Fizyczna bliskosc

W tym dziale rozmawiamy o radościach i problemach, jakie dla introwertyków wynikają z bycia w związku.
KolejnyIntrowertyk
Zagubiona dusza
Posty: 2
Rejestracja: 13 lip 2020, 17:04
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5
MBTI: INFJT

Re: Fizyczna bliskosc

Post autor: KolejnyIntrowertyk »

Jeśli jakaś dziewczyna czuje się samotna i tak jak ja chciałaby spędzić dzień na przytulaniu, bo od dawna brakuje jej bliskości, to chętnie się z Tobą poznam. Nie chodzi tu o związek, aczkolwiek nie można i tego wykluczyć, ale po prostu o potrzebę bliskości. Lokalizacje priv.
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Fizyczna bliskosc

Post autor: Coldman »

KolejnyIntrowertyk pisze: 03 sie 2020, 16:30 Jeśli jakaś dziewczyna czuje się samotna i tak jak ja chciałaby spędzić dzień na przytulaniu, bo od dawna brakuje jej bliskości, to chętnie się z Tobą poznam. Nie chodzi tu o związek, aczkolwiek nie można i tego wykluczyć, ale po prostu o potrzebę bliskości. Lokalizacje priv.
Można sobie wykupić sesję przytulania. Choć teraz z pewnością firmy oferujące takie usługi to zawiesiły.
Riglostaj
Intronek
Posty: 33
Rejestracja: 05 wrz 2019, 19:32
Płeć: mężczyzna

Re: Fizyczna bliskosc

Post autor: Riglostaj »

Coldman pisze: 04 sie 2020, 21:17 Można sobie wykupić sesję przytulania. Choć teraz z pewnością firmy oferujące takie usługi to zawiesiły.
Dlatego warto czasami poobserwować trendy japońskie, to co tam się działo i było wyśmiewane parę lat temu o dziwo trafia po czasie do europy, oczywiście w zachodniej formie.
thevoicewithin
Introrodek
Posty: 14
Rejestracja: 19 wrz 2020, 12:42
Płeć: kobieta
Enneagram: 5
MBTI: INPF

Re: Fizyczna bliskosc

Post autor: thevoicewithin »

Nie przepadam za dotykiem. Muszę mieć z kimś naprawdę głęboką więź, żeby nie czuć dyskomfortu. Jeśli już brakuje mi jakiejś bliskości to emocjonalnej. Całkiem ciężko jest znaleźć drugą osobę, która by nadawała na tych samych, albo chociaż podobnych, falach.
Awatar użytkownika
tove
Introwertyk
Posty: 117
Rejestracja: 20 wrz 2018, 12:04
Płeć: kobieta

Re: Fizyczna bliskosc

Post autor: tove »

Coldman pisze: 04 sie 2020, 21:17 Można sobie wykupić sesję przytulania. Choć teraz z pewnością firmy oferujące takie usługi to zawiesiły.
Ostatnio się śmiałam, że mogłabym się w tym zawodzie spełnić. Przytulanko to najlepsza rzecz ever.
Jak w tym memie: https://img.ifunny.co/images/8b9307087e ... 0207_1.jpg

...ale byłam z jednym intro dla którego to było stanowczo za dużo i "dusiłam się" dostosowując się do niego. Więc upodobania do tego uważam za coś bardzo istotnego w związku.
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Fizyczna bliskosc

Post autor: Coldman »

tove pisze: 30 lis 2020, 21:26
Coldman pisze: 04 sie 2020, 21:17 Można sobie wykupić sesję przytulania. Choć teraz z pewnością firmy oferujące takie usługi to zawiesiły.
Ostatnio się śmiałam, że mogłabym się w tym zawodzie spełnić. Przytulanko to najlepsza rzecz ever.
Jak w tym memie: https://img.ifunny.co/images/8b9307087e ... 0207_1.jpg

...ale byłam z jednym intro dla którego to było stanowczo za dużo i "dusiłam się" dostosowując się do niego. Więc upodobania do tego uważam za coś bardzo istotnego w związku.
No to lepiej do mnie nie podchodź. Temat przytulania jest u mnie skomplikowany. Jestem, ani na tak, ani na nie. Wymaga to szerszego opisu :D
Awatar użytkownika
tove
Introwertyk
Posty: 117
Rejestracja: 20 wrz 2018, 12:04
Płeć: kobieta

Re: Fizyczna bliskosc

Post autor: tove »

Coldman pisze: 30 lis 2020, 23:14 No to lepiej do mnie nie podchodź. Temat przytulania jest u mnie skomplikowany. Jestem, ani na tak, ani na nie. Wymaga to szerszego opisu :D
To teraz już wiem, że podrywanie twojej osoby nie ma przyszłości!
Awatar użytkownika
Agon
Krypto-Extra
Posty: 850
Rejestracja: 13 kwie 2012, 15:20
Płeć: mężczyzna

Re: Fizyczna bliskosc

Post autor: Agon »

Riglostaj pisze: 04 sie 2020, 21:34Dlatego warto czasami poobserwować trendy japońskie, to co tam się działo i było wyśmiewane parę lat temu o dziwo trafia po czasie do europy, oczywiście w zachodniej formie.
Czyli Japonia to taki odpowiednik czanów internetowych w realu. Bo parafrazując:

"Dlatego warto czasami poobserwować memy na karachanie, to co tam się działo i było wyśmiewane parę lat temu o dziwo trafia po czasie do normików, oczywiście w normickiej formie."
Awatar użytkownika
Percy
Stały bywalec
Posty: 217
Rejestracja: 01 wrz 2019, 12:08
Płeć: mężczyzna

Re: Fizyczna bliskosc

Post autor: Percy »

Dla mnie osobiście przytulanie jest o wiele przyjemniejsze niż seks.
Riglostaj
Intronek
Posty: 33
Rejestracja: 05 wrz 2019, 19:32
Płeć: mężczyzna

Re: Fizyczna bliskosc

Post autor: Riglostaj »

Agon pisze: 01 gru 2020, 21:30
Coś w tym jest. Aktualnie podobno w Japonii mamy falę samobójstw ze względu na sytuację pandemiczną która rzutuje na wszystkie aspekty społczeno-ekonomiczne. Obym zrobił się na tyle gruboskórny by nie dołączyć do takiego grona za parę lat.
ODPOWIEDZ