Nie calowalem się, mam 18 lat

W tym dziale rozmawiamy o radościach i problemach, jakie dla introwertyków wynikają z bycia w związku.
Introman24
Intromajster
Posty: 548
Rejestracja: 19 wrz 2016, 21:23
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w6
Lokalizacja: gdzieś na planecie Ziemia

Re: Nie calowalem się, mam 18 lat

Post autor: Introman24 »

Piki pisze: 05 sty 2019, 3:25 Ziomek. Ty nawet nie wiesz jakim przezyciem strseujacym dla dziewczyny jest to ze wie ze jej chlopak juz z jakas spal ;) ona wtedy mysli o tym czy nie okaze sie gorsza albo cos. Wiele porzadnych dziewczyn ktore spotkalam mowily ze chcialyby zeby ich pierwszy raz i ich chlopaka byl wspolny. Stres z 2 stron na raz dahe dodatkowe poczucie jednosci. Jesli laska jest juz po, to o ile bedziesz dla niej wystarczajaco pociagajacy to podniecajace dla niej bedzie to ze to ona wprowadzi cie w ten inny swiat ;p
W drugą stronę też to działa, może nawet jeszcze bardziej. Mężczyzna też może się bać, że gorzej wypadnie na tle poprzedników. Z drugiej strony są też tacy, dla których kobieta koniecznie musi być dziewicą, innej nie chcą. W drugą stronę raczej to nie działa, owszem są kobiety, które chcą, by facet był niedoświadczony, ale zazwyczaj są to bardzo wierzące kobiety, dla których seks przed ślubem nie istnieje. Słyszałem, że ponoć takie fantazje o wtajemniczeniu w świat seksu młodszego mężczyzny mają panie 40+, aczkolwiek nie wiem, jak liczna to grupa.
Awatar użytkownika
Redoks
Introwertyk
Posty: 107
Rejestracja: 18 wrz 2017, 0:18
Płeć: kobieta

Re: Nie calowalem się, mam 18 lat

Post autor: Redoks »

Nie tylko bardzo wierzące. Także bym wolała niedoświadczonego mężczyznę i nie podpinam pod to wiary. Piki ma rację. Sporo kobiet chce tego pierwszego razu wspólnego dla obu osób. Takie wzajemne uczenie się jest bardzo urocze według mnie.
Także luuuuuzik.
Chybazwyczajna
Intronek
Posty: 41
Rejestracja: 02 wrz 2018, 17:43
Płeć: kobieta

Re: Nie calowalem się, mam 18 lat

Post autor: Chybazwyczajna »

A mnie to, szczerze mówiąc, nie interesuje czy mój pierwszy raz na jakimkolwiek polu byłby pierwszym wspólnym razem. Nie mam w zwyczaju analizować jak wypadam na tle innych :)
nika35
Introwertyk
Posty: 96
Rejestracja: 31 mar 2020, 8:07
Płeć: kobieta

Re: Nie calowalem się, mam 18 lat

Post autor: nika35 »

śmieszny problem małolata. Teraz są poważniejsze problemy takie jak koronowirus.
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Nie calowalem się, mam 18 lat

Post autor: Coldman »

nika35 pisze: 05 kwie 2020, 23:55 śmieszny problem małolata. Teraz są poważniejsze problemy takie jak koronowirus.
Kim ty jesteś, że możesz wartościować czyjeś problemy ? Ktoś może przeżywać dramat wewnętrzny z tego powodu, a twój komentarz nic nie wnosi merytorycznego i dołuje. Zresztą temat jest stary jak świat, więc koronawirus nie ma tu nic do rzeczy.
ODPOWIEDZ