Poznajmy sie. Randka online

W tym dziale rozmawiamy o radościach i problemach, jakie dla introwertyków wynikają z bycia w związku.
MarylinMonroe
Zagubiona dusza
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2021, 1:16
Płeć: kobieta

hejka

Post autor: MarylinMonroe »

Długo się zastanawiałam czy wstawić tu ogłoszenie, ale raz kozie śmierć. Podejdę do tematu nieco inaczej, nudzi mnie pisanie w Internecie, a też mało mam ostatnio na to czasu i cierpliwości, powiedzmy. Dlatego szukam osoby do rozmowy/rozmów telefonicznych, bo są moim zdaniem przyjemniejsze i bardziej interesujące, więcej można z nich wynieść, jeśli się człowiek wsłucha uważniej. Moją intencją jest znalezienie tu osoby nadającej na podobnych falach co ja w każdym możliwym aspekcie. Z takich mniej ważnych informacji jestem młodą kobietą, o szerokich zainteresowaniach, która próbuje wiele rzeczy na nowo i chciałaby czegoś świeżego,nowego. Introwertyczka rzecz jasna. =) kto chętny na tel. Zapraszam priv. W pisanie się nie bawię , powtarzam 😊
Awatar użytkownika
cryhavoc
Intronek
Posty: 44
Rejestracja: 18 cze 2016, 18:04
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTJ
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: dzień dobry

Post autor: cryhavoc »

forwhom pisze: 26 sty 2021, 21:38
forwhom pisze: 23 sty 2021, 20:42 Witajcie. Szukam tu kogoś, mężczyzny, w domyśle partnera, choć można to nazwać różnie. Mam 25 lat i jestem płcią piękną. A zatem szukam mężczyzny, który będzie jednocześnie moim przyjacielem, który będzie potrafił usiąść obok, wziąć za rękę i przytulić, dojrzałego emocjonalnie.
Wyrozumiałego, spokojnego i nienachalnego, a jednocześnie zaangażowanego w relację. Kogoś z kręgosłupem moralnym i okazującego uczucia. Jako, że interesuje mnie stały związek to bardziej obchodzą mnie cechy osobowościowe, aniżeli sam wygląd. Sama uważam się za atrakcyjną kobietę, skromną, ale jestem zdania że powierzchowność mija.( to skrót myślowy).Otwieram się powoli, więc jeśli masz w sobie pokłady cierpliwości i zaufasz mi, że warto nawiązać ze mną kontakt, bo mam w sobie dużo ciepła i dobra, a także miłości, którą bym po prostu chciała komuś dać, to napisz do mnie wiadomość.
To na nic. Znalezienie tu kogoś graniczy chyba z cudem
Nieodpisywanie na wiadomości w tym nie pomaga :?
"My sky is darker than thine, my star is brighter than yours"

Obrazek
KamilosKamil
Introrodek
Posty: 16
Rejestracja: 20 cze 2017, 13:07
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 7w8
MBTI: ISFP
Lokalizacja: Poznań

Re: hejka

Post autor: KamilosKamil »

MarylinMonroe pisze: 30 sty 2021, 1:19 Długo się zastanawiałam czy wstawić tu ogłoszenie, ale raz kozie śmierć. Podejdę do tematu nieco inaczej, nudzi mnie pisanie w Internecie, a też mało mam ostatnio na to czasu i cierpliwości, powiedzmy. Dlatego szukam osoby do rozmowy/rozmów telefonicznych, bo są moim zdaniem przyjemniejsze i bardziej interesujące, więcej można z nich wynieść, jeśli się człowiek wsłucha uważniej. Moją intencją jest znalezienie tu osoby nadającej na podobnych falach co ja w każdym możliwym aspekcie. Z takich mniej ważnych informacji jestem młodą kobietą, o szerokich zainteresowaniach, która próbuje wiele rzeczy na nowo i chciałaby czegoś świeżego,nowego. Introwertyczka rzecz jasna. =) kto chętny na tel. Zapraszam priv. W pisanie się nie bawię , powtarzam 😊
Połączenie tylko 9,99 PLN bez VAT za minutę? :mrgreen:

Proszę bez offtopu - Cold
MarylinMonroe
Zagubiona dusza
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2021, 1:16
Płeć: kobieta

Re: hejka

Post autor: MarylinMonroe »

KamilosKamil pisze: 30 sty 2021, 17:39
MarylinMonroe pisze: 30 sty 2021, 1:19 Długo się zastanawiałam czy wstawić tu ogłoszenie, ale raz kozie śmierć. Podejdę do tematu nieco inaczej, nudzi mnie pisanie w Internecie, a też mało mam ostatnio na to czasu i cierpliwości, powiedzmy. Dlatego szukam osoby do rozmowy/rozmów telefonicznych, bo są moim zdaniem przyjemniejsze i bardziej interesujące, więcej można z nich wynieść, jeśli się człowiek wsłucha uważniej. Moją intencją jest znalezienie tu osoby nadającej na podobnych falach co ja w każdym możliwym aspekcie. Z takich mniej ważnych informacji jestem młodą kobietą, o szerokich zainteresowaniach, która próbuje wiele rzeczy na nowo i chciałaby czegoś świeżego,nowego. Introwertyczka rzecz jasna. =) kto chętny na tel. Zapraszam priv. W pisanie się nie bawię , powtarzam 😊
Połączenie tylko 9,99 PLN bez VAT za minutę? :mrgreen:

Proszę bez offtopu - Cold
Nie wiem co insynuujesz, ale jesteś co najmniej toksyczny i idzie to wyczuć ;D
Vern
Zagubiona dusza
Posty: 3
Rejestracja: 25 gru 2020, 3:46
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: INTJ

Re: hejka

Post autor: Vern »

MarylinMonroe pisze: 30 sty 2021, 1:19 Długo się zastanawiałam czy wstawić tu ogłoszenie, ale raz kozie śmierć. Podejdę do tematu nieco inaczej, nudzi mnie pisanie w Internecie, a też mało mam ostatnio na to czasu i cierpliwości, powiedzmy. Dlatego szukam osoby do rozmowy/rozmów telefonicznych, bo są moim zdaniem przyjemniejsze i bardziej interesujące, więcej można z nich wynieść, jeśli się człowiek wsłucha uważniej. Moją intencją jest znalezienie tu osoby nadającej na podobnych falach co ja w każdym możliwym aspekcie. Z takich mniej ważnych informacji jestem młodą kobietą, o szerokich zainteresowaniach, która próbuje wiele rzeczy na nowo i chciałaby czegoś świeżego,nowego. Introwertyczka rzecz jasna. =) kto chętny na tel. Zapraszam priv. W pisanie się nie bawię , powtarzam 😊
"Długo się zastanawiałam czy wstawić tu ogłoszenie" a tymczasem piszesz w tym wątku już z co najmniej 4 konta. Nieładnie tak kłamać. ;)
Jaunde2000
Zagubiona dusza
Posty: 1
Rejestracja: 13 mar 2021, 21:49
Płeć: mężczyzna

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Jaunde2000 »

Witam. W tym roku kończę 21 lat, mieszkam na Śląsku. Nie jestem może w 100% typowym introwertykiem, ponieważ wśród ludzi, których znam naprawdę długo, potrafię się przemienić w silnie ekstrawetyczną osobę. Nie nazwałbym się również osobą samotną, gdyż mam sporo dobrych przyjaciół. Jednak mam dwa problemy:
Pierwszy - gdy jestem sam, jestem aż przesadnie introwertyczny. Choć potrafię to przełamać, to ciężko powiedzieć, żebym to był ja. Stresują mnie proste czynności, w których muszę wchodzić w kontakt z obcymi ludźmi. Sam nie wiem dlaczego. Gdy nie jestem sam, gdy towarzyszy mi przyjaciel bądź grupa przyjaciół, to nawet wśród obcych ten introwertyzm i stres znikają.
Drugi problem jest skutkiem pierwszego. Ciężko poznać mi jakąś nową osobę, przed którą mógłbym otworzyć tę bardziej swoją prawdziwą osobowość. Tak naprawdę to nie mam gdzie takowych poznać. Od kilku dni szukałem czegoś w internecie, z nadzieją, iż nie będę musiał zniżyć się bycia użytkownikiem Tindera i tym podobnych aplikacji. Znalazłem to forum.
Kogo szukam? Osoby, z którą mógłbym być może porozmawiać o czymś więcej, niż o tym, co dzisiaj jadłem na obiad.
Moje zainteresowania to przede wszystkim literatura, podróże, filozofia i ogólnie pojęta sztuka. W życiu codziennym nie mam zbytnio z kim pogawędzić choćby o literaturze, o książkach, jakie akurat czytam. Jeżeli już mam taką możliwość, to raczej zamienia się to w monolog, moje opowiadanie, a nie wymianę zdań i poglądów.
Fascynuję mnie sztuka, artystyczne życie. Sam próbuję coś tam pisać. Jestem dosyć otwarty, choć mam uczulenie na niektóre rzeczy, jak np. przesadne prostactwo. Staram się nie oceniać, gdyż sam nie lubię być oceniany.
Szukam raczej dziewczyny/kobiety, choć o sztuce czy problemach egzystencjalnych można pogadać z każdym.
Wiek nie ma dla mnie znaczenia. Przecież przynajmniej na razie to ma być tylko rozmowa w internecie. A rozmowa może być ciekawa i wartościowa z każdym.
Jeśli pojawi się u kogoś zainteresowanie, to proszę o wiadomość prywatną :)
Awatar użytkownika
Agon
Krypto-Extra
Posty: 851
Rejestracja: 13 kwie 2012, 15:20
Płeć: mężczyzna

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Agon »

Hej, kończę w tym roku 30 lat. Mam prawko, pracę, tytuł magistra farmacji, a obecnie studiuję na kierunku lekarskim na 3 roku. Mój wzrost (podobno dla dziewczyn to bardzo ważne) to 1,78 cm. Szukam dziewczyny, najlepiej nieco młodszej ode mnie. Dlaczego tutaj piszę, a nie spotkam się z jakąś dziewczyną ze studiów? Bo są dla mnie za młode. Czego oczekiwałbym od Ciebie? Tak naprawdę głównie tego byś podobała mi się wizualnie/fizycznie i miała w miarę ok charakter. Mądre i ciekawe rozmowy mogę prowadzić z naprawdę wieloma osobami i nie jest to dla mnie priorytet żebyś miała jakieś zainteresowania/pasje. Możesz nawet nie mieć żadnych, to nie grzech. Jeśli masz problem z dystansem do siebie i nie lubisz wzajemnego dokuczania sobie i przekomarzanek, to nie jest to dla mnie problemem, a jeśli masz dystans i lubisz to, to super. Generalnie jestem tolerancyjny i jedyna rzecz, której nie toleruję to marnowanie mojego czasu poprzez tzw. ghosting. Uważam taką praktykę za brak szacunku do drugiego człowieka. Jeśli nie chcesz dłużej utrzymywać kontaktu, to mnie o tym poinformuj. Ponieważ mam już prawie 30 lat, nie mam zamiaru tracić czasu na gierki w tzw. gonienie króliczka, jeśli stosujesz tego typu taktykę, to nie w moim przypadku, ja po prostu nie będę gonił. Jeśli chodzi o seks, to już pozostawiam tę kwestię Tobie. Natomiast oczekuję kontaktu fizycznego włączając w to przytulanie i całowanie usta usta. Początkowo może być tylko w policzek. Natomiast samo przytulanie to trochę śmiech na sali, bo mam wiele koleżanek z którymi się witam i żegnam w taki sposób. Sprawy takie jak płacenie w restauracji za drugą połówkę nie są dla mnie problemem, ale nie oszukujmy się, to bardziej gest niż rzeczywista finansowa strata. Płacenie za jedzenie, podobnie jak przepuszczanie w drzwiach, to trik psychologiczny jaki stosowali mężczyźni w czasach bardziej patriarchalnych, by wywołać u kobiety poczucie, że została jej wyświadczona jakaś przysługa. Generalnie jak chcesz, to mogę płacić za Twoje jedzonko, a jak nie chcesz bo nie chcesz czuć się do czegoś zobowiązana, to nie.
Najlepiej jakbyś była w wieku około 25 lat, generalnie żebyś miała poniżej 30 lat. Jeśli chodzi o miasto w którym się znajduję, to jest to Wrocław i jeśli jesteś z innego miasta, to może być ciężko. Inne opcje poza Wrocławiem, to okolice Żywca, czy Bielska-Białej, bo czasami odwiedzam te rejony. Fajnie jakbyś miała skype, żeby móc wstępnie pogadać i zobaczyć się przez kamerkę.
Jeśli jesteś zainteresowana, to wyślij mi wiadomość prywatną.
chlopakldz
Zagubiona dusza
Posty: 4
Rejestracja: 26 kwie 2021, 11:31
Płeć: mężczyzna
MBTI: ISTJ

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: chlopakldz »

Hej.
Szukam ciekawej osoby do częstych rozmów i do wspólnego spędzania czasu. Jestem spokojnym, ułożonym 27-letnim chłopakiem z Łodzi. Nie będę się tutaj rozpisywał, z chęcią o innych rzeczach pogadam już z kimś sam na sam. Najbardziej zależy mi na poznaniu koleżanki w wieku mniej więcej 18-28 z woj łódzkiego, chociaż nikogo nie skreślam.
Jeśli ktoś wyrazi zainteresowanie moją osobą to proszę pisać na e-mail: damian94444@o2.pl
Pozdrawiam
xati
Zagubiona dusza
Posty: 3
Rejestracja: 22 maja 2017, 19:55
Płeć: nieokreślona

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: xati »

Siemka,

miasto Kraków
temperament wojowniczy melancholik, INFJ
Szukam kogoś do ciekawego spędzania czasu.
Trochę męczy już to monk mode przez izolację.
Pisać śmiało :)
forwhom
Zagubiona dusza
Posty: 4
Rejestracja: 23 sty 2021, 20:33
Płeć: kobieta
Enneagram: 4
MBTI: INFP

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: forwhom »

Chetnie z kimś popiszę. Dawać na priv :)
KamilosKamil
Introrodek
Posty: 16
Rejestracja: 20 cze 2017, 13:07
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 7w8
MBTI: ISFP
Lokalizacja: Poznań

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: KamilosKamil »

Gdybyś jeszcze odpisywała to może by wyszła jakaś rozmowa.. :D
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Coldman »

KamilosKamil pisze: 11 maja 2021, 21:04 Gdybyś jeszcze odpisywała to może by wyszła jakaś rozmowa.. :D
Jak parametry nie pasują, to po co tracić czas :D
KamilosKamil
Introrodek
Posty: 16
Rejestracja: 20 cze 2017, 13:07
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 7w8
MBTI: ISFP
Lokalizacja: Poznań

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: KamilosKamil »

Niemożliwe.. przecież i tak "MBTI: Szajs" XD Ale dobra nie robię offtopu :D
Awatar użytkownika
Agon
Krypto-Extra
Posty: 851
Rejestracja: 13 kwie 2012, 15:20
Płeć: mężczyzna

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Agon »

Zastanawiam się czy to nie są jakieś boty, które np. zbierają dane o użytkownikach.
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Coldman »

@KamilosKamil Do takich szczegółów nie trzeba dochodzić. Wiesz jak ona mieszka w Sanoku i ma 46 lat, no to ma powody, żeby nie odpisywać xD
ODPOWIEDZ