Poznajmy sie. Randka online

W tym dziale rozmawiamy o radościach i problemach, jakie dla introwertyków wynikają z bycia w związku.
Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Posty: 2179
Rejestracja: 15 paź 2011, 10:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: istj
Lokalizacja: wro

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: highwind »

@nietota @Percy
Kończyć offtop, pogadankę przenieść na PW.
literatka3
Introrodek
Posty: 24
Rejestracja: 03 mar 2020, 23:24
Płeć: kobieta
MBTI: INFJ

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: literatka3 »

witam, chętnie poznam introwertyka, z którym można by popisać na tematy głębsze. jestem osobą, która ceni sobie wyciszenie, spokój, a w rozmowie lubi poruszać między innymi kwestie takie jak psychologia, sztuka. bardzo lubię czytać (szczególnie cenię prozę Kertesza, Jelinek, H. Muller, Kundery, Tokarczuk, próbuję sama pisać) oglądać filmy (m.in. von Triera, Dolana, Jarmucha), relaksują mnie wyjścia na koncerty, aktywności fizyczne (joga i pływanie), nauka języków obcych. chętnie poznam jakąś artystyczną duszę, może miłośnika fantasy:) mam 40 lat i mieszkam w województwie warmińsko - mazurskim. pozdrawiam wszystkich :) literatka3@wp.pl
konrad187
Wtajemniczony
Posty: 7
Rejestracja: 26 maja 2020, 9:53
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5
MBTI: INFP

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: konrad187 »

Jest tu jakaś laska lubiąca spokojne życie bez większych wymagań czy to w XXI w nie możliwe?
KonKrosno
Wtajemniczony
Posty: 5
Rejestracja: 02 cze 2020, 16:30
Płeć: mężczyzna

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: KonKrosno »

Mam prawie 27 lat i nigdy nie byłem na randce , czy mam jeszcze jakieś szanse ?
Awatar użytkownika
tove
Introwertyk
Posty: 117
Rejestracja: 20 wrz 2018, 12:04
Płeć: kobieta

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: tove »

konrad187 pisze: 15 sty 2021, 20:05 Jest tu jakaś laska lubiąca spokojne życie bez większych wymagań czy to w XXI w nie możliwe?
Wymarły razem z dziewicami. Zdefiniuj "spokojne życie".
KonKrosno pisze: 15 sty 2021, 22:27 Mam prawie 27 lat i nigdy nie byłem na randce , czy mam jeszcze jakieś szanse ?
Może, ale to nie jest dobry tekst na podryw.
Awatar użytkownika
Drim
Legenda Intro
Posty: 2121
Rejestracja: 07 mar 2013, 21:32
Płeć: mężczyzna

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Drim »

tove pisze: 16 sty 2021, 18:34 Zdefiniuj "spokojne życie".
Bez wycieczek do Paryża na walentynki? W sumie to i tak Paryż zamknięty... ale obecnych czasów spokojnym życiem bym nie nazwał.

Ba dum tssssss :jump:
Majanadzieja
Zagubiona dusza
Posty: 3
Rejestracja: 25 cze 2020, 21:31
Płeć: kobieta
Enneagram: 4

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Majanadzieja »

Szukam nadal jakiejś osoby, z którą będę mogła stworzyć głębszą relację. Zależy mi na kimś wartościowym. (Ogłoszenie niejako ponowione).
forwhom
Zagubiona dusza
Posty: 4
Rejestracja: 23 sty 2021, 20:33
Płeć: kobieta
Enneagram: 4
MBTI: INFP

dzień dobry

Post autor: forwhom »

Witajcie. Szukam tu kogoś, mężczyzny, w domyśle partnera, choć można to nazwać różnie. Mam 25 lat i jestem płcią piękną. A zatem szukam mężczyzny, który będzie jednocześnie moim przyjacielem, który będzie potrafił usiąść obok, wziąć za rękę i przytulić, dojrzałego emocjonalnie.
Wyrozumiałego, spokojnego i nienachalnego, a jednocześnie zaangażowanego w relację. Kogoś z kręgosłupem moralnym i okazującego uczucia. Jako, że interesuje mnie stały związek to bardziej obchodzą mnie cechy osobowościowe, aniżeli sam wygląd. Sama uważam się za atrakcyjną kobietę, skromną, ale jestem zdania że powierzchowność mija.( to skrót myślowy).Otwieram się powoli, więc jeśli masz w sobie pokłady cierpliwości i zaufasz mi, że warto nawiązać ze mną kontakt, bo mam w sobie dużo ciepła i dobra, a także miłości, którą bym po prostu chciała komuś dać, to napisz do mnie wiadomość.
Awatar użytkownika
shai-hulud
Wtajemniczony
Posty: 9
Rejestracja: 02 sty 2021, 8:31
Płeć: mężczyzna
MBTI: INFJ

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: shai-hulud »

Długo zbierałem się, żeby tu napisać. Zmobilizował mnie człowiek, który kilkanaście postów wcześniej dziękował autorowi wątku, bo znalazł tak miłość. Czyli można. ;)

Paweł, mam 37 lat, jestem z Mazowsza.
Ogarnięty, odpowiedzialny, dowcipny (lubię Monty Pythona i chyba czasami przesadzam z tym humorem ;)). Słyszałem od kobiet, że jestem przystojny (i nie były to mama i babcia ;)).
Zainteresowania - to jest coś, co zmienia się w czasie i przechodzi różne fazy - ostatnio zajmuje mnie fotografia, akwarystyka, psychologia i geopolityka. Oglądam filmy, seriale, czytam. Nie wyobrażam sobie dnia bez muzyki. Uwielbiam spędzać czas na łonie natury - las to moje naturalne środowisko. ;)
Szukam dziewczyny, z którą fajnie będzie się rozmawiało. Dziewczyny, która będzie chciała pokazać mi swój świat i będzie zainteresowana poznaniem mojego. Kogoś, z kim będę mógł dzielić chwile radości, smutku oraz zwykłej codzienności. Towarzyszki wszelkich wypraw - nawet takich małych - do pobliskiej kawiarni. :) Wrażliwej, uczuciowej, dostrzegającej te drobne magiczne rzeczy wokół. ;)
Rochester
Introrodek
Posty: 20
Rejestracja: 25 sty 2021, 21:49
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1
MBTI: INFJ
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

Poznajmy się!

Post autor: Rochester »

Część, mam imię Damian. Mam 28 lat. Tyle tytułem standardowego wstępu. Sam termin ,,introwertyzm" poznałem dosyć późno, jakieś osiem lat temu. Czytałem wtedy w gazecie krótką recenzje filmu, w której jej autorka określiła jednego z bohaterów mianem ,,introwertyka". Z kontekstu można było wywnioskować, iż jest to jakiś rodzaj choroby psychicznej. Mimo, że jestem wielkim fanem filmu, to tego konkretnego akurat do tej pory nie widziałem, ale nie o tym tu mowa. Dzisiaj, gdy spojrzałem na opis tegoż działa dowiedziałem się, iż ów ,,introwertyk" tak naprawdę chorował na autyzm. Do czego jednak zmierzam, mianowicie do odpowiedzi na pytanie: dlaczego introwertycy są samotni? Cześć ludzi na tak zadane pytanie odpowiedziałaby pewnie ,,dlatego, że są dziwni", inni ,,że po prostu lubią samotność", a jeszcze inni jak wspomniana autorka opisu, że ,,chorują na jakąś chorobę" itd. Jak jest naprawdę? Czy introwertycy, faktycznie lubią być sami, nie przepadają za ludźmi i tak dalej? Odpowiem w swoim imieniu. Nikt tak naprawdę nie chce być samotny. Każdy potrzebuje pokrewnej duszy, która by go rozumiała, i z którą czułby silną wież emocjonalną. Dlaczego więc introwertycy są samotni? Myślę, że odpowiedzią na to pytanie jest prosta matematyka. Introwertycy stanowią mniej więcej 30% populacji (dane są oczywiście różne i wszystkie niedoskonałe). Tak więc jest nas 30%, czyli mniejszość. Ekstrawertyków jest ponad dwa razy tyle. Do tego ekstrawertycy są głośni, dużo gadają, łatwo nawiązują nowe znajomości i szybko przełamują przysłowiowe lody. Czynnik ten powoduje, że teoretycznie jest nas 30 %, ale faktycznie znacznie mniej. Do tego dochodzi fakt, że introwertycy znacznie rzadziej chodzą na różnego rodzaju imprezy itd. Czyli tak naprawdę z tych 30 %, widocznych jest może około 5 %. Jest nam więc znacznie trudniej spotkać kogoś, kto będzie naszą pokrewną duszą.
Ale my chcemy tej pokrewne duszy! To, że lubię od czasu do czasu być sam nie oznacza, że nie mam w sobie pokładów miłości, którymi mógłbym obdarzyć drugą osobę.
Kim więc jestem i po co to piszę? Jestem człowiekiem, pragnącym poznać kobietę, z którą mógłbym szczerze porozmawiać. O czym? O wszystkim, o sensie życia (jeżeli to życie, ma w ogóle jakiś sens samo w sobie), o tym kim jestem i przede wszystkim kim ty jesteś. Bo wbrew temu co się mówi o introwertykach nie jesteśmy oschli i samolubni. Wręcz przeciwnie interesuje nas drugi człowiek, ale interesuje nas tak naprawdę. Co to znaczy? Interesuje mnie co sprawia Ci radość i co Cię smuci, jak spędzasz wolny czas, i jak wolałabyś go nie spędzać. Poznajmy się! Może właśnie nasza rozmowa spowoduje w naszym życiu coś dobrego! Chociażby poprawi nasze samopoczucie, a to już dużo. A może wyjdzie z tego co więcej, prawdziwa przyjaźń? A może jeszcze coś... coś czego tak naprawdę szukamy, czyli prawdziwa miłość...
Jeżeli czytasz teraz te słowa i cokolwiek Cię w nich ujęło to napisz do mnie. Jestem pewny, że nasza rozmowa będzie coś warta.
forwhom
Zagubiona dusza
Posty: 4
Rejestracja: 23 sty 2021, 20:33
Płeć: kobieta
Enneagram: 4
MBTI: INFP

Re: dzień dobry

Post autor: forwhom »

forwhom pisze: 23 sty 2021, 20:42 Witajcie. Szukam tu kogoś, mężczyzny, w domyśle partnera, choć można to nazwać różnie. Mam 25 lat i jestem płcią piękną. A zatem szukam mężczyzny, który będzie jednocześnie moim przyjacielem, który będzie potrafił usiąść obok, wziąć za rękę i przytulić, dojrzałego emocjonalnie.
Wyrozumiałego, spokojnego i nienachalnego, a jednocześnie zaangażowanego w relację. Kogoś z kręgosłupem moralnym i okazującego uczucia. Jako, że interesuje mnie stały związek to bardziej obchodzą mnie cechy osobowościowe, aniżeli sam wygląd. Sama uważam się za atrakcyjną kobietę, skromną, ale jestem zdania że powierzchowność mija.( to skrót myślowy).Otwieram się powoli, więc jeśli masz w sobie pokłady cierpliwości i zaufasz mi, że warto nawiązać ze mną kontakt, bo mam w sobie dużo ciepła i dobra, a także miłości, którą bym po prostu chciała komuś dać, to napisz do mnie wiadomość.
To na nic. Znalezienie tu kogoś graniczy chyba z cudem
Awatar użytkownika
Percy
Stały bywalec
Posty: 217
Rejestracja: 01 wrz 2019, 12:08
Płeć: mężczyzna

Re: dzień dobry

Post autor: Percy »

To na nic. Znalezienie tu kogoś graniczy chyba z cudem
Jesteś tu trzy dni, i jedyny Twój post to anons matrymonialny.

Może poudzielaj się trochę w różnych wątkach na forum, na czacie. Daj się poznać.
forwhom
Zagubiona dusza
Posty: 4
Rejestracja: 23 sty 2021, 20:33
Płeć: kobieta
Enneagram: 4
MBTI: INFP

Re: dzień dobry

Post autor: forwhom »

Percy pisze: 26 sty 2021, 22:19
To na nic. Znalezienie tu kogoś graniczy chyba z cudem
Jesteś tu trzy dni, i jedyny Twój post to anons matrymonialny.

Może poudzielaj się trochę w różnych wątkach na forum, na czacie. Daj się poznać.
Nie mów mi co mam robić, bo nie stoisz wyżej ode mnie, jestem równa. Szukam tu konkretnej osoby a nie mam zamiaru się nigdzie udzielać na siłe.
Awatar użytkownika
Percy
Stały bywalec
Posty: 217
Rejestracja: 01 wrz 2019, 12:08
Płeć: mężczyzna

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Percy »

To była tylko sugestia, podyktowana chęcią pomocy...

Powodzenia w poszukiwaniach.
KamilosKamil
Introrodek
Posty: 16
Rejestracja: 20 cze 2017, 13:07
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 7w8
MBTI: ISFP
Lokalizacja: Poznań

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: KamilosKamil »

Ok, więc inaczej, kto chce ze mną spłacać kredyt hipoteczny na 30 lat? :jump:
ODPOWIEDZ