Poznajmy sie. Randka online

W tym dziale rozmawiamy o radościach i problemach, jakie dla introwertyków wynikają z bycia w związku.
Purplen2
Zagubiona dusza
Posty: 3
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:44
Płeć: mężczyzna
MBTI: INTJ
Lokalizacja: Kraków

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Purplen2 »

Hej,

Imię: Karol, lat 25
obecnie w Krakowie po studiach
lubię majsterkować, cenię osoby, które nie boją się pracy i znajdują w tym przyjemność (tak, jestem pracoholikiem... ale póki co spełnionym :D)
Film/książka: sc-fi, fantasy
Sport: siatkówka, rower, góry

Nie przepadam za większymi imprezami/koncertami, choć nie mam problemu wyjść do ludzi, lubię pomagać innym daje mi to dużą satysfakcję.
Szukam osoby płci przeciwnej, która potrafi czerpać radość z małych rzeczy, w celu bliższego poznania, spędzania wspólnie czasu i do mobilizującego narzekania ;)
Magnolia111995
Zagubiona dusza
Posty: 4
Rejestracja: 30 cze 2019, 11:34
Płeć: kobieta
Enneagram: 4
MBTI: Infp

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Magnolia111995 »

Hej . jestem introwertyczką i umiarkowaną mizantropką. Nie odnajduję się w tłumie oraz nie podążam bezmyślnie za stadem czy modą. Obecnie mieszkam w Poznaniu, ale to się może niedługo zmienić, bo nie mam tu zbyt wiwlu znajomych. Interesuję się literaturą, malarstwem, lubię bardzo koncertg rockowe, alenie tylko. Kino i teatr również są mi nieobce. Cenię sobie święty spokój i nieinwazyjność innych ludzi, zatem ich delikatność i poczucie taktu. Co jeszcze? Czuję potrzebę spotkania kogoś podobnego do mnie,kogoś kto ma duszę artysty, choć niekoniecznie. kocham koty :) resztę opowiem o sobie na priv. Mam 24 lata, pozdrawiam
programmer19
Zagubiona dusza
Posty: 2
Rejestracja: 28 maja 2019, 20:36
Płeć: mężczyzna
MBTI: INTJ
Lokalizacja: Łódź

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: programmer19 »

Hej
Mam na imię Szymon, mam 19 lat, jestem introwertykiem ale lubię czasami wyjść do ludzi. Mieszkam w Łodzi. Szukam drugiej połówki z którą mógłbym spędzić nieco czasu - wyjść na spacer, obejrzeć jakiś film czy pobyć w milczeniu lub podyskutować na jakieś filozoficzne tematy.
Trochę o mnie:
Największa pasja - gry komputerowe - zarówno granie w nie jak i ich tworzenie - bardzo interesuje się programowaniem. Od października zaczynam studia informatyczne. Poza tym tematy natury filozoficznej czy społecznej, a także ciekawostki technologiczne i wiadomości co to się na świecie dzieje. Trochę także fotografia. Poza tym uwielbiam słuchać muzyki - to taki mój nieodłączny element dnia.
Domell
Zagubiona dusza
Posty: 2
Rejestracja: 04 cze 2019, 12:05
Płeć: mężczyzna
MBTI: INFJT
Lokalizacja: Otwock

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Domell »

Witam.
Imię: Tomasz
Wiek: 46
Jestem skrajnym introwertykiem, typem samotnika, ale przez długie lata próbowałem udawać kogoś innego. Nie potrafię dłużej udawać, chcę być taki jaki jestem. „Inny” dla większości społeczeństwa. Od zawsze mam takie przeczucie, że jestem nie z tego świata.
Lubię spokojne, poukładane życie. Cenię sobie szczerość i prawdomówność. Na imprezy typu wesele, imieniny cioci itp. chodzę bardzo niechętnie i z konieczności. Ludzie często mnie męczą ich nadmierne „ja”, pęd ku dominowaniu, niepotrzebna gadatliwość.
W wolnym czasie: rower, spacer, wypoczynek na łonie natury, który czasami łączę z wędkowaniem, majsterkowanie, tv (mniej lub bardziej naukowe programy, kabaret, historia, komedie).
Poznam introwertyków obojga płci. Nie ukrywam, że chętnie też poznam kobietę, przyjaciółkę podobną do mnie, dla której nie będę „dziwakiem” ale przyjacielem i wsparciem.
kuziu
Zagubiona dusza
Posty: 1
Rejestracja: 16 sie 2019, 14:27
Płeć: mężczyzna

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: kuziu »

Hej.
Bartosz - 23.
Za niedługo przeprowadzam się do Warszawy. Wiążę przyszłość zawodową z ekonomią.
Spokojny, poukładany i odpowiedzialny. Jestem dość poważny i dojrzały jak na mój wiek. Samotnik, ale akceptuję towarzystwo kogoś miłego i nieprzesadnie żywiołowego. Stronię od imprez i używek (nigdy nie byłem pijany i nie zamierzam być). Lubię spędzać czas w "moich" sekretnych miejscach z dala od tłumów, blisko wszelkich zbiorników wodnych. Bardzo cenię sobie wartościowe rozmowy na ważne tematy. Zdecydowanie bardziej stawiam na więź emocjonalną z potencjalną partnerką, aniżeli na sferę fizyczno-seksualną.
Miło by było znaleźć osobę o podobnych cechach i podejściu do życia. Nie zależy mi na zabawie w "trzymanie się za rękę", ale na poważnej relacji opartej na zaufaniu i prawdziwej bliskości, z nadzieją na stworzenie rodziny.
DawidP21
Zagubiona dusza
Posty: 3
Rejestracja: 02 mar 2018, 14:53
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: INFJ

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: DawidP21 »

Czesc wszystkim ponownie.
Ostatni raz napisalem w tym watku na poczatku marca 2018, chcialem podziekowac zalozycielowi tego forum bo dzieki temu watkowi poznalem milosc swojego zycia, zareczylismy sie rok pozniej i powoli planujemy nasz slub, zycze Wam wszystkim zebyscie rowniez znalezli druga introwertyczna polowke tak jak ja tutaj, uwierzcie mi jeszcze nigdy nie bylem tak szczesliwy dzieki niej, zycze powodzenia wszystkim!
michael_2018
Zagubiona dusza
Posty: 1
Rejestracja: 01 wrz 2019, 13:04
Płeć: mężczyzna

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: michael_2018 »

Witam, z tej strony Michał (29l.)- introwertyk z Krakowa. Piszę tutaj głównie z nadzieją znalezienia drugiej połówki, ale wiadomo że łatwe to nie będzie, dlatego fajnie byłoby przynajmniej kogoś poznać po prostu :) Lubię sport, książki, filmy, psychologię, rozwój osobisty, gotowanie, staram się wychodzić do ludzi jeśli tylko jest okazja, ale często nie mam z kim, więc zostają samotne spacery ;p Jeśli ktoś chciałby się poznać (niekoniecznie do związku) to daj znać. Faceci też mogą odpisywać, bo kumpli dobrych też mi brakuje, pozdrawiam ;)
kasiekowa
Introwertyk
Posty: 61
Rejestracja: 09 lip 2019, 12:29
Płeć: kobieta
MBTI: INFJ
Lokalizacja: Opole

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: kasiekowa »

Hej :) Kasia, lat prawie 29 :) okolice Opola. Na forum jestem głównie, żeby poznać osoby podobne do mnie i które nie będą uważały mnie za dziwaczkę. Nie jestem zbyt "kontaktową" osobą, raczej skrytą ale jak już nawiążę nić porozumienia to potrafię się otworzyć :) nie jestem nastawiona na jakieś randki, raczej fajne znajomości, jednak nie wykluczam całkiem :) Czas dzielę między pracą a domem i małymi wycieczkami z koleżankami (chociaż nie do końca ich towarzystwo mi odpowiada, ale to już dłuższa historia). Tak krótko o mnie :)
"Lubię sobie posiedzieć. W ogóle lubię po prostu sobie być. W tym sensie, że nie od razu robić jakieś zamieszanie wokół siebie. Nie zacieszać. Nie otaczać się na siłę ludźmi tylko po to, żeby mieć takie poczucie szumu, który sprawi, że będę czuła, że żyję. Potrafię czuć, że żyję, kiedy siedzę po cichu" - K. Nosowska
admeusz
Zagubiona dusza
Posty: 1
Rejestracja: 16 lip 2019, 19:05
Płeć: mężczyzna

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: admeusz »

Hej, mam na imię Adam, niedługo kończę 24 lata, pochodzę z Trójmiasta, ale dużo czasu spędzam w Poznaniu. Jestem osobą spokojną nie lubiącą zwracać na siebie uwagi, ceniącą ciszę i spokój. Nie narzucam innym swojego zdania, ale również nie znoszę ludzi, którzy wtrącają się w życie innych. Jestem osobą konkretną i bezposrednią, dlatego zawsze chce wiedzieć na czym stoję. Na co dzień domator, ale lubię zwiedzać Polskę i w miarę możliwosci zagranicę. Szczególnie w lecie robię wypady na łono natury, jezioro, las oraz oczywiscie góry, które uwielbiam, przy czym mam na mysli zdobywanie szczytów, a nie łażenie po krupówkach ;) Interesuję się przede wszystkim historią, polityką krajową i międzynarodową, militariami oraz sportem, dlatego zwiedzanie zabytków, muzeów oraz uczestniczenie w wydarzeniach sportowych w charakterze kibica nie jest mi obce. Ponadto lubię spacerować oraz szczególnie wieczorami oglądać filmy. Poglądy zdecydowanie prawicowe, choć jakby to kogos interesowało to można się kłócić co to własciwie oznacza :) Nie jestem osobą samotną, mam zaufanych znajomych z którymi się spotykam, ale bardzo brakuję mu drugiej połówki, dlatego jesli jakas dziewczyna da radę to przeczytać i jeszcze do tego uzna, że możemy się porozumieć to zapraszam do kontaktu :)
arto92
Zagubiona dusza
Posty: 1
Rejestracja: 16 sty 2019, 0:08
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: INTP
Kontakt:

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: arto92 »

Hej, nazywam się Marcin, mam 27 lat i jestem z Poznania. Mimo introwersji, bardzo lubię poznawać nowe osoby i nawet mając wielu znajomych to czasami czuję pustkę, którą ciężko zapełnić płytkimi relacjami.

Interesuję się psychologią, ezoteryką, oraz czytaniem różnych nowinek o kosmosie. Wychowałem się na muzyce rockowej, ale słucham też innych rodzajów, często melancholijnych utworów. Szczególnie uwielbiam rozmawiać na tematy egzystencjalne, otwierające nas i to kim na prawdę jesteśmy.

W świecie fizycznym stąpam całkiem twardo po ziemi, natomiast w środku całkiem często jestem w swoim świecie, i tak samo gdy na zewnątrz jestem bardzo racjonalnym i opanowanym człowiekiem, to w środku jestem całkiem wrażliwy.

Szukam dziewczyny z którą mógłbym dzielić się swoim światem i wszystkim co się we mnie dzieje, marzeniami, uczuciami, pomysłami i wizjami jak odbieramy życie i świat, a ja ze wzajemnością wysłucham Ciebie i twoich uczuć. Nawet wśród introwertyków wydawało mi się że nie pasuję do większości ludzi, jak bym był z innej planety i chętnie poznam osobę która chce odkryć i dać się odkrywać co nam w najgłębszych zakamarkach duszy siedzi.

Jeśli ktoś się tym kieruje to mój typ osobowości to INTJ 4w5.
Magnolia111995
Zagubiona dusza
Posty: 4
Rejestracja: 30 cze 2019, 11:34
Płeć: kobieta
Enneagram: 4
MBTI: Infp

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Magnolia111995 »

Hej . jestem introwertyczką i umiarkowaną mizantropką. Nie odnajduję się w tłumie oraz nie podążam bezmyślnie za stadem czy modą. Obecnie mieszkam w Poznaniu, ale to się może niedługo zmienić, bo nie mam tu zbyt wielu znajomych. Interesuję się literaturą, malarstwem, lubię bardzo koncertg rockowe, alenie tylko. Kino i teatr również są mi nieobce. Cenię sobie święty spokój i nieinwazyjność innych ludzi, zatem ich delikatność i poczucie taktu. Co jeszcze? Czuję potrzebę spotkania kogoś podobnego do mnie,kogoś kto ma duszę artysty, choć niekoniecznie. kocham koty :) resztę opowiem o sobie na priv. Mam 24 lata, pozdrawiam:) :D
Wonderland12
Zagubiona dusza
Posty: 1
Rejestracja: 03 paź 2019, 10:07
Płeć: kobieta
Enneagram: 4
MBTI: Infp

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Wonderland12 »

Hej :) chętnie poznam kogoś z okolic Poznania. Mam 23 lata i jestem introwertyczką, choć przejawiam cechy ambiwalentne. Interesuje się sztuką, historią, psychologią. Param się też poezją i językami obcymi. Szukam głębszej relacji z kimś kompatybilnym, najlepiej czwórką z Enneagramu. Zapraszam
konwalia298
Zagubiona dusza
Posty: 2
Rejestracja: 04 lut 2019, 17:07
Płeć: kobieta

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: konwalia298 »

Co prawda już tutaj pisałam, ale pomyślałam, że przypomnę o sobie... :) bo nadal czekam na kontakt od jakiejś duszy podobnej do mnie ;D
Jestem z Warszawy, chętnie poznam osoby w wieku 22-30 lat (około). W wolnym czasie poświęcam się rysunkowi. Interesuje mnie wszystko, co wiąże się z przyrodą - dążę do bycia zero waste (albo przynajmniej less waste), wegetarianką.. Uwielbiam spokój, ciszę natury.. Wolę mniej mówić, niż o niczym istotnym. Nie lubię potoku słów, które mają zapełnić powietrze.. Sama nie jestem zbyt rozmowna, ale lubię słuchać innych jeśli mają coś ciekawego do opowiedzenia. :) Chciałabym poznać kogoś, kto kocha zwierzęta, kogo też fascynuje przyroda.. Nie musisz być od razu ornitologiem ;D ale miło by było, aby świat przyrody wzbudzał w Tobie pozytywne uczucia i abyś chciał przebywać na łonie natury.
PS Nie palę, piję okazjonalnie..imprezowiczka ze mnie żadna.
marcin1991x
Zagubiona dusza
Posty: 1
Rejestracja: 08 paź 2019, 23:18
Płeć: mężczyzna

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: marcin1991x »

Hejka mam na imię Marcin mam 27 lat jestem introwertykiem z Gorzowa Wielkopolskiego. Mam prace którą lubię i się w niej spełniam ;]
Praktycznie nie mam znajomych a już wogóle nie miałem żadnej koleżanki ;/a co dopiero dziewczynę. Dlatego postanowiłem coś zmienić próbowałem na portalach randkowych ale szczerze mówiać to raczej nie mam brania ;/
Szukam osoby takiej jak ja, która zrozumie to jaki jestem, że raczej nie ciągnie mnie na imprezy a ten czas wole spedzić spokojnie/
Lubie grać w gry online bo wtedy mam jakiś kontakt z ludzmi do tego lubie oglądać Anime ;]
Szukam raczej osoby z mojej okolicy (zachodnia Polska) bo nie ukrywam że chciałbym z kimś popisać poznać się a potem się spotkać ;]
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
santiago
Intronek
Posty: 49
Rejestracja: 13 sty 2019, 12:57
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INFJ

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: santiago »

Cześć. Mam 30 lat. Od dziecka kocham sport. Biegam i gram w piłkę. Lubię też inne formy aktywności jeżeli jest na to czas, typu spacer, jazda na rowerze, chodzenie po lesie czy górach. Chociaż typem podróżnika nazwać mnie nie można. Oprócz tego lubię spędzać czas w domu najczęściej czytając. Rzadko oglądam TV.
Staram się nie zawracać sobie głowy bieżącymi sprawami przedstawianymi w mediach. Polityka jest mi zupełnie obca. Podchodzę do życia z dystansem. Nie przekonuje mnie model wartości powszechnie uznawany przez społeczeństwo, który jest dla mnie zbyt spłycony i uformowany na potrzeby systemu. Wg mnie przestrzegany przez ludzi ze względu na presję i opinię otoczenia. Z reguły trzymam się swoich zasad i podążam swoimi ścieżkami. Jestem tolerancyjny mam liberalne poglądy zwłaszcza w ostatnim czasie. Z eneagramu Wychodzi, że jestem 5w4, a z MBTI INFJ. Z chęcią poznam kogoś z Trójmiasta i okolic;)
"Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda."

~Albert Einstein
ODPOWIEDZ