Poznajmy sie. Randka online

W tym dziale rozmawiamy o radościach i problemach, jakie dla introwertyków wynikają z bycia w związku.
Maniatoja
Intronek
Posty: 50
Rejestracja: 23 lis 2018, 16:07
Płeć: kobieta

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Maniatoja »

Ktoś tu wspominał o babci :-))) to pewnie o mnie ;-))) Jestem Maria, mam 48 lat,jestem z Torunia. Z wyglądu dają mi niecałą 40stkę, a mentalnie też raczej zatrzymałam się w tamtej dziesiątce mojego życia. Jestem na pół intro, to się jakoś fachowo nazywa. Nie lubię tłumów, lubię ciszę i małe grono ludzi, którym ufam, choć nie mam problemów z nawiązywaniem znajomości, na żywo, nie tylko w necie. Może dlatego, że pracuję od lat z ludźmi na co dzień. I nie mam wyboru ;-) Tu znalazłam się z powodu wątpliwości odnośnie bycia z introwertykiem. Takim z krwi i kości.
Alucard
Introrodek
Posty: 23
Rejestracja: 15 paź 2018, 16:20
Płeć: mężczyzna
MBTI: INTJT

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Alucard »

Maniatoja pisze: 30 lis 2018, 14:46 Ktoś tu wspominał o babci :-))) to pewnie o mnie ;-))) Jestem Maria, mam 48 lat,jestem z Torunia. Z wyglądu dają mi niecałą 40stkę, a mentalnie też raczej zatrzymałam się w tamtej dziesiątce mojego życia. Jestem na pół intro, to się jakoś fachowo nazywa. Nie lubię tłumów, lubię ciszę i małe grono ludzi, którym ufam, choć nie mam problemów z nawiązywaniem znajomości, na żywo, nie tylko w necie. Może dlatego, że pracuję od lat z ludźmi na co dzień. I nie mam wyboru ;-) Tu znalazłam się z powodu wątpliwości odnośnie bycia z introwertykiem. Takim z krwi i kości.

Nie no... jaka babcia :D
Naukowcy stwierdzili, że obecni 75 latkowie, to jak 45 latkowie 30 lat temu, więc idąc tym tropem nastolatka jesteś :wink:
Maniatoja
Intronek
Posty: 50
Rejestracja: 23 lis 2018, 16:07
Płeć: kobieta

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Maniatoja »

Alucard - dziękuję :-) Bardzo miłe to jest co piszesz :-) Swoją drogą, to ja istotnie mentalnie mam koło 30stki , bo jeśli jest się pogodnym człowiekiem, to chyba dłużej się zatrzymuje w sobie młodość ;-)
Alucard
Introrodek
Posty: 23
Rejestracja: 15 paź 2018, 16:20
Płeć: mężczyzna
MBTI: INTJT

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Alucard »

Maniatoja pisze: 06 gru 2018, 13:08 Alucard - dziękuję :-) Bardzo miłe to jest co piszesz :-) Swoją drogą, to ja istotnie mentalnie mam koło 30stki , bo jeśli jest się pogodnym człowiekiem, to chyba dłużej się zatrzymuje w sobie młodość ;-)
I tak trzymaj.
Ja nie lubię rzucania wiekiem jako coś co ma nas określać - mam tyle na ile się czuję i nigdy nie zaprzątałem sobie głowy ilością wiosen swoich czy innych.

Znajomych zawsze miałem przekrojowo od nastolatków po ludzi z dziećmi w wieku nastoletnim.
Maniatoja
Intronek
Posty: 50
Rejestracja: 23 lis 2018, 16:07
Płeć: kobieta

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Maniatoja »

Alucard :-) Dziękuję . Też myślę, że to nie wiek określa człowieka, raczej to jak myśli, działa. Co ma w głowie, w duszy i w sercu. Czasem ludzie mają dwadzieścia kilka lat i ..... Życie jest fajne, jeśli sami go nie zbabramy. Owszem, inni też nam to robią, ale jest ....wybaczanie. Warto z niego korzystać :-)
bittersweet
Intronek
Posty: 29
Rejestracja: 05 cze 2018, 10:32
Płeć: kobieta

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: bittersweet »

Anka, 32 lata, okolice Krakowa

Mój introwertyzm jest raczej umiarkowany -męczy mnie chaos, nadmiar ludzi i bodźców, ale dłuższe przebywanie w samotności też mi nie służy, relacje z ludźmi są dla mnie ważne. Niestety nadal do końca nie pokonałam nieśmiałości i mój sposób bycia utrudnia nawiązywanie znajomości. Dlatego tutaj piszę - bez konieczności przedzierania się przez small talk i początkowe skrępowanie będzie chyba łatwiej.

Czego szukam? Przede wszystkim chciałabym porozmawiać - mam obok ludzi, ale są zajęci swoimi sprawami i dopóki nie dzieje się u mnie nic spektakularnego to nie chcę ich zajmować sobą. A ostatnio częściej (może przez szarość za oknem) dopada mnie ponury nastrój. Ciekawa rozmowa i zwyczajna możliwość wygadania się byłyby miłym urozmaiceniem. Płeć rozmówcy nie ma znaczenia, w przypadku mężczyzn jestem otwarta na bliższą relację, gdyby zaiskrzyło.

Zainteresowania mam dosyć standardowe - oglądam sporo seriali i filmów, słucham muzyki, czytam książki i prasę, śledzę wydarzenia polityczno- społeczne, myślę ;-) W szczegóły nie będę się tutaj zagłębiać, zakładam, że pojawią się w toku konwersacji.
Awatar użytkownika
Nocnik
Pobudzony intro
Posty: 153
Rejestracja: 15 kwie 2017, 19:14
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: INTJ
Lokalizacja: Podhale

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Nocnik »

Maniatoja pisze: 30 lis 2018, 14:46 Ktoś tu wspominał o babci :-))) to pewnie o mnie ;-))) Jestem Maria, mam 48 lat,jestem z Torunia. Z wyglądu dają mi niecałą 40stkę, a mentalnie też raczej zatrzymałam się w tamtej dziesiątce mojego życia. Jestem na pół intro, to się jakoś fachowo nazywa. Nie lubię tłumów, lubię ciszę i małe grono ludzi, którym ufam, choć nie mam problemów z nawiązywaniem znajomości, na żywo, nie tylko w necie. Może dlatego, że pracuję od lat z ludźmi na co dzień. I nie mam wyboru ;-) Tu znalazłam się z powodu wątpliwości odnośnie bycia z introwertykiem. Takim z krwi i kości.
"Ludzie nie dlatego przestają się bawić, że się starzeją, lecz starzeją się, bo przestają się bawić " – Mark Twain

Nie mogłem się powstrzymać :D
„Ciekawym paradoksem jest to, że kiedy akceptuję się takim, jakim jestem, wtedy mogę się zmieniać” Carl Rogers

Overthinking Kills Your Happiness.
wtorek7
Wtajemniczony
Posty: 8
Rejestracja: 12 wrz 2016, 17:39
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: wtorek7 »

Mam na imie:Krzysiek
Mam lat:’92
Jestem z:3city
O mnie: Po studiach. Waga w normie, wzrost stabilny. Standardowe wyposażenie introwertyczne.
Ciężko o introwertyków stąd tu próbuję.
Moje zainteresowania;sport-cardio(rower/bieg), muzyka(pj, burzum, iggy, bowie, kora, glaca,mezzo, pink floyd, color haze, inne). ksiazka(gaiman, mendoza, rowling(sentyment), inne), kuchnia raczej tendencja wege, filmy(american psycho, only lovers left alive, koneser, dexter Hannibal itd. licznik z dużym wynikem az czasami się człowiek zastanawia)
Szukam: płeć piękna
Maniatoja
Intronek
Posty: 50
Rejestracja: 23 lis 2018, 16:07
Płeć: kobieta

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Maniatoja »

Nocnik - ależ to adekwatny cytat był :-) Sama tak uważam i naprawdę nijak nie mogę sobie wmówić, że mam metrykalnie taką niefajną ilość lat. Niebawem jadę na koncert A Perfect Cirkle :-) I to chyba o czymś świadczy :-D
Alucard
Introrodek
Posty: 23
Rejestracja: 15 paź 2018, 16:20
Płeć: mężczyzna
MBTI: INTJT

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Alucard »

Maniatoja pisze: 10 gru 2018, 20:41 Nocnik - ależ to adekwatny cytat był :-) Sama tak uważam i naprawdę nijak nie mogę sobie wmówić, że mam metrykalnie taką niefajną ilość lat. Niebawem jadę na koncert A Perfect Cirkle :-) I to chyba o czymś świadczy :-D
APC jest luks :mrgreen:
Maniatoja
Intronek
Posty: 50
Rejestracja: 23 lis 2018, 16:07
Płeć: kobieta

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Maniatoja »

Alucard - :mrgreen:
Marcin1979
Zagubiona dusza
Posty: 2
Rejestracja: 14 gru 2018, 23:33
Płeć: mężczyzna

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Marcin1979 »

Mam na imię Marcin...i w zasadzie najchętniej tu zakończyłbym mój opis, ale wtedy nic z tego prawdopodobnie nie wyjdzie :). Tak więc mam 38 lat, mieszkam, pracuje i studiuje w Kielcach. Szukam kogoś, kto tak jak ja kocha przyrodę, piękno tego świata zewnętrznego i wewnętrznego z daleka od konsumpcyjnego zakłamania i całego tego cyrku, kogoś kto nie śmieje się kiedy każdy się śmieje (bo tak wypada) i nie płacze kiedy wszyscy płaczą. Kogoś kto ma w nosie konwenanse i restauracje w 5-cio gwiazdkowych hotelach w których siedzi się jak na gwoździu(sztywno, żeby się w pupę nie pokłuć). Kogoś kto lubi poprostu być sobą (z całym swoim introwertyzmem). I wcale nie twierdzę, że to jest łatwe, bo jest trudne. Dlatego chciałbym spędzać czas z osobami, które to doskonale rozumieją i nie patrzą na mnie jak na jakiegoś odmieńca co się z choinki bożonarodzeniowej urwał, zadając pytania typu "Marcin a dlaczego ty jesteś sam?". Ja nie znam odpowiedzi na takie pytania, a nawet jeśli to... i tak niewiele osób to zrozumie.
Nova88
Zagubiona dusza
Posty: 4
Rejestracja: 06 lip 2017, 22:07
Płeć: kobieta

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Nova88 »

Hej,
wybacz mi pierwszy komentarz, ale czemu Kielce? Ja też mam ochotę pogadać lub spotkać sie z kimś kto nie zważa na konwenase. Właśnie niedawno postanowiłam żyć tak jak ja chce bez spelniania oczekiwań innych osób, bez wiecznego patrzenia sie na to co osiągnęli inni. Teraz patrzę inaczej na świat, nie na to co wypada ale na to co ja chcę i na to co czyni mnie szczęśliwą i pogodzoną ze mną. Mam 30 lat i chcę porostu żyć. Nie dla innych dal siebie. Szukam innej osoby, ktora podonie patrzy na świat. Jesli jesteś taką osobą napisz.
Basia
Jolene
Zagubiona dusza
Posty: 2
Rejestracja: 08 sie 2018, 17:13
Płeć: kobieta

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Jolene »

<wdech>
A więc: na imię mi Jola i jestem z centrum Polski, nie podam dokładnie skąd, żeby źli ludzie mnie nie znaleźli :-D Przechodząc do rzeczy i pomijając oczywisty fakt bycia intro, przyznaje się, że miło byłoby mi kogoś poznać ;-) (tak, wiem że to też oczywiste skoro piszę w tym wątku xd) Obecnie studiuję, w wolnym czasie lubię wsiąść na rower (no ale bez masochizmu - zimą nie xd), czasem coś poczytać, najlepiej coś sci-fi albo związanego z psychologią ewolucyjną ;-) ostatnio męczę pewien przesympatyczny instrument muzyczny i wierzę że kiedyś i on mnie polubi. Lubię spotykać się z przyjaciółmi na oklepane kino i pizzę i nie uważam żeby było to nudne albo bez ambicji. Jestem typem człowieka którego cieszy ulubiona herbata o poranku i zapach skoszonej trawy. Taka ze mnie szalona osoba :'-D
PS. Uważam że badania przeprowadzane na szczurach to ciekawy temat do rozmowy i będę zawzięcie się bronić :-P (+ z góry przepraszam jeśli zniszczyłam czyjąś definicje słowa "ciekawy").

A tak na poważnie, od drugiej osoby oczekuję pełnej akceptacji tego kim jestem. Marzę o totalnej swobodzie bycia sobą. Nigdy nie spotkałam nikogo takiego. To powoduje że podupadają morale :-P Jestem chyba trochę aspołeczna, w dobrym tego słowa znaczeniu, ale gdy rozpoznam w kimś "bratnią duszę" zachowuje się jak na człowieka przystało.

Ciężko mi było to napisać.
Ale kto nie ryzykuje... ;-)
I've lived a life that's full
I've travelled each and every highway
But more, much more than this
I did it my way.
F.S.
Alucard
Introrodek
Posty: 23
Rejestracja: 15 paź 2018, 16:20
Płeć: mężczyzna
MBTI: INTJT

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Alucard »

Jolene pisze: 17 gru 2018, 2:37 <wdech>

Ciężko mi było to napisać.
Ale kto nie ryzykuje... ;-)
Kto gra grubo, wygrać musi 😁
ODPOWIEDZ