować :piwo:

Awatar użytkownika
romanka
Stały bywalec
Enneagram: 5

Post autor: romanka »

Penumbra pisze:
16 lut 2020, 13:55
W takim razie moja grupa wiekowa to już szczątki. Mogłabym większość wpisów adoptować :piwo:
A ja matkować :haha: :haha:

matys891207
Zagubiona dusza
Enneagram: 6
MBTI: ISFJ

Post autor: matys891207 »

30 lat Mateusz. Dla niektórych juz próchno :p
Jestem z Gdańska. Pozbawiony nadzieji na poznanie idealnej drugiej połówki. Takiej dla ktorej idealnym spędzaniem wolnego czasu bylo by wspolne leżenie w łóżku. Oglądanie filmów i wzajemna obecność. Błoga obecność kochanej osoby. Przez te moje kilka nieudanych zwiazkow zdalem sobie sprawę ze przeciwienstwa sie nie przyciagaja. Uwielbiam podróżować ale tylko we dwojke. Jestem osoba ktora musi sie kims zajmowac opiekowac adorowac. Chce kochac i byc kochany. Aczkolwiek jestem popsuty. Popsuty ostatnim zwiazkiem.... piekłem...
Czy dam rade jeszcze zaufac ? Mysle ze tak. Ale tylko osobie podobnej do mnie
W razie co to zapraszam na wiadomość prywatna :)

Mikcze
Wtajemniczony

Post autor: Mikcze »

Cześć. Mam 22 lata. Jestem z małopolski, mieszkam gdzieś między Krakowem a Rzeszowem.
Ciekawią mnie starozytne cywilizacje np. egipt, grecja. Wielcy myśliciele, wizjonerzy typu da vinci, tesla. Generalnie takie postacie od których można się coś interesującego dowiedzieć czy nauczyć. Czasem coś przeczytam, audbiobooki czy ebooki też się zdarzy.
Interesuję się duchowością. Fascynuje mnie kosmos. Uwielbiam hip hop, lubię zagrać w szachy.
Powiedziałbym, że jestem osobą wrażliwą, empatyczną. Lubię towarzystwo, ale takie w którym dobrze się czuję, choć jakoś mocno rozgadany nidgy nie byłem, ale w dużej mierze zależało z kim, na jaki temat i od czasu znajomości.
Nie lubię reklam i nie interesuje mnie polityka.
Staram się robić swoje i nie dać się zwariować na tym świecie.
Myślę, że tyle wystarczy, potraktuję to też jako taki pamiętnik, bo gdybym miał z 5 lat temu powiedzieć coś o sobie to chyba miałbym z tym problem.
Jeśli chcesz mnie poznać, smiało można pisać.
mikmikcze@interia.pl

ODPOWIEDZ