Poznajmy sie. Randka online

W tym dziale rozmawiamy o radościach i problemach, jakie dla introwertyków wynikają z bycia w związku.
IntroPoz
Zagubiona dusza

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: IntroPoz » 14 gru 2019, 14:47

Maciej, Poznań lat 25. Introwertyk który nie lubi ludzi, w poszukiwaniu garstki osób do walki Ja versus świat. Niestety długoletni związek prawdopodobnie przegra z moim introwertyzmem. Ja wolę spacer,kino,dom druga strona imprezy,spotkania w duzych grupach itd. Obce towarzystwo mnie męczy, niekoniecznie szukam kogoś do związku, bardziej przyjaciela chociaż niczego nie wykluczam. Brak mi w życiu osoby która po prostu rozumie czym jest Intro. Czuje potrzebę bycia blisko z kimś podobnym do mnie.

Awatar użytkownika
Anxiety
Zagubiona dusza

Post autor: Anxiety » 29 gru 2019, 0:13

Cześć. Mam na imię Adrian,lat 25,Warszawa. Hmm no i teraz ta trudniejsza część .. A więc uwielbiam maratony serialowe/filmowe/książkowe zawinięty w kocyk + ciepła herbatka zwłaszcza na okres jesienno-zimowy. Kocham smutną muzykę (każdego gatunku), banalne historie i czarny humor.. Przeważnie jestem typem śmieszka który stara się wszystko obrócić w żart, jest uśmiechnięty itd, gorzej jeśli ktoś celowo nadepnie mi na odcisk myśląc, że jest cwany..Nie jest. Jestem szczery,ambitny, pewny siebie i znudzony samotnością.. Poszukuję kogoś do wspólnego milczenia, śmiania się w zależności od chwili. Nudnych spacerów we dwoje, kulinarnych przygód, narzekania i rozmyślania nad absurdami tego świata. Kogoś z kim będę się rozumiał bez słów i przy kim nie będzie trzeba nic udawać.. kogoś z oczami w których będę się zatracał,które sprawia, że cała reszta jest bez znaczenia i uśmiechem o który będę walczył każdego dnia. Dziewczyny która stanie się dla mnie wszystkim, bez której nie będę mógł sobie wyobrazić reszty życia... No i chyba tyle... aaa no i jestem żałosnym romantykiem..ale takim tyci, tyci :D

Awatar użytkownika
Percy
Introrodek

Post autor: Percy » 02 sty 2020, 11:54

No dobra, może warto spróbować...

Jestem podwarszawskim słoikiem, lat za chwilę 30. Niecałe 180 cm wzrostu, więc prawie mężczyzna :) MBTI typuje mnie na INTJ.

Życie mija mi głównie na abstrakcyjnych rozkminach o naturze rzeczywistości, przeglądaniu memów, bieganiu, literaturze pięknej i non-fiction, fotografowaniu, śledzeniu nowinek technologicznych, ubolewaniu nad kondycją ludzką i tym, co człowiek wyrządził naturze, grach komputerowych i planszowych, oraz słuchaniu muzyki klasycznej, filmowej, progresywnego rocka, jazzu bądź elektroniki (przez to ostatnie bardziej rozumiem Daft Punk niż Deadmau5)

Jestem raczej milczącym samotnikiem, ale nie ukrywam, że miewam chwile, gdzie bardzo chciałbym kogoś wpuścić do swojego mikrokosmosu. Mimo ufania bardziej rozumowi niż emocjom, dogłębnie wierzę w bratnią duszę i dopełnianie się charakterów. Jak widać jestem idealistą i nie interesują mnie powierzchowne relacje bez długoterminowego potencjału.

Dodatkowymi plusami u płci pięknej są dla mnie - okulary, refleksyjna natura, flegmatyczno-melancholijny temperament, bezpośredniość, wyrozumiałość i wrażliwość na sztukę, szeroko rozumiana 'nerdowatość', bujna wyobraźnia i chęć do eksperymentów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Minusami zaś są - choleryczny temperament, pewność siebie zahaczająca o narcyzm, wypady na clubbing co piątek, skrajna bierność i niepodejmowanie inicjatywy, zbyt duże przywiązywanie wagi do rzeczy materialnych i wizerunku.

Cudów się nie spodziewam, ale może któraś z tutejszych Pań się zainteresuje :). Pozdrawiam serdecznie.

ODPOWIEDZ