Poznajmy sie. Randka online

W tym dziale rozmawiamy o radościach i problemach, jakie dla introwertyków wynikają z bycia w związku.
nattsvermer
Zagubiona dusza
MBTI: INTJ

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: nattsvermer »

Hej :)
Z tej strony 24-letnia introwertyczka (INTJ). Zawodowo realizuję się w pracy, która sprawia mi przyjemność. Większą część mojego czasu poza pracą poświęcam doskonaleniu znajomości języków obcych, które są moją pasują. Szczególnie bliskie mojemu sercu są roślinki oraz zwierzęta. Uwielbiam kocie łapki oraz czarny humor :serce: Poza tym lubię również spędzać czas w kuchni na gotowaniu oraz pieczeniu ciast. Zdecydowanie preferuję domowe zacisze, lubię muzykę rockową, seriale i filmy skłaniające do myślenia oraz długie spacery. Zdarza mi się czasami sporo rozmyślać nad problemami egzystencjalnymi. Określiłabym siebie jako osobę wrażliwą, ambitną i dążącą do celu. W odpowiednim towarzystwie jestem straszną gadułą. Szukam kogoś przy kim będę mogła zdjąć maskę i porozmawiać o wszystkim i o niczym. Zapraszam na priv :)
Awatar użytkownika
Introja
Intro-wyjadacz
Enneagram: 4w5
MBTI: INFJ

Post autor: Introja »

nattsvermer pisze: 22 gru 2020, 21:10 Szukam kogoś przy kim będę mogła zdjąć maskę
Zdjąć maskę przy kimś teraz? To niebezpieczne hehe 🍞
Infpgirl
Zagubiona dusza
Enneagram: 4
MBTI: INFP

Post autor: Infpgirl »

Tu samotna infp. Szukam kogoś przed kim mogłabym się otworzyć. Potrzebuję kogoś, kto będzie chciał być blisko( to sie chyba nazywa przyjaciel) lub partner. Zapraszam na priv.
Vern
Zagubiona dusza
Enneagram: 4w5
MBTI: INTJ

Post autor: Vern »

No hej. :) Jestem 22letnim chłopakiem szukającym jakiejś bliskiej duszyczki, a może i drugiej połówki, jeśli pomiędzy nami zagra to "coś". W zasadzie to na forum trafiłem dość przypadkowo i początkowo do tego wątku podchodziłem z dystansem, ale czytając sobie posty poprzedników i poprzedniczek uznałem, że jest tu całkiem sporo osób kierujących się podobnymi wartościami i myślącymi podobnie co ja, więc w sumie czemu by nie spróbować. :) Właściwie to nawet taka opisowa wizja odpowiada mi bardziej niż apki typu Tinder, gdzie w pierwszej kolejności oceniamy wygląd, a nie to co najważniejsze - czyli co dana osoba sobą reprezentuje i co skrywa w środku. Na końcu tego nudnego i przydługiego wstępu dodam, że jestem z Poznania, ale osoby z innych zakamarków kraju także zapraszam do kontaktu.

Wcześniej nie interesowałem się tym ciągiem 4 literek, ale raczej jestem typem INTJ, a przynajmniej w wielu kwestiach opis tej osobowości bardzo odpowiada mojemu. Jestem osobą ceniącą sobie ciszę i spokój, choć nie powiem - w skrajnych sytuacjach bywam wybuchowy. Zdecydowanie lepiej czuję się w niewielkim gronie osób, najlepiej rodziny lub najbliższych znajomych. Z reguły potrzebuję trochę czasu aby otworzyć się na drugą osobę, ale gdy to już nastąpi to jestem w stanie wiele dla niej poświęcić i pójść za nią choćby w ogień. Powiedziałbym, że jestem trochę typem wrażliwego romantyka. :) O swoich wadach mógłbym napisać kilka następnych akapitów, ale w głębi duszy myślę że siedzi we mnie dobry człowiek. :P

Szukam osoby, która może nie będzie koniecznie moim charakterologiczne sobowtórem, ale która w wielu kwestiach będzie miała podobne podejście, która będzie wolała wolny czas spędzić we dwójke na spacerze, czy w kinie, a nie na wiecznych melanżach, która potrafi podejść do tematów związków dojrzale, a nie jak do jednorazowej przygody, która w razie niepowodzenia pójdzie w szybkie zapomnienie, której będę mógł się w pełni poświęcić, nabywać przy niej i rozwijać nowe wspólne pasje. Brzmi może trochę utopijne, ale wierzę że jest to jednak realna wizja.

Mam dziwne wrażenie, że skopałem ten post po całości i nie przekazałem tu nawet małej części tego co chciałem robiąc sobie bardziej antyreklamę niż reklamę, ale po 1) jest 5 rano i dopadł mnie dziwny rodzaj weny, a po 2) w sumie każdy człowiek jest złożony, ma swoją własną historię, której nie da się opowiedzieć w kilku akapitach, także jeśli choć w małym stopniu Cię zainteresowałem to zapraszam do nawiązania znajomości. :)

PS: Mam blisko 2 metry wzrostu, wiec w razie czego problem sięgania rzeczy z najwyższych półek sklepowych rozwiązany!
Awatar użytkownika
kacper137
Introrodek

Post autor: kacper137 »

Kacper 32"
Kraków
Zainteresowania: czytanie ksiazek, serial, rozwoj duchowy, gry kopmuterowe

Pisz w prywatnej wiadomosci.

pozdrawiam
137
nietota
Pobudzony intro
Enneagram: 5w4
MBTI: INTP

Post autor: nietota »

Percy pisze: 17 gru 2020, 16:15
nietota pisze: 16 gru 2020, 19:35 Nie lubię: psów
Szkoda.
z wyjątkiem jamników! są pocieszne!

Image
Awatar użytkownika
Percy
Introwertyk

Post autor: Percy »

No, trochę Cię to rozgrzesza.
Ale ja z konkursu i tak odpadam, bo prawko dopiero w trakcie. ;)
Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Enneagram: 1w9
MBTI: istj

Post autor: highwind »

@nietota @Percy
Kończyć offtop, pogadankę przenieść na PW.
literatka3
Wtajemniczony
MBTI: INFJ

Post autor: literatka3 »

witam, chętnie poznam introwertyka, z którym można by popisać na tematy głębsze. jestem osobą, która ceni sobie wyciszenie, spokój, a w rozmowie lubi poruszać między innymi kwestie takie jak psychologia, sztuka. bardzo lubię czytać (szczególnie cenię prozę Kertesza, Jelinek, H. Muller, Kundery, Tokarczuk, próbuję sama pisać) oglądać filmy (m.in. von Triera, Dolana, Jarmucha), relaksują mnie wyjścia na koncerty, aktywności fizyczne (joga i pływanie), nauka języków obcych. chętnie poznam jakąś artystyczną duszę, może miłośnika fantasy:) mam 40 lat i mieszkam w województwie warmińsko - mazurskim. pozdrawiam wszystkich :) literatka3@wp.pl
konrad187
Zagubiona dusza
Enneagram: 5

Post autor: konrad187 »

Jest tu jakaś laska lubiąca spokojne życie bez większych wymagań czy to w XXI w nie możliwe?
KonKrosno
Zagubiona dusza

Post autor: KonKrosno »

Mam prawie 27 lat i nigdy nie byłem na randce , czy mam jeszcze jakieś szanse ?
Awatar użytkownika
tove
Introwertyk

Post autor: tove »

konrad187 pisze: 15 sty 2021, 20:05 Jest tu jakaś laska lubiąca spokojne życie bez większych wymagań czy to w XXI w nie możliwe?
Wymarły razem z dziewicami. Zdefiniuj "spokojne życie".
KonKrosno pisze: 15 sty 2021, 22:27 Mam prawie 27 lat i nigdy nie byłem na randce , czy mam jeszcze jakieś szanse ?
Może, ale to nie jest dobry tekst na podryw.
Awatar użytkownika
Drimlajner
Legenda Intro

Post autor: Drimlajner »

tove pisze: 16 sty 2021, 18:34 Zdefiniuj "spokojne życie".
Bez wycieczek do Paryża na walentynki? W sumie to i tak Paryż zamknięty... ale obecnych czasów spokojnym życiem bym nie nazwał.

Ba dum tssssss :jump:
Majanadzieja
Zagubiona dusza

Post autor: Majanadzieja »

Szukam nadal jakiejś osoby, z którą będę mogła stworzyć głębszą relację. Zależy mi na kimś wartościowym. (Ogłoszenie niejako ponowione).
forwhom
Zagubiona dusza

dzień dobry

Post autor: forwhom »

Witajcie. Szukam tu kogoś, mężczyzny, w domyśle partnera, choć można to nazwać różnie. Mam 25 lat i jestem płcią piękną. A zatem szukam mężczyzny, który będzie jednocześnie moim przyjacielem, który będzie potrafił usiąść obok, wziąć za rękę i przytulić, dojrzałego emocjonalnie.
Wyrozumiałego, spokojnego i nienachalnego, a jednocześnie zaangażowanego w relację. Kogoś z kręgosłupem moralnym i okazującego uczucia. Jako, że interesuje mnie stały związek to bardziej obchodzą mnie cechy osobowościowe, aniżeli sam wygląd. Sama uważam się za atrakcyjną kobietę, skromną, ale jestem zdania że powierzchowność mija.( to skrót myślowy).Otwieram się powoli, więc jeśli masz w sobie pokłady cierpliwości i zaufasz mi, że warto nawiązać ze mną kontakt, bo mam w sobie dużo ciepła i dobra, a także miłości, którą bym po prostu chciała komuś dać, to napisz do mnie wiadomość.
ODPOWIEDZ