Portale Randkowe

W tym dziale rozmawiamy o radościach i problemach, jakie dla introwertyków wynikają z bycia w związku.

Czy korzystaliście kiedyś z usług portalu randkowego ?

Tak korzystałam/em i udało mi się kogoś poznać.
57
17%
Tak korzystałam/em, ale skończyło się na bezowocnych poszukiwaniach.
148
44%
Nie nie korzystałam/em, ale możliwe że kiedyś skorzystam.
70
21%
Nie nie korzystałam/em i nie mam zamiaru tego robić.
59
18%
 
Liczba głosów: 334

Awatar użytkownika
Nathas
Rozkręcony intro
Posty: 292
Rejestracja: 08 paź 2017, 21:37
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: ISTJ
Lokalizacja: lubuskie

Re: Portale Randkowe

Post autor: Nathas »

Drimlajner pisze: 17 sie 2020, 19:19
Domel pisze: 17 sie 2020, 15:26 pare stówek miesięcznie wrzucić w Tindera,
To ile ten tinder kosztuje? :o
Też chciałbym wiedzieć, bo i po co tyle kasy wydawać. Po pandemii Roksa już działa na pełną parę, za wiele mniej można mieć więcej.
..:: Nie zmusisz nikogo żeby cię pokochał, ale zawsze możesz zamknąć go w piwnicy, żeby rozwinął się u niego syndrom sztokholmski ::..
Awatar użytkownika
Drim
Legenda Intro
Posty: 2121
Rejestracja: 07 mar 2013, 21:32
Płeć: mężczyzna

Re: Portale Randkowe

Post autor: Drim »

Nathas pisze: 17 sie 2020, 20:42 Też chciałbym wiedzieć, bo i po co tyle kasy wydawać. Po pandemii Roksa już działa na pełną parę, za wiele mniej można mieć więcej.
Gdzie Roksa! Ja się po wenerologach nie zamierzam włóczyć :pac:

Kilka stówek to staromodne biuro matrymonialne, gdzie nie trzeba żadnym paluchem machać lajki tylko pani Ania (właścicielka biura) sama szuka i umawia na randki.
Jeszcze klimatyczną knajpkę znajdzie.
Doradzi jakie kwiaty kupić, którą koszulę wybrać.

Pełen backup.

Koleżanka korzystała, ja tam się nie nadaje.
Awatar użytkownika
Domel
Ekstrawertyk
Posty: 17
Rejestracja: 30 sty 2018, 22:53
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 8w7
MBTI: ENTJ
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Portale Randkowe

Post autor: Domel »

Drimlajner pisze: 17 sie 2020, 19:19
Domel pisze: 17 sie 2020, 15:26 pare stówek miesięcznie wrzucić w Tindera,
To ile ten tinder kosztuje? :o
Tinder VIP żeby
-widzieć kto nas kliknął na tak
-móc ustawić inną lokalizację niż ta w której jesteśmy
koszt ok 140zł za miesiąc

Boost
powoduje, że przez określony czas wszystkim którzy korzystają w tym czasie z Tindera pojawiamy się od razu bez kolejki
30min coś ok 50-60zł
3godz coś ok 160zł
boosta najlepiej wrzucać w piątki i poniedziałki 19-22
Uważaj na swoje myśli, stają się słowami.
Uważaj na swoje słowa, stają się czynami.
Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami.
Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem.
Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem.
Awatar użytkownika
Drim
Legenda Intro
Posty: 2121
Rejestracja: 07 mar 2013, 21:32
Płeć: mężczyzna

Re: Portale Randkowe

Post autor: Drim »

140 zł + 4x (poniedziałek i piątek) 3 godziny = 1420zł!

Złoty biznes.
Awatar użytkownika
Luke
Intronek
Posty: 56
Rejestracja: 27 gru 2017, 17:06
Płeć: mężczyzna

Re: Portale Randkowe

Post autor: Luke »

Nie korzystałem z Tindera, ale wpadł mi w oko jeden skrypt do niego, który omija płacenie.
https://github.com/mikorys/TinderLikeImagesDownloader
Inny podobny
https://github.com/deltabravozulu/tindergold

"This script allows you to download photos of 10 last persons who has liked you"

Nie wiem tylko czy coś to da poza popatrzeniem na zdjęcia, nie wiem czy Tinder Gold daje więcej opcji niż popatrzenie na zdjęcie osoby, która nas polubiła, jak na przykład prywatna wiadomość do tej osoby.
Awatar użytkownika
Domel
Ekstrawertyk
Posty: 17
Rejestracja: 30 sty 2018, 22:53
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 8w7
MBTI: ENTJ
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Portale Randkowe

Post autor: Domel »

Luke pisze: 18 sie 2020, 12:47 Nie korzystałem z Tindera, ale wpadł mi w oko jeden skrypt do niego, który omija płacenie.
https://github.com/mikorys/TinderLikeImagesDownloader
Inny podobny
https://github.com/deltabravozulu/tindergold

"This script allows you to download photos of 10 last persons who has liked you"

Nie wiem tylko czy coś to da poza popatrzeniem na zdjęcia, nie wiem czy Tinder Gold daje więcej opcji niż popatrzenie na zdjęcie osoby, która nas polubiła, jak na przykład prywatna wiadomość do tej osoby.
1.Spoko opcja, kiedyś szukałem haków na Tindera, ale nic nie znalazłem, dzięki za podzielenie się :ok:
2.Moim zdaniem nic to nie da w temacie efektywności szukania kompatybilnych kandydatek
Uważaj na swoje myśli, stają się słowami.
Uważaj na swoje słowa, stają się czynami.
Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami.
Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem.
Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem.
Awatar użytkownika
Domel
Ekstrawertyk
Posty: 17
Rejestracja: 30 sty 2018, 22:53
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 8w7
MBTI: ENTJ
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Portale Randkowe

Post autor: Domel »

Drimlajner pisze: 18 sie 2020, 12:12 140 zł + 4x (poniedziałek i piątek) 3 godziny = 1420zł!

Złoty biznes.
UPDATE
Tinder Gold / 122zł

Boost
30min 69zł
3godz 190zł
6godz 320zł

Fakt, drogo, rozwiązanie dla tych którzych czas jest cenny i bardziej opłaca się im zapłacić niż siedzieć i klikać.
A jak nie to to zawsze można bez tych płatnych opcji korzystać, zejdzie się dużo więcej czasu, ale efekt przypuszczam, że też można podobny osiągnąć.
Uważaj na swoje myśli, stają się słowami.
Uważaj na swoje słowa, stają się czynami.
Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami.
Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem.
Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem.
Awatar użytkownika
Drim
Legenda Intro
Posty: 2121
Rejestracja: 07 mar 2013, 21:32
Płeć: mężczyzna

Re: Portale Randkowe

Post autor: Drim »

Domel pisze: 18 sie 2020, 13:08 Fakt, drogo, rozwiązanie dla tych którzych czas jest cenny i bardziej opłaca się im zapłacić niż siedzieć i klikać.
A jak nie to to zawsze można bez tych płatnych opcji korzystać, zejdzie się dużo więcej czasu, ale efekt przypuszczam, że też można podobny osiągnąć.
Kiedy p2w wchodzi na rynek matrymonialny :serce:

Grunt, że wiadomo od których portali trzymać się z daleka. Chociaż, czy to patologia, czy powoli norma? Pytanie otwarte.
Awatar użytkownika
tove
Introwertyk
Posty: 117
Rejestracja: 20 wrz 2018, 12:04
Płeć: kobieta

Re: Portale Randkowe

Post autor: tove »

No dobra kotki, I'm back to powiem co się u mnie działo.

Otóż OkCupid polecam, jeżeli lubi się nerdów. Dużo ich tam, sama byłam z takowym rok.
Tinder mnie póki co rozczarowuje. Serio przychodzi mi do głowy myśl, że ci sensowni faceci w moim wieku są już
a) zajęci
b) nie potrzebują tej appki

Więc na tinderze koniec końców są w większości totalne dzbany, wnioskując z ich opisów i zdjęć. Bycie na tej appce mocno mnie zdołowało. Wyszłam ze swojej "bańki", zobaczyłam jak wygląda i jak zachowuje się tzw. większość społeczeństwa i jest mi zwyczajnie przykro.
LukNieśm
Introrodek
Posty: 21
Rejestracja: 13 lip 2021, 21:01
Płeć: mężczyzna

Re: Portale Randkowe

Post autor: LukNieśm »

Co myślicie o biurach matrymonialnych? Czy jest to coś innego niż portale randkowe?
nietota
Pobudzony intro
Posty: 131
Rejestracja: 02 sie 2018, 21:15
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4
MBTI: INTP

Re: Portale Randkowe

Post autor: nietota »

ciekawe rzeczy piszecie! ale ja tam uważam, że wszystko może być skutecznym narzędziem, jeśli tylko umiemy się nim prawidłowo posłużyć ;) w czasach Wielkiego Lockdownu założyłam sobie tego całego tindera, kierując się przekonaniem, że skoro ja (już za chwilę) tam będę, to będą też podobni do mnie osobnicy przeciwnej płci. czyli tacy, którzy chcieliby kogoś poznać, ale ich osobowość nie sprzyja robieniu oszałamiającego wrażenia w realu, za to potrafią poprowadzić ciekawą rozmowę pisemną (i mają ze dwa niebrzydkie zdjęcia własnej twarzy, bo bez tego ani rusz). w miesiąc zapoznałam co najmniej trzech właściwych (i wielu niewłaściwych) kandydatów, introwertyków. świetne było dla mnie to, że niczego nie trzeba było udawać i grać w te społecznie wymagane podchody. zamiast tego deal jak na targu: moje intencje są jasne, twoje są jasne, nawiążmy współpracę ;)

no i jestem w udanym związku, a skutek uboczny tego taki, że z forum zniknęłam, bo jak się człowiek ciągle uzewnętrznia przed partnerem, to już się potem nie chce w sieci przed obcymi ludźmi :)
Awatar użytkownika
Drim
Legenda Intro
Posty: 2121
Rejestracja: 07 mar 2013, 21:32
Płeć: mężczyzna

Re: Portale Randkowe

Post autor: Drim »

@nietota

Super :ok:
Awatar użytkownika
Domel
Ekstrawertyk
Posty: 17
Rejestracja: 30 sty 2018, 22:53
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 8w7
MBTI: ENTJ
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Portale Randkowe

Post autor: Domel »

nietota pisze: 11 mar 2022, 14:24 ciekawe rzeczy piszecie! ale ja tam uważam, że wszystko może być skutecznym narzędziem, jeśli tylko umiemy się nim prawidłowo posłużyć ;) w czasach Wielkiego Lockdownu założyłam sobie tego całego tindera, kierując się przekonaniem, że skoro ja (już za chwilę) tam będę, to będą też podobni do mnie osobnicy przeciwnej płci. czyli tacy, którzy chcieliby kogoś poznać, ale ich osobowość nie sprzyja robieniu oszałamiającego wrażenia w realu, za to potrafią poprowadzić ciekawą rozmowę pisemną (i mają ze dwa niebrzydkie zdjęcia własnej twarzy, bo bez tego ani rusz). w miesiąc zapoznałam co najmniej trzech właściwych (i wielu niewłaściwych) kandydatów, introwertyków. świetne było dla mnie to, że niczego nie trzeba było udawać i grać w te społecznie wymagane podchody. zamiast tego deal jak na targu: moje intencje są jasne, twoje są jasne, nawiążmy współpracę ;)

no i jestem w udanym związku, a skutek uboczny tego taki, że z forum zniknęłam, bo jak się człowiek ciągle uzewnętrznia przed partnerem, to już się potem nie chce w sieci przed obcymi ludźmi :)
Gratuluje sukcesu :ok:
Uważaj na swoje myśli, stają się słowami.
Uważaj na swoje słowa, stają się czynami.
Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami.
Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem.
Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem.
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Portale Randkowe

Post autor: Coldman »

nietota pisze: 11 mar 2022, 14:24 ciekawe rzeczy piszecie! ale ja tam uważam, że wszystko może być skutecznym narzędziem, jeśli tylko umiemy się nim prawidłowo posłużyć ;) w czasach Wielkiego Lockdownu założyłam sobie tego całego tindera, kierując się przekonaniem, że skoro ja (już za chwilę) tam będę, to będą też podobni do mnie osobnicy przeciwnej płci. czyli tacy, którzy chcieliby kogoś poznać, ale ich osobowość nie sprzyja robieniu oszałamiającego wrażenia w realu, za to potrafią poprowadzić ciekawą rozmowę pisemną (i mają ze dwa niebrzydkie zdjęcia własnej twarzy, bo bez tego ani rusz). w miesiąc zapoznałam co najmniej trzech właściwych (i wielu niewłaściwych) kandydatów, introwertyków. świetne było dla mnie to, że niczego nie trzeba było udawać i grać w te społecznie wymagane podchody. zamiast tego deal jak na targu: moje intencje są jasne, twoje są jasne, nawiążmy współpracę ;)

no i jestem w udanym związku, a skutek uboczny tego taki, że z forum zniknęłam, bo jak się człowiek ciągle uzewnętrznia przed partnerem, to już się potem nie chce w sieci przed obcymi ludźmi :)
To zmień sobie status związku, żeby ci panowie już anonsów na wysyłali na priv :D
CAREWICZ13
Zagubiona dusza
Posty: 1
Rejestracja: 11 mar 2022, 16:14
Płeć: mężczyzna
MBTI: INFP

Re: Portale Randkowe

Post autor: CAREWICZ13 »

Ok, pierwszy post więc zacznę z grubej rury.
Dotąd nie musiałem korzystać z portali randkowych ale przyszły czasy że mogłem i chciałem spróbować.
Jestem w trakcie i lekko się zawiodłem.
Zarejstrowałem się na "mydwoje" i na "badoo".
Jeślo chodzi o portal "mydwoje" to problemem jest to że często ktoś pisze do Ciebie i... nagle przestał się logować 😆 po co do mnie zagadujesz, jeśli potem nie odczytujesz i nie wchodzisz? Kompletnie tego nie ogarniam. Przypominam że zagadanie do kogoś jest płatne.
"Badoo" to jednak dla mnie nieodgadniony portal. 3/4 profili z minimalnymi informacjami, tylko fotki i lokalizacja. Staram się odrazu takie odrzucać. Opisy dużo dają! Jak zacząć rozmowę z kimś jeśli nie wiesz praktycznie nic o nim? Jakieś wspólne zainteresowania? Nic nie wiadomo i przerzuca się dziesiątki profili które chyba są tylko po to aby zapełniać portal.
Może ja podchodzę do tego jakoś dziwnie, może mi doradzicie?
ODPOWIEDZ