Poznajmy sie. Randka online

W tym dziale rozmawiamy o radościach i problemach, jakie dla introwertyków wynikają z bycia w związku.
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Coldman »

27.6 lat - tyle wynosi średnia wieku osób, którzy napisali ostatnio post.
Jak widać najpierw muszę zostać próchnem, żeby z kimś zagadać xD
Awatar użytkownika
Fairytaled
Rozkręcony intro
Posty: 250
Rejestracja: 01 lip 2019, 17:55
Płeć: mężczyzna
MBTI: INFP

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Fairytaled »

Nazwanie użytkowników i użytkowniczek piszących w tym temacie ''próchnem'' to genialny sposób autosabotażu. A może to ten czerwony nick tak wszystkich odstrasza?
Awatar użytkownika
Ananas
Pobudzony intro
Posty: 153
Rejestracja: 24 lip 2019, 19:18
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 6w5
MBTI: INTP
Lokalizacja: Poznań

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Ananas »

Coldman pisze: 06 lut 2020, 21:41 27.6 lat - tyle wynosi średnia wieku osób, którzy napisali ostatnio post.
Jak widać najpierw muszę zostać próchnem, żeby z kimś zagadać xD
Za chwilę zmniejszę ci tą średnią żeby inni wyszli z twojej granicy próchna :v
We wszechświecie więcej jest gwiazd niż ziaren piasku na dowolnej plaży;
więcej jest gwiazd niż sekund, które upłynęły, odkąd powstała ziemia;
więcej jest gwiazd niż dźwięków i słów wypowiedzianych przez wszystkich ludzi od początku świata."

-Neil De Grasse Tyson
Awatar użytkownika
Pilotka19
Intronek
Posty: 48
Rejestracja: 08 gru 2019, 15:54
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Tychy

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Pilotka19 »

Fairytaled pisze: 07 lut 2020, 6:22 Nazwanie użytkowników i użytkowniczek piszących w tym temacie ''próchnem'' to genialny sposób autosabotażu. A może to ten czerwony nick tak wszystkich odstrasza?
Wypowiedziałabym się jako przedstawiciel próchna, ale Coldman uważa żem jednak młoda.

Dobra koniec offtop
I'm in my head again
I took more medicine
Ripped up the parts from my heart and my chest again
Awatar użytkownika
Ananas
Pobudzony intro
Posty: 153
Rejestracja: 24 lip 2019, 19:18
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 6w5
MBTI: INTP
Lokalizacja: Poznań

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Ananas »

A dobra też spróbuję, co mi szkodzi
Jestem Alex, 22 lata, Poznań.
- Kocham memy, praktycznie każde.
- Interesuje się wieloma tematami (ostatnio: psychologia, PR, ekonomia, astrofizyka, technologia, social media, kultura).
- Piłka nożna w moim serduszku.
- Lubię też zagrać w jakąś gierkę nie tylko komputerową :p lub też wyjść gdzieś czasem.
- W najbliższym czasie mam też plany żeby pojeździć choć troszeczkę po Polsce.
- Raz po raz obejrzę jakiś serial czy film na netflixie :p czy przeczytam książkę/ artykuł na jakiś interesujący mnie temat.
Więcej też można znaleźć w postach napisanych z tego profilu.
Jeśli zainteresowałem to można się ze mną skontaktować przez wiadomość prywatną na forum :D.


Obrazek

Obrazek

Obrazek
We wszechświecie więcej jest gwiazd niż ziaren piasku na dowolnej plaży;
więcej jest gwiazd niż sekund, które upłynęły, odkąd powstała ziemia;
więcej jest gwiazd niż dźwięków i słów wypowiedzianych przez wszystkich ludzi od początku świata."

-Neil De Grasse Tyson
LadyZau
Wtajemniczony
Posty: 6
Rejestracja: 16 lut 2020, 11:07
Płeć: kobieta

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: LadyZau »

Na imię mam Kasia (nie Katarzyna, nie Kaśka), w tym roku skończę 31 lat i może coś ze mną jest nie tak, ale czuję się młodo, otoczona ludźmi w wieku 20-25 którzy narzekają jacy są już starzy. Jestem na tym forum, bo podobnie jak większość z was nie lubię... ludzi? Nie, ludzię są ok. Nie lubię pewnych typów ludzi z którymi przebywanie mnie męczy, dlatego czasem trudno jest mi się odnaleźć w dzisiejszych czasach. Nie chodzę co weekend do klubów bo szczerze nienawidzę tych klimatów, nie lubię poznawać nowych ludzi. Od jakiegoś roku poznałam nowych ludzi tylko dlatego, że musiałam zmienić pracę. Na pierwszy rzut oka nikt by nie powiedział, ze jestem szczelnie zamknięta w sobie (jak i to, że mam 31 lat). Jestem wysoko wrażliwa, analizująca wszystko bez końca, tęskniąca za czymś prawdziwym, za nieustającym uczuciem, które nie minie po kilku latach i wspólnym zamieszkaniu. Kocham zwierzęta i kiedyś chciałabym jakiegos przygarnac, bylby najszczesliwszym futrem na swiecie.
Awatar użytkownika
Penumbra
Introrodek
Posty: 14
Rejestracja: 22 sty 2020, 10:11
Płeć: kobieta

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Penumbra »

W takim razie moja grupa wiekowa to już szczątki. Mogłabym większość wpisów adoptować :piwo:
Awatar użytkownika
romanka
Stały bywalec
Posty: 237
Rejestracja: 30 lis 2019, 22:00
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4
MBTI: ISTJ

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: romanka »

Penumbra pisze: 16 lut 2020, 13:55 W takim razie moja grupa wiekowa to już szczątki. Mogłabym większość wpisów adoptować :piwo:
A ja matkować :haha: :haha:
matys891207
Zagubiona dusza
Posty: 2
Rejestracja: 23 lut 2020, 7:05
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 6
MBTI: ISFJ
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: matys891207 »

30 lat Mateusz. Dla niektórych juz próchno :p
Jestem z Gdańska. Pozbawiony nadzieji na poznanie idealnej drugiej połówki. Takiej dla ktorej idealnym spędzaniem wolnego czasu bylo by wspolne leżenie w łóżku. Oglądanie filmów i wzajemna obecność. Błoga obecność kochanej osoby. Przez te moje kilka nieudanych zwiazkow zdalem sobie sprawę ze przeciwienstwa sie nie przyciagaja. Uwielbiam podróżować ale tylko we dwojke. Jestem osoba ktora musi sie kims zajmowac opiekowac adorowac. Chce kochac i byc kochany. Aczkolwiek jestem popsuty. Popsuty ostatnim zwiazkiem.... piekłem...
Czy dam rade jeszcze zaufac ? Mysle ze tak. Ale tylko osobie podobnej do mnie
W razie co to zapraszam na wiadomość prywatna :)
literatka3
Introrodek
Posty: 24
Rejestracja: 03 mar 2020, 23:24
Płeć: kobieta
MBTI: INFJ

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: literatka3 »

witam, jestem tutaj osobą nową, ale od dłuższego czasu z zainteresowaniem czytam to forum. jako że trudno poznawać introwertyków w realnym życiu, postanowiłam spróbować tu. chętnie poznam kogoś, z kim można by popisać na tematy głębsze. jestem osobą, która ceni sobie wyciszenie, spokój, a w rozmowie lubi poruszać między innymi kwestie takie jak psychologia, sztuka. mam 40 lat. pozdrawiam wszystkich :)
literatka3@wp.pl
literatka3
Introrodek
Posty: 24
Rejestracja: 03 mar 2020, 23:24
Płeć: kobieta
MBTI: INFJ

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: literatka3 »

zastanawiam się, co jeszcze mogłabym dodać .. bardzo lubię czytać (szczególnie cenię prozę Kertesza, Jelinek, H. Muller, Kundery, Tokarczuk, próbuję sama pisać) oglądać filmy (m.in. von Triera, Dolana, Jarmucha), relaksują mnie wyjścia na koncerty, aktywności fizyczne (joga i pływanie), nauka języków obcych. chętnie poznam jakąś artystyczną duszę, może miłośnika fantasy:)
literatka3@wp.pl
Lilly
Zagubiona dusza
Posty: 2
Rejestracja: 09 mar 2020, 11:12
Płeć: kobieta
Enneagram: 4

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Lilly »

Cześć. Jestem 25 letnią dziewczyną, mam szerokie zainteresowania, dużo czytam, interesuję się filozofią oraz psychologią. Kocham słuchać muzyki od rocka do metalu poprzez alternatywną. Jestem tolerancyjna i interesują mnie osoby z duszą. Kocham koty :) w wolnym czasie biegam, oglądam seriale, czasem kino, rzadziej teatr. Mieszkam w Trójmieście. szukam kogoś spokojnego i o podobnych zainteresowaniach choć niekoniecznie :) pozdrawiam
literatka3
Introrodek
Posty: 24
Rejestracja: 03 mar 2020, 23:24
Płeć: kobieta
MBTI: INFJ

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: literatka3 »

jeśli chodzi o lokalizację, mieszkam w województwie warmińsko - mazurskim.
literatka3@wp.pl
Awatar użytkownika
Noemista6656
Zagubiona dusza
Posty: 4
Rejestracja: 10 mar 2020, 15:09
Płeć: kobieta
Enneagram: 6w5
MBTI: INFJ

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Noemista6656 »

Hej, mam na imię Dominika i mam prawie 20 lat.
Mieszkam od urodzenia w Białymstoku i tu też studiuję filologię polską.

Jeżeli chodzi o mnie, to jestem raczej spokojną i w miarę poukładaną osobą. Nie należę do najbardziej spontanicznych istot w tym wszechświecie, ale nie mam raczej nic przeciwko jakimś drobnym szaleństwom. W obecności obcych bywam nieśmiała, ale w innych przypadkach można mnie nawet nazwać duszą towarzystwa (oczywiście wtedy, kiedy nie otaczają mnie bardziej dominujące typy). Bywam gadatliwa, ale znam umiar i wiem, kiedy kogoś denerwuje moje zachowanie, więc umiem się też ładnie przymknąć. Mimo wszystko jestem typem samotniczki — uwielbiam spędzać czas w samotności i analizować świat i ludzi. Podobno jestem też inteligentna, ale wychodzę z założenia, że jest to kwestia, o której wypowiedzieć się mogą tylko znające mnie w jakimś stopniu osoby. Ponadto uważa się mnie za dobrego słuchacza — wielu ludzi przychodzi też do mnie po porady lub po prostu po to, by się wygadać. Jestem wyrozumiała i raczej cierpliwa, ale niepozbawiona temperamentu. W moim towarzystwie dominują osoby ekstrawertyczne, więc bardzo często czuję się nieco niezrozumiana i odizolowana. Ale ciągle staram się zmienić na lepsze.

Uwielbiam czytać — nie ograniczam się do żadnego gatunku i jestem w stanie pochłonąć w jedną noc wszystko, co tylko mnie zainteresuje. Standardowo też piszę, ale nie mylcie mnie z Mickiewiczem czy innym narodowym wieszczem. Tworzę długie i zawiłe historie, ale nie są one jednak na satysfakcjonującym mnie poziomie — wciąż dążę do perfekcji. Interesuję się też w pewnym stopniu psychologią, a od października chciałabym zacząć także zaocznie studia na tym kierunku. W wolnym czasie najczęściej oglądam jakieś seriale, filmy bądź anime (tak, czytam również mangi). Lubię słuchać ciekawych podcastów w trakcie gotowania, chadzać na długie samotne spacery i śpiewać na cały głos, jadąc autem. Mogę się wydać dziwaczna, ale właśnie taka jest domena bycia mną.

Szukam... osoby, która mnie zaakceptuje taką jaka jestem. Z wadami, zaletami i całym tym światem, który mieści się pod moją kopułą. Nie mam sprecyzowanych cech partnera, bo uważam, że to bezsens zawężać sobie horyzonty. Każdy człowiek ma w sobie coś specjalnego, co wyróżnia go z tłumu.

Możecie pisać na priv, raczej nie gryzę.
Awatar użytkownika
tommaso maccarone
Zagubiona dusza
Posty: 1
Rejestracja: 11 mar 2020, 11:54
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Ełk

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: tommaso maccarone »

Cześć z tej strony Tommaso, lat dwadzieścia kilka, na co dzień słucham dużo muzyki na słuchawkach w związku z tym mało ogarniam co się dzieje dookoła mnie :D Interesuję się filmem, lubię wymyślać ciekawe historie, mam nadzieję że nakręcę kiedyś jakiś film krótkometrażowy.

Aktualnie przebywam w Bydgoszczy, ale to się pewnie zmieni za kilka miesięcy. Planuję przenieść się w okolice Białegostoku.

Czasami mam myśli, że chciałbym wyjechać i zamieszkać gdzieś daleko, w innej kulturze i z innymi ludźmi np. Ameryka Płd.

Jak ktoś chciałby się poznać zapraszam na gg 65476678
ODPOWIEDZ