Poznajmy sie. Randka online

W tym dziale rozmawiamy o radościach i problemach, jakie dla introwertyków wynikają z bycia w związku.
Awatar użytkownika
James Sunderland
Intronek
Posty: 47
Rejestracja: 11 maja 2017, 14:43
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: INFJ-T

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: James Sunderland »

Percy pisze: 23 maja 2020, 8:41
eli pisze: 13 maja 2020, 21:44 Rany, jak wy mnie wszyscy rozczulacie ♥️ Słodkie dzieciaki i braterskie próchna. Love U all.
Mam nadzieję, że się podobieracie w pary, bo to co by wyszło z tych związków mogłoby uratować ten świat 😉
Peace&love 🖖
Nie wiem jak u innych, ale mój 'anons' się specjalną popularnością nie cieszy, delikatnie mówiąc. Może to kwestia spróchnienia, I dunno...

W każdym razie, najwyraźniej będę musiał ratować świat w pojedynkę.
Może założymy ligę samotnych zbawicieli świata? :D

Wybaczcie offtop
Awatar użytkownika
niewidzialna14
Zagubiona dusza
Posty: 2
Rejestracja: 02 cze 2020, 12:48
Płeć: kobieta

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: niewidzialna14 »

Witam. Imię: ...może później. Wiek: niedługo 22 lata. Jestem z okolic trójmiasta.
Moim głównym problemem jest chyba fakt, iż nie umiem utrzymać przy sobie ludzi na długo. Znajomości po pewnym czasie się wypalają. Ja jak to ja wole czasem schować się z domowym zaciszu, w swojej strefie komfortu, zamiast wyjść do ludzi. Obecnie mam paru znajomych m.in. z uczelni, jednak obawiam się , że po zakończeniu studiów będzie jak zwykle :/ Czy nie lubię ludzi?? Chyba bym tak tego nie uogólniała, jednak pewni siebie ludzie mnie onieśmielają. Czuję, że czegoś brakuje w moim życiu. Szukam osoby z którą mogłabym porozmawiać bez skrępowania, wyjść do kina, na wycieczkę, złapać za rękę, przytulić .Osoby, która wyciągnie mnie z domu (samej trudno się zebrać XD). Uwielbiam oglądać seriale, dobrą książkę, zdrowy tryb życia. Nie poznałam jeszcze osoby która byłaby podobna do mnie.
Zapraszam do kontaktu w wiadomościach prywatnych. ;)
Awatar użytkownika
kacper137
Introrodek
Posty: 21
Rejestracja: 07 cze 2020, 1:33
Płeć: nieokreślona

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: kacper137 »

Miałem świetnego jpgega na temat randek, ale zgubiłęm. Opisze go bez grafiki

Speed Dating: (szybkie randki)

On: do czego służy fluor?
Ona: do mycia zębów.
On: Następna proszę!

Dla tych co nie wiedzą: Spożycie fluoru może uszkodzić szyszynkę. Pełna teorii spiskowych o tym..
Awatar użytkownika
Ananas
Pobudzony intro
Posty: 153
Rejestracja: 24 lip 2019, 19:18
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 6w5
MBTI: INTP
Lokalizacja: Poznań

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Ananas »

touttien pisze: 06 cze 2020, 23:50 Jakbym powiedziała, że wyślę swoje nagie zdjęcia, to od razu by napisali, phi :swiety:
XD NIE
We wszechświecie więcej jest gwiazd niż ziaren piasku na dowolnej plaży;
więcej jest gwiazd niż sekund, które upłynęły, odkąd powstała ziemia;
więcej jest gwiazd niż dźwięków i słów wypowiedzianych przez wszystkich ludzi od początku świata."

-Neil De Grasse Tyson
Awatar użytkownika
Madalekk
Zagubiona dusza
Posty: 2
Rejestracja: 08 cze 2020, 23:21
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTJT
Lokalizacja: Racibórz

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Madalekk »

Cześć, jestem Łukasz, mam 25 lat. Jestem z Raciborza.
Chodzę głową w chmurach, można mnie określić że mam apatie lub anhedonie. Okazuje uczucia, emocje najczęściej po czasie, opóźnione, a nawet niekiedy to pokracznie wygląda. Mam klitkę przyjaciół.
Jestem paradoksem, bo logika jest ponad wszystko, ale bywam cyniczny, socjopatyczny, nie kiedy nawet zachowuję ekstrawertycznie, filozofuję, ciągle szukam sensu, nawet w rzeczach które nie mają sensu.
Kocham (na prawdę mam ciarki) muzykę wszelaką, ale sentyment mam do muzyki rockowej i metalowej, z czego kocham post rock/metal, doom, doomgaze, dreamgaze, dark jazz, jazz hop, organic electro, a nawet SLAM... Dobra i wiele innych.
Szukam osoby która zrozumie mnie choć w części, bratniej duszy do dzikiej podróży po mojej głowie. Z emocjami radze sobie tym że pisze wierszę i inne teksty - choć za bardzo myślę analitycznie. :P
~
Łukasz :ok:
Jasmina
Zagubiona dusza
Posty: 1
Rejestracja: 11 cze 2020, 14:10
Płeć: kobieta

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Jasmina »

Witam, mam 30 lat, mieszkam na Lubelszczyznie. Lubię przyrodę, wycieczki po okolicach, czytanie. Jestem po nieudanych związkach. Nie wykluczam przeprowadzki do innego miejsca w przyszłości. Jestem brunetką, długie włosy, 170 cm wzrostu. Zapraszam na priv :)
dreamderowski
Zagubiona dusza
Posty: 2
Rejestracja: 16 cze 2020, 9:43
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5
MBTI: INTJ
Lokalizacja: świętokrzyskie
Kontakt:

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: dreamderowski »

Mam na imie: Wojtek
Rocznik: 87'
Jestem z: Świętokrzyskie
O mnie: 170cm blondyn, intro pełną piersią , spokojny , wyluzowany, lojalny,
Moje zainteresowania; kolarstwo , bieganie , fotografia , astronomia, aktywne spędzanie czasu :)
Szukam: introwertyczki :) najlepiej ze świętokrzyskiego aby ewentualnie wyskoczyć na kawę ;) nie umiem opowiadać o sobie, nie za dużo gadam i w pełni akceptuję to u innych, więcej szczegółów zdradzę dla zainteresowanych ;)
Majanadzieja
Zagubiona dusza
Posty: 3
Rejestracja: 25 cze 2020, 21:31
Płeć: kobieta
Enneagram: 4

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Majanadzieja »

Chętnie zapoznam się z jakimś introwertykiem o barwnej osobowości, a jeżeli nie barwnej to chociaż ciekawej. Jestem osobą złożoną i nienawidzę szufladkowania ludzi. Mam artystyczne zainteresowania, interesuję się sztuką ( głównie malarstwem i literaturą) .Nie lubię dużo mówić o sobie w pierwszych interakcjach, otwieram się jednak z czasem. Dobra dusza poszukiwana :) mam obecnie 24 lata jeśli wiek ma tu znaczenie. Kocham
też kontakt z naturą. Lokalizacja :Województwo pomorskie, ale nie ma co się ograniczać. Pozdrawiam
Ystymer
Introrodek
Posty: 12
Rejestracja: 24 sty 2017, 21:26
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: lubelskie

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Ystymer »

Witam wszystkim. Mam na imię Adrian i mam 25 latek. Mieszkam na Lubelszczyźnie. Z charakteru ogólnie mogę powiedzieć to, że jestem nieśmiały, małomówny zwłaszcza w początkach rozmowy, bardzo wrażliwy, miły, lubiący spokój, ciszę i harmonie, nie lubiący tłumów. Z zainteresowań powiem, że głównie lubię oglądać filmy, również mam tak samo zamiłowania do oglądania bajek animowanych które z czasem się objawiły heh, jeździć na rowerze lubię, grać w gry planszowe, oglądać sport lecz głównie lekkoatletykę i skoki narciarskie. Miałem kilka innych zainteresowań lecz wygasły ahh. Z muzyki to lubię spokojną nutkę głównie pop i muzykę filmową
A przechodząc do sedna to szukam introwertyczki, lecz zapewne mój charakter jako osoba wysoko wrażliwa i częściowo z fobią społeczną dyskwalifikuje mnie ale może jest taka osoba tutaj o podobnym charakterze jak ja, jak również w miarę podobnych zainteresowaniach żeby było o czym pisać. No i wtedy może akurat uda się znaleźć razem wspólny język rozmowy.
Pozdrawiam i zapraszam na priv :) .
innanizwszystkie
Zagubiona dusza
Posty: 2
Rejestracja: 10 lip 2020, 18:45
Płeć: kobieta
Enneagram: Nie
MBTI: GYTT

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: innanizwszystkie »

Siemanko. :D mam 26 lat i na imię Ola. Szukam kogoś z okolic Bydgoszczy. Jestem miłą, sympatyczną dziewczyną, która lubi rozmawiać z osobami mojego pokroju przy kawie albo przy piwku. Mam specyficzne poczucie humoru - śmieję się często, bo śmiech to zdrowie. Minusem jest to, że jestem niska - bo mam 155, więc na pewno nie szukam koszykarza. Nie lubię papierosów, więc palaczom podziękuję :P uwielbiam podróżować, podroże to moja pasja, na koncie mam już kilka państw i planuję kolejne, najlepiej z kompanem :haha:

Może znajdzie się ktoś chętny do rozmów? Pozdrawiam wszystkich!
Awatar użytkownika
Stationary_Traveller
Wtajemniczony
Posty: 5
Rejestracja: 21 mar 2019, 20:21
Płeć: mężczyzna
MBTI: INFJ

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Stationary_Traveller »

Hejkowo, z tej strony Maciej, mam 29 lat, mieszkam na Dolnym Śląsku i jestem introwertykiem :D Zawodowo pracuję jako programista, natomiast prywatnie interesuję się finansami osobistymi, rozwojem osobistym, komunikacją interpersonalną, męskimi i kobiecymi potrzebami + standardowe hobby typu książki, filmy, gry, muzyka. Lubię rozmawiać jak i słuchać tego, co ma do powiedzenia druga osoba.

W kontekście wątku 'randka online' mam kilka pomysłów na rozmowę, więc jeśli chcesz spędzić miło czas, a może chcesz się czegoś dowiedzieć o życiu (np. ile razy dziennie powinna być przytulana dorosła osoba) - zapraszam na priv :haha:
Laféeverte
Wtajemniczony
Posty: 6
Rejestracja: 15 lip 2020, 7:39
Płeć: kobieta
Enneagram: 4
MBTI: Infp

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Laféeverte »

Witajcie. Szukam osoby, która w założeniu będzie chciała zbudować relację na poziomie głębokim i autentycznym. Co to dla mnie oznacza? Między innymi oznacza to zainwestowanie czasu i uwagi po to, by się wzajemnie poznać, oznacza to także zaangażowanie z obu stron. Nie chcę ciągle rozmijać się z własnymi pragnieniami oraz potrzebami, a takową potrzebą jest znalezienie bratniej duszy w tym trudnym świecie. Jestem kobietą- wrażliwcem, ale nie uważam tego za słabość czy wadę, wręcz przeciwnie. Dobrze mi z tym, choć nie raz, nie dwa, poprzez ogólne i dość dobitne poczucie niezrozumienia i wyobcowania, odczuwam samotność w trzewiach. Param się niekiedy poezją. Bywam skrajną samotniczką, ale z tym powiedzmy walczę... ciągnie mnie do ludzi innych niż wszyscy, nie myślących schematycznie i mainstreamowo. Jestem mentalnym wędrowcem, ale lubię także wędrować w sensie dosłownym . Szukam ciągle swojego miejsca, ale także swojej osoby. (Tej wymarzonej). Wiem, że romantyzm nieco zanikł, ale ja, old soul. To chyba tyle na razie, bo nie bardzo chcę przechodzić do konkretów, to może indywidualnie uczynię. Pozdrawiam, Lafeéverte.
anneline_87
Intronek
Posty: 32
Rejestracja: 14 lip 2020, 20:31
Płeć: kobieta
Enneagram: 4w5
Lokalizacja: Opole

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: anneline_87 »

Laféeverte pisze: 15 lip 2020, 20:02 Witajcie. Szukam osoby, która w założeniu będzie chciała zbudować relację na poziomie głębokim i autentycznym. Co to dla mnie oznacza? Między innymi oznacza to zainwestowanie czasu i uwagi po to, by się wzajemnie poznać, oznacza to także zaangażowanie z obu stron. Nie chcę ciągle rozmijać się z własnymi pragnieniami oraz potrzebami, a takową potrzebą jest znalezienie bratniej duszy w tym trudnym świecie. Jestem kobietą- wrażliwcem, ale nie uważam tego za słabość czy wadę, wręcz przeciwnie. Dobrze mi z tym, choć nie raz, nie dwa, poprzez ogólne i dość dobitne poczucie niezrozumienia i wyobcowania, odczuwam samotność w trzewiach. Param się niekiedy poezją. Bywam skrajną samotniczką, ale z tym powiedzmy walczę... ciągnie mnie do ludzi innych niż wszyscy, nie myślących schematycznie i mainstreamowo. Jestem mentalnym wędrowcem, ale lubię także wędrować w sensie dosłownym . Szukam ciągle swojego miejsca, ale także swojej osoby. (Tej wymarzonej). Wiem, że romantyzm nieco zanikł, ale ja, old soul. To chyba tyle na razie, bo nie bardzo chcę przechodzić do konkretów, to może indywidualnie uczynię. Pozdrawiam, Lafeéverte.
Piękne jest to, co piszesz.
Poszlabym z Tobą na randkę, gdybym gustowala w kobietach. Szkoda, że się nie da zmienić orientacji pod wpływem ideologii, jak myślą niektórzy ;) :(
„Wie pan, każdy człowiek ma jakąś potrzebę kontaktu z ludźmi, ale kontaktu nie przypadkowego, tylko jakiejś bliskości charakteru, myślenia, nastroju”
Awatar użytkownika
Mel
Introwertyk
Posty: 124
Rejestracja: 10 lis 2013, 23:17
Płeć: mężczyzna
MBTI: INTJ
Lokalizacja: Wrocław

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Mel »

innanizwszystkie pisze: 10 lip 2020, 19:06 Siemanko. :D mam 26 lat i na imię Ola. Szukam kogoś z okolic Bydgoszczy. Jestem miłą, sympatyczną dziewczyną, która lubi rozmawiać z osobami mojego pokroju przy kawie albo przy piwku. Mam specyficzne poczucie humoru - śmieję się często, bo śmiech to zdrowie. Minusem jest to, że jestem niska - bo mam 155, więc na pewno nie szukam koszykarza. Nie lubię papierosów, więc palaczom podziękuję :P uwielbiam podróżować, podroże to moja pasja, na koncie mam już kilka państw i planuję kolejne, najlepiej z kompanem :haha:

Może znajdzie się ktoś chętny do rozmów? Pozdrawiam wszystkich!
Ciekawy post. Lubisz czarny humor?



Ehh... Pech chciał, że w sumie to mógłbym być koszykarzem.
Laféeverte
Wtajemniczony
Posty: 6
Rejestracja: 15 lip 2020, 7:39
Płeć: kobieta
Enneagram: 4
MBTI: Infp

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Laféeverte »

71564361 moj nr gg dla chętnych do rozmowy.
ODPOWIEDZ