Gdzie popełniłem błąd

W tym dziale rozmawiamy o radościach i problemach, jakie dla introwertyków wynikają z bycia w związku.
Mario
Wtajemniczony
Posty: 7
Rejestracja: 25 lis 2018, 14:24
Płeć: nieokreślona

Re: Gdzie popełniłem błąd

Post autor: Mario »

Najpierw narobiła mi nadziei a później nawet się nie odzywa.
Trzeba to jakoś przełknąć. Zakochać się łatwo ale odkochać się już trudniej.
Myślę że powoli trzeba się przyzwyczajać do tego że jest mi dane przejść przez życie w samotności.
Awatar użytkownika
wydra
Introwertyk
Posty: 91
Rejestracja: 09 mar 2017, 19:04
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Gdzie popełniłem błąd

Post autor: wydra »

Mario pisze: 05 sty 2019, 13:18 Najpierw narobiła mi nadziei a później nawet się nie odzywa.
O Boże, co za okropna kobieta!
A nie, chwila, to ty zwaliłeś sprawę, stchórzyłeś i wycofałeś się, kiedy dawała Ci znać, że jest chętna na rozwijanie znajomości :D A teraz zamiast wziąć się w garść i wyciągnąć z tego lekcję - smęcisz. Skoro ta dziewczyna zwróciła na Ciebie uwagę, to nie jest z Tobą tak najgorzej i prawdopodobnie innej też wpadniesz w oko. No chyba, że pozostaniesz w swojej jaskini i będziesz ględzić o wiecznej samotności...

To powinno Cię podbudować (że o, ktoś się Tobą zainteresował) i zmotywować do pracy nad sobą. Pomyśl co byś zrobił inaczej, gdybyś mógł cofnąć czas i miej oczy szeroko otwarte na kolejną znajomość. I bez żadnych stalkowych pomysłów!
Awatar użytkownika
metalowymateusz
Stały bywalec
Posty: 243
Rejestracja: 17 lut 2016, 23:14
Płeć: mężczyzna
MBTI: INTP

Re: Gdzie popełniłem błąd

Post autor: metalowymateusz »

Albo jest opcja, że sam sobie narobiłeś nadzieję na to, że coś może z tego być, potem spanikowałeś i w efekcie sam ją odsunąłeś od siebie.

Ona może chciała tylko pogadać, ale jak się zorientowała co może być na rzeczy to wolała z miejsca skończyć niż się męczyć.
Awatar użytkownika
rael
Stały bywalec
Posty: 183
Rejestracja: 22 kwie 2018, 20:39
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 9w1
MBTI: INFP
Lokalizacja: Wrocław

Re: Gdzie popełniłem błąd

Post autor: rael »

Posłuchaj się Wydry, to bardzo mądra i trafna rada :)

Nie miej żalu do tej kobiety, bo straciła zainteresowanie. Istnieje też możliwość, że miała zupełnie inną wizję waszej znajomości. No ale zawaliłeś. Trudno, zdarza się. Tak samo jest z odrzuceniami. One też się zdarzają. Ale nigdy nie powinieneś mieć do nikogo żalu o to, że nie podziela tych samych uczuć. Zamiast się pogrążać i użalać jakie to kobiety są złe, zacznij nad sobą pracować i poznawać ludzi. Przeanalizuj dokładnie sytuację w jakiej się znalazłeś i wyciągnij z niej wnioski. Kolejnym razem będziesz już wiedział, że warto na to uważać w przyszłości :)
ODPOWIEDZ