Poznajmy sie. Randka online

W tym dziale rozmawiamy o radościach i problemach, jakie dla introwertyków wynikają z bycia w związku.
Awatar użytkownika
Pozytywny
Wtajemniczony
MBTI: INTJ

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Pozytywny »

Cześć. Z tej strony Grzegorz. Lat 32. INTJ.Jestem z Beskidu Małego.
Jestem osobą bez nałogów, myślącą racjonalnie. Idę przez życie z zasadami, które dla większości społeczeństwa są niestety obce. Nie uznaję Social mediów. Nie oglądam telewizji.
Dbam o siebie,i ludzi na których mi zależy. Kiedyś byłem altruistą ale życie nauczyło mnie że tak do niczego się nie dojdzie. Postawiłem więc na asertywność. Podążam za obranym w życiu celem, ale nie po trupach. Powoli realizuje marzenia. Potrafię cieszyć się z małych rzeczy. Doceniam życie. Jestem perfekcjonistą we wszystkim co robię.
Moje zainteresowaia;MTB, odkrywanie nieznanego, miejsc w których się jeszcze nie było, poszukiwanie istoty rzeczy. Wypady w góry, lasy, i ogólnie pojęty kontakt z fauną i florą. Patrzenie w gwiazdy z dala od cywilizacji. Muzykę różnych gatunków oprócz Disco Polo i Popu. Lubię posłuchać dobrego audiobooka, oglądnąć czasami jakiś dający do myślenia film, lub serial.Uwielbiam jazdę na motocyklu, do której mam zamiar niebawem wrócić.
Chciałbym poznać tutaj kobietę myślącą w podobnych kategoriach jak ja. Bez nałogów. Zapraszam do kontaktu na priv.
Życie to ciągła walka ze swoimi słabościami.
Mamy do wyboru je pokonać, albo się poddać.
Wybór jest oczywisty.

https://www.16personalities.com/profiles/0b6a1308854bd
Awatar użytkownika
Uciekinierka
Ambiwertyk
Enneagram: 9w1
MBTI: INFP

Post autor: Uciekinierka »

Cudownie byłoby znaleźć kogoś, z kim można by razem iść przez życie, ale jeśli trafiłby się choć korespondencyjny przyjaciel albo po prostu ciekawy rozmówca, to też fajnie. ;)

Próchno z tej strony, lat 28,5. Popularne testy twierdzą, że INFP lub 9w1. Podobno wykazuję niektóre nieco sprzeczne cechy osoby wysoko wrażliwej i poszukującej wrażeń. Doceniam u ludzi połączenie zmysłu artystycznego i intelektualnej pasji, choć ponad to przedkładam życzliwość wobec drugiego człowieka. Ważniejsza jest dla mnie spójność poglądów niż zainteresowań. Moje posty powiedzą o mnie prawdopodobnie więcej niż jakikolwiek opis.

Nie poszukuję u mężczyzny ambicji, pewności siebie, nienagannych manier. Bardzo zależy mi na empatii, intelektualnej uczciwości i szczerości, której nie utożsamiam z bezpośredniością. Chciałabym znaleźć to, co staram się dawać z siebie. Bądźmy dla siebie wyrozumiali, bo nikt z nas nie jest idealny.
"(...) są różne szkoły, ale jedna z nich mówi, że nigdy nie jest za późno. Mnie się podoba ta szkoła. Co mówi, że nigdy nie jest za późno."
Infpgirl
Zagubiona dusza
Enneagram: 4

Post autor: Infpgirl »

Hej. Chętnie poznam introwertyka INFP- mediatora. Reszta na priv dla zainteresowanych :)
Awatar użytkownika
aporia
Introwertyk

Post autor: aporia »

Nudzi mi się, GG do kontaktu w profilu, i życzę powodzenia osobą które się skuszą :)
Nic się nie da zmienić, statystycznie wypada jedna śmierć na jednego człowieka.
Awatar użytkownika
Skryty
Pobudzony intro

Post autor: Skryty »

Cześć, pisałem to juz chyba nie raz, bo już nie od dziś jestem na forum, ale szukam kogoś z kim mógłbym pogadać w wolnej chwili, praktycznie o wszystkim. Na tą chwile mogę powiedzieć tyle że jestem 21 letnim studentem z podkarpacia i mam na imie Marcin, i to w zasadzie tyle co tak na szybko.
Awatar użytkownika
Meroz
Wtajemniczony
Enneagram: 5w4

Post autor: Meroz »

Cześć. Jestem Paweł. Mam 25 lat i mieszkam w Gdańsku. Interesuje się głównie produkcją muzyki elektronicznej. Poza tym trochę jakieś gierki, rozwój osobisty i duchowosc. Ogólnie to kreatywny ze mnie gość.

W przeszlosci byłem dość zamknięty w sobie Ale dzisiaj potrafię się dogadywać z różnymi osobami. Często spędzam czas z glową w chmurach i rozmyslam oraz cenie sobie dobrą dawke pozytywnej energii oraz cieszenie się chwilą obecną.

Szukam dziewczyny, która jest na swój sposób unikatowa. Która ma jakieś fajne pasje którymi zyje, która potrafi się fajnie posmiac lub po prostu ma w sobie jakiś taki wewnętrzny, tajemniczy urok. "To cos" czym zjednuje sobie ludzi.

Jakby co to priv.
Awatar użytkownika
Pan Maska
Wtajemniczony

Post autor: Pan Maska »

Hej wszystkim. Mam 27 lat, mieszkam i pracuje w Warszawie. Typ INTJ (i z takimi chyba najszybciej łapie wspólny język).

Coś o sobie: Pewny siebie, zabawny(czarny humor i żarty ze wszystkiego rządzą !) czasem gaduła, czasem świetny słuchać. Zdarza się, że zamieniam się we wrednego socjopatę który pod grzeczną maską ukrywa prawdziwą twarz. Domator kochający wieczorne maratony serialowo/filmowe, rozmowy na absurdalne tematy, życiowe rozkminy itd. Typ muzyki który gra mi w słuchawkach zależy od pory roku i nastroju choć zdarza się, że totalna cisza jest kojąca i wspaniała. Nie trawie leniwych ,gadatliwych ludzi oraz dużych imprez.

Kogo szukam: Do celowo-> Dziewczyny z która stworzymy zabójcze duo, z która będę się dogadywał bez słów, będziemy się motywować, pocieszać i jedno będzie mogło polegać na drugim. Bratniej duszy która będzie tą jedyną. A na początek ? Po prostu popiszmy i sprawdźmy czy jest ta chemia. Może szczęście dopisze i napiszemy wspólnie piękną historie ?

Czemu zamieszczam tutaj ogłoszenie? Przeważnie otaczają mnie wysysacze energii ekstrawertycy którzy nie rozumieją pewnych zachowań i potrzeb dlatego stwierdziłem, że może tutaj będzie trochę łatwiej znaleźć to czego szukam ?
konrad187
Zagubiona dusza
Enneagram: 5

Post autor: konrad187 »

Poznam pannę z woj. łódzkiego :) Zapraszam na priv :)
literatka3
Zagubiona dusza
MBTI: INFJ

Post autor: literatka3 »

witam, chętnie poznam introwertyka, z którym można by popisać na tematy głębsze. jestem osobą, która ceni sobie wyciszenie, spokój, a w rozmowie lubi poruszać między innymi kwestie takie jak psychologia, sztuka. bardzo lubię czytać (szczególnie cenię prozę Kertesza, Jelinek, H. Muller, Kundery, Tokarczuk, próbuję sama pisać) oglądać filmy (m.in. von Triera, Dolana, Jarmucha), relaksują mnie wyjścia na koncerty, aktywności fizyczne (joga i pływanie), nauka języków obcych. chętnie poznam jakąś artystyczną duszę, może miłośnika fantasy:) mam 40 lat i mieszkam w województwie warmińsko - mazurskim. pozdrawiam wszystkich :) literatka3@wp.pl
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs

Post autor: Coldman »

literatka3 pisze: 09 lis 2020, 0:46 witam, chętnie poznam introwertyka, z którym można by popisać na tematy głębsze. jestem osobą, która ceni sobie wyciszenie, spokój, a w rozmowie lubi poruszać między innymi kwestie takie jak psychologia, sztuka. bardzo lubię czytać (szczególnie cenię prozę Kertesza, Jelinek, H. Muller, Kundery, Tokarczuk, próbuję sama pisać) oglądać filmy (m.in. von Triera, Dolana, Jarmucha), relaksują mnie wyjścia na koncerty, aktywności fizyczne (joga i pływanie), nauka języków obcych. chętnie poznam jakąś artystyczną duszę, może miłośnika fantasy:) mam 40 lat i mieszkam w województwie warmińsko - mazurskim. pozdrawiam wszystkich :) literatka3@wp.pl
Szkoda, że masz 40 lat, bo ja bardzo lubię spotykać się z literatkami.
nietota
Introwertyk
MBTI: INTP

Post autor: nietota »

u mean
Image?
Mikcze
Wtajemniczony

Post autor: Mikcze »

Spróbuje raz jeszcze, bo widzę że na stare posty nikt nie zagląda.
Interesuję się rozwojem duchowym po części też osobistym. Interesuje mnie kosmos, tematy z nim związane, nocne niebo, starożytność i lubie na te tematy rozmawiać.
Na co dzień dużo słucham muzyki, kocham hiphop, lubie zagrac w szachy.
Nie znoszę polityki, telewizji nie oglądam, ale lubię oglądnąć sobie dobry film horrory, czy jakieś zagadkowe albo inne, czasem przeczytam książkę.
W realu jakoś zbytnio rozgadny nigdy nie byłem, choć to zalezy z kim i na jaki temat, za to uważam się za dobrego słuchacza :)
Szukam tu kogoś z kim znajdę wspólny język.
Jestem Mikołaj, 23 lata z małopolski. mikcze007@gmail.com
Awatar użytkownika
Miodunka
Introrodek

Post autor: Miodunka »

Cześć,
mam 35 lat, typ INFP, HSP. Szukam bratniej duszy, kogoś, z kim można porozmawiać, spędzić czas wirtualnie lub w realu, wymieniać maile albo nawet tradycyjne listy ;) Z racji tego, gdzie mnie los rzucił, i ostatnich zawirowań w moim życiu, oddaliłam się poza krąg moich dawnych przyjaciół, w związku z czym szukam nowych znajomości. Mieszkam (tymczasem) w województwie opolskim.
Interesuję się naukami przyrodniczymi - botaniką, zoologią, weterynarią, medycyną; historią, zwłaszcza historią mojego regionu, etnografią Europy Środkowej. Lubię podróżować, ale na własną rękę - może raczej: włóczyć się, zwiedzać i odkrywać na nowo zapomniane miejsca, zarówno te stworzone ludzką ręką, jak i te będące dziełem Matki Natury. Środek transportu nie ma dla mnie znaczenia, chociaż są takie, które przedkładam nad inne - rower, kajak, koń, motocykl; od dzieciństwa lubię też podróżować koleją.
Wolny czas spędzam raczej aktywnie. Chętnie uprawiam sport, chociaż za grami zespołowymi raczej nie przepadam, z wyjątkiem siatkówki i piłki ręcznej - w to akurat lubię zagrać od czasu do czasu. Dużo czytam, trochę piszę; grywam na gitarze akustycznej, zajmuję się także rękodziełem. Miło mi będzie pogadać z kimś o podobnych zainteresowaniach.
ODPOWIEDZ