Poznajmy sie. Randka online

W tym dziale rozmawiamy o radościach i problemach, jakie dla introwertyków wynikają z bycia w związku.
konrad187
Wtajemniczony
Posty: 7
Rejestracja: 26 maja 2020, 9:53
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5
MBTI: INFP

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: konrad187 »

Poznam pannę z woj. łódzkiego :) Zapraszam na priv :)
literatka3
Introrodek
Posty: 24
Rejestracja: 03 mar 2020, 23:24
Płeć: kobieta
MBTI: INFJ

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: literatka3 »

witam, chętnie poznam introwertyka, z którym można by popisać na tematy głębsze. jestem osobą, która ceni sobie wyciszenie, spokój, a w rozmowie lubi poruszać między innymi kwestie takie jak psychologia, sztuka. bardzo lubię czytać (szczególnie cenię prozę Kertesza, Jelinek, H. Muller, Kundery, Tokarczuk, próbuję sama pisać) oglądać filmy (m.in. von Triera, Dolana, Jarmucha), relaksują mnie wyjścia na koncerty, aktywności fizyczne (joga i pływanie), nauka języków obcych. chętnie poznam jakąś artystyczną duszę, może miłośnika fantasy:) mam 40 lat i mieszkam w województwie warmińsko - mazurskim. pozdrawiam wszystkich :) literatka3@wp.pl
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Coldman »

literatka3 pisze: 09 lis 2020, 0:46 witam, chętnie poznam introwertyka, z którym można by popisać na tematy głębsze. jestem osobą, która ceni sobie wyciszenie, spokój, a w rozmowie lubi poruszać między innymi kwestie takie jak psychologia, sztuka. bardzo lubię czytać (szczególnie cenię prozę Kertesza, Jelinek, H. Muller, Kundery, Tokarczuk, próbuję sama pisać) oglądać filmy (m.in. von Triera, Dolana, Jarmucha), relaksują mnie wyjścia na koncerty, aktywności fizyczne (joga i pływanie), nauka języków obcych. chętnie poznam jakąś artystyczną duszę, może miłośnika fantasy:) mam 40 lat i mieszkam w województwie warmińsko - mazurskim. pozdrawiam wszystkich :) literatka3@wp.pl
Szkoda, że masz 40 lat, bo ja bardzo lubię spotykać się z literatkami.
nietota
Pobudzony intro
Posty: 131
Rejestracja: 02 sie 2018, 21:15
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4
MBTI: INTP

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: nietota »

u mean
Image?
Awatar użytkownika
Miodunka
Intronek
Posty: 37
Rejestracja: 29 paź 2020, 19:00
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4
MBTI: INFP

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Miodunka »

Cześć,
mam 35 lat, typ INFP, HSP. Szukam bratniej duszy, kogoś, z kim można porozmawiać, spędzić czas wirtualnie lub w realu, wymieniać maile albo nawet tradycyjne listy ;) Z racji tego, gdzie mnie los rzucił, i ostatnich zawirowań w moim życiu, oddaliłam się poza krąg moich dawnych przyjaciół, w związku z czym szukam nowych znajomości. Mieszkam (tymczasem) w województwie opolskim.
Interesuję się naukami przyrodniczymi - botaniką, zoologią, weterynarią, medycyną; historią, zwłaszcza historią mojego regionu, etnografią Europy Środkowej. Lubię podróżować, ale na własną rękę - może raczej: włóczyć się, zwiedzać i odkrywać na nowo zapomniane miejsca, zarówno te stworzone ludzką ręką, jak i te będące dziełem Matki Natury. Środek transportu nie ma dla mnie znaczenia, chociaż są takie, które przedkładam nad inne - rower, kajak, koń, motocykl; od dzieciństwa lubię też podróżować koleją.
Wolny czas spędzam raczej aktywnie. Chętnie uprawiam sport, chociaż za grami zespołowymi raczej nie przepadam, z wyjątkiem siatkówki i piłki ręcznej - w to akurat lubię zagrać od czasu do czasu. Dużo czytam, trochę piszę; grywam na gitarze akustycznej, zajmuję się także rękodziełem. Miło mi będzie pogadać z kimś o podobnych zainteresowaniach.
Typowy
Zagubiona dusza
Posty: 2
Rejestracja: 29 lis 2020, 22:45
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4
MBTI: INTJ
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Typowy »

Hej,
chętnie poznam kogoś z okolic Trójmiasta. Mam 22 lata i jestem introwertykiem. Interesuję się historią i informatyką. Szukam osoby, z która można porozmawiać, spotkać się. Mam nadzieje na głębsza relację.
Awatar użytkownika
kacper137
Introrodek
Posty: 21
Rejestracja: 07 cze 2020, 1:33
Płeć: nieokreślona

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: kacper137 »

Hej tu Kacper z Krakowa. Mam 32 lata i jestem rencistą. Planuje na wiosne iść do pracy.

Interesuje się komputerem, przyjaciółmi i rozwojem osobistym.

Jestem bardzo szczery i mam zaufanie do samego siebie.

Jak chcesz się poznać, to pisz prywatnie na forum.

pozdrawiam
K137
Zamar
Wtajemniczony
Posty: 7
Rejestracja: 12 gru 2020, 23:57
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTJ
Lokalizacja: Białystok

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Zamar »

Mam na imie: Bardzo różnie mam na imię. Jezus, Wiking, Wiedźmin, Ogrodnik, Filozof, Kuc, Cejrowski. Dodatkowo, gdy się spotkamy, to Ci pokażę dowód osobisty.
Mam lat: 1990
Jestem z: Wsi wojewódzkiej na prawach miejskich Białystok.
O mnie: Jeżeli nie zerknęłaś w profil, to uprzedzę: INTJ. Z naciskiem na TJ.
Czas mija. Każdy umrze. Będzie żył ten, kto zostanie urodzony. Chcę urodzić i wychować na ludzi, których życzę sobie w tym świecie więcej niż mniej. Tak w dużym skrócie.
Moje zainteresowania: Czas jest miarą rzeczy. Panta rei. Memento mori. Interesuje mnie istota,sedno. Nie jakieś cienie w platońskiej jaskini.
Matrix. Westworld. Czyli filozofia rozumiana jako pogłębianie rozumienia epistemy w celu uwiarygodnienia ontyki z kulminacją w definicji aksiologii.
A po ludzku: neurosajens, żeby rozumieć jak poznaję; wszechsajens, żeby poznać świat i ustalić co w tym świecie robić warto nie tylko w interesie ego. Wolę być wspominany pozytywnie. Taki narcystyczny kaprys. ;)
Z bardziej materialnych. Przyroda praktykowana (czyli nie tylko się zachwycam jaka ona cudowna(chociaż to nie kwestia cudowności przyrody, a naszego na nią reagowania)(klasyczny INTJ, wszystko racjonalizuje, nawet zachód słońca :D)(nie trwóż się, moja dusza od tej iluminacji nie oślepła), ale i ingeruję, ogrodnictwo). Ruch stosowany (czyli taki, który ma zastosowanie, głównie sztuki walki i ogólna sprawność).
Szukam: Panny o podobnych celach i preferencjach(o ile to realne). Takiej, która powyższe traktowałaby bardziej w kategoriach wysokiego stężenia treści z dodatkiem poetyckiego humoru niż "trudny jesteś". Najprawdopodobniej xNTX. ~5.

Po więcej zapraszam na priv.(Duh)
nietota
Pobudzony intro
Posty: 131
Rejestracja: 02 sie 2018, 21:15
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4
MBTI: INTP

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: nietota »

Hmm, sprawdźmy zatem, czy i tym razem nastąpi awaria forum, gdy opublikuję mój niewinny anons!

Poznam: wysoce niezależnego (intelektualnie i życiowo), dojrzałego mentalnie osobnika o smukłych dłoniach, z prawem jazdy. Alergia na kota wykluczona. Jestem wrażliwa na dobrze postawione przecinki. ;)
O mnie: brnę i brnę przez to życie, i dobrnąć nie mogę nawet do trzydziestki. Nie jestem piękna, lecz mam dołeczki w policzkach i bardzo cienką skórę (tu i ówdzie widać siatkę żyłek). W intelekcie można się rozeznać, czytając posty. ;)
Nie lubię: psów, pościeli satynowej (bardzo szybko się nagrzewa pod uchem!), arbuzów, ludzi o zamkniętych umysłach i zbyt wysokim mniemaniu o sobie.
Lubię: koty i słowa, rzeki i morza, muzykę, picie kawy w kawiarniach, łażenie po lasach i łąkach.

A nuż, widelec! :D
Awatar użytkownika
Percy
Stały bywalec
Posty: 217
Rejestracja: 01 wrz 2019, 12:08
Płeć: mężczyzna

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Percy »

nietota pisze: 16 gru 2020, 19:35 Nie lubię: psów
Szkoda.
nattsvermer
Zagubiona dusza
Posty: 1
Rejestracja: 21 gru 2020, 23:31
Płeć: kobieta
MBTI: INTJ

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: nattsvermer »

Hej :)
Z tej strony 24-letnia introwertyczka (INTJ). Zawodowo realizuję się w pracy, która sprawia mi przyjemność. Większą część mojego czasu poza pracą poświęcam doskonaleniu znajomości języków obcych, które są moją pasują. Szczególnie bliskie mojemu sercu są roślinki oraz zwierzęta. Uwielbiam kocie łapki oraz czarny humor :serce: Poza tym lubię również spędzać czas w kuchni na gotowaniu oraz pieczeniu ciast. Zdecydowanie preferuję domowe zacisze, lubię muzykę rockową, seriale i filmy skłaniające do myślenia oraz długie spacery. Zdarza mi się czasami sporo rozmyślać nad problemami egzystencjalnymi. Określiłabym siebie jako osobę wrażliwą, ambitną i dążącą do celu. W odpowiednim towarzystwie jestem straszną gadułą. Szukam kogoś przy kim będę mogła zdjąć maskę i porozmawiać o wszystkim i o niczym. Zapraszam na priv :)
Vern
Zagubiona dusza
Posty: 3
Rejestracja: 25 gru 2020, 3:46
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: INTJ

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Vern »

No hej. :) Jestem 22letnim chłopakiem szukającym jakiejś bliskiej duszyczki, a może i drugiej połówki, jeśli pomiędzy nami zagra to "coś". W zasadzie to na forum trafiłem dość przypadkowo i początkowo do tego wątku podchodziłem z dystansem, ale czytając sobie posty poprzedników i poprzedniczek uznałem, że jest tu całkiem sporo osób kierujących się podobnymi wartościami i myślącymi podobnie co ja, więc w sumie czemu by nie spróbować. :) Właściwie to nawet taka opisowa wizja odpowiada mi bardziej niż apki typu Tinder, gdzie w pierwszej kolejności oceniamy wygląd, a nie to co najważniejsze - czyli co dana osoba sobą reprezentuje i co skrywa w środku. Na końcu tego nudnego i przydługiego wstępu dodam, że jestem z Poznania, ale osoby z innych zakamarków kraju także zapraszam do kontaktu.

Wcześniej nie interesowałem się tym ciągiem 4 literek, ale raczej jestem typem INTJ, a przynajmniej w wielu kwestiach opis tej osobowości bardzo odpowiada mojemu. Jestem osobą ceniącą sobie ciszę i spokój, choć nie powiem - w skrajnych sytuacjach bywam wybuchowy. Zdecydowanie lepiej czuję się w niewielkim gronie osób, najlepiej rodziny lub najbliższych znajomych. Z reguły potrzebuję trochę czasu aby otworzyć się na drugą osobę, ale gdy to już nastąpi to jestem w stanie wiele dla niej poświęcić i pójść za nią choćby w ogień. Powiedziałbym, że jestem trochę typem wrażliwego romantyka. :) O swoich wadach mógłbym napisać kilka następnych akapitów, ale w głębi duszy myślę że siedzi we mnie dobry człowiek. :P

Szukam osoby, która może nie będzie koniecznie moim charakterologiczne sobowtórem, ale która w wielu kwestiach będzie miała podobne podejście, która będzie wolała wolny czas spędzić we dwójke na spacerze, czy w kinie, a nie na wiecznych melanżach, która potrafi podejść do tematów związków dojrzale, a nie jak do jednorazowej przygody, która w razie niepowodzenia pójdzie w szybkie zapomnienie, której będę mógł się w pełni poświęcić, nabywać przy niej i rozwijać nowe wspólne pasje. Brzmi może trochę utopijne, ale wierzę że jest to jednak realna wizja.

Mam dziwne wrażenie, że skopałem ten post po całości i nie przekazałem tu nawet małej części tego co chciałem robiąc sobie bardziej antyreklamę niż reklamę, ale po 1) jest 5 rano i dopadł mnie dziwny rodzaj weny, a po 2) w sumie każdy człowiek jest złożony, ma swoją własną historię, której nie da się opowiedzieć w kilku akapitach, także jeśli choć w małym stopniu Cię zainteresowałem to zapraszam do nawiązania znajomości. :)

PS: Mam blisko 2 metry wzrostu, wiec w razie czego problem sięgania rzeczy z najwyższych półek sklepowych rozwiązany!
Awatar użytkownika
kacper137
Introrodek
Posty: 21
Rejestracja: 07 cze 2020, 1:33
Płeć: nieokreślona

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: kacper137 »

Kacper 32"
Kraków
Zainteresowania: czytanie ksiazek, serial, rozwoj duchowy, gry kopmuterowe

Pisz w prywatnej wiadomosci.

pozdrawiam
137
nietota
Pobudzony intro
Posty: 131
Rejestracja: 02 sie 2018, 21:15
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4
MBTI: INTP

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: nietota »

Percy pisze: 17 gru 2020, 16:15
nietota pisze: 16 gru 2020, 19:35 Nie lubię: psów
Szkoda.
z wyjątkiem jamników! są pocieszne!

Image
Awatar użytkownika
Percy
Stały bywalec
Posty: 217
Rejestracja: 01 wrz 2019, 12:08
Płeć: mężczyzna

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Percy »

No, trochę Cię to rozgrzesza.
Ale ja z konkursu i tak odpadam, bo prawko dopiero w trakcie. ;)
ODPOWIEDZ