Związki-spaczenie facetów :D

W tym dziale rozmawiamy o radościach i problemach, jakie dla introwertyków wynikają z bycia w związku.
leonidas
Stały bywalec
Posty: 222
Rejestracja: 10 lis 2010, 17:06
Płeć: nieokreślona

Re: Związki-spaczenie facetów :D

Post autor: leonidas »

czepiasz sie
Mark
Intronek
Posty: 27
Rejestracja: 03 paź 2013, 20:16
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Związki-spaczenie facetów :D

Post autor: Mark »

Ja w tej chwili mógłbym być numerem dwa. Jestem grafikiem oraz ilustratorem. Żeby osiągnąć jako taką stabilność w artystycznych zawodach trzeba przy pierwszych kilku latach naprawdę przysiedzieć dodatkowy czas poza pracą i dać z siebie 200% bo konkurencja jest gigantyczna i tylko duże umiejętności dają jakiekolwiek drogi rozwoju.

Stąd mimo że ostatecznie chciałbym być z kimś to nie szukam teraz specjalnie partnerki. Nie jestem pewien czy byłbym w stanie poświęcić drugiej osobie dostatecznie dużo czasu. Trochę szkoda że ciężko to wytłumaczyć znajomym i rodzinie.
Ostatnio zmieniony 27 gru 2013, 22:17 przez Mark, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ziemniarka
Introrodek
Posty: 13
Rejestracja: 27 gru 2013, 13:39
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Kraków/DG

Re: Związki-spaczenie facetów :D

Post autor: Ziemniarka »

Mark oj jak dobrze Cię rozumiem :P Też jestem grafikiem i pracuję zdecydowanie dłużej niż 8 godzin dziennie... Ale nie ma co narzekać, przynajmniej nie umieram z nudów no i robię to co lubię no i moje życie towarzyskie na tym nie traci (bo jest znikome ;) )

Generalnie introwertycy mają przekichane w kwestii szukania swojej drugiej połówki. Żeby poznać kogoś na imprezie, trzeba chodzić na imprezy... A jak się już na jakąś pójdzie, to trzeba rozmawiać... Czat to jest chyba ostateczna ostateczność, ja jakiś czas temu weszłam na czat z ciekawości po raz pierwszy od kilku lat i szybko uciekłam. Raczej ciężko znaleźć tam kogoś interesującego. A większości i tak tylko jedno w głowie oO
Mark
Intronek
Posty: 27
Rejestracja: 03 paź 2013, 20:16
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Związki-spaczenie facetów :D

Post autor: Mark »

Tak. Konwencjonalne imprezy mogą być męczące dla introwertyków ale na szczęście są jeszcze okazje do spotykania ludźmi o trochę mniej intensywnym towarzysko charakterze. Zazwyczaj powiązane z hobby i niestety trzeba się bardziej postarać żeby coś odpowiedniego dla siebie znaleźć. Ostatnio mam takie szczęście że łatwo mi się na takie rzeczy załapuje. Co tydzień chodzę na koło plastyczne gdzie rysuje się z natury modelkę/modela i można przy tym spotkać trochę ludzi. Raz na jakiś czas chodzę na granie w planszówki w pobliskim klubie fantastyki. Poza tym ostatnio uczęszczam trochę na wydarzenia powiązane z komiksem i różne warsztaty dla rysowników. Resztę nadrabiam w internecie ale w sumie mi to odpowiada. Z czatów teraz w życiu bym nie skorzystał. Już kiedyś próbowałem i nic z tego nigdy nie wychodziło. Kompletna strata czasu.
Awatar użytkownika
vragutinovic
Pobudzony intro
Posty: 169
Rejestracja: 18 lis 2012, 0:38
Płeć: mężczyzna
MBTI: INTP

Re: Związki-spaczenie facetów :D

Post autor: vragutinovic »

Nie ma to jak nazywać kogoś spaczonym tylko dlatego, że się widocznie nie wzbudziło większego zainteresowania i zostało odrzuconym. No i ostatecznie wyszedł mi rym cym cym...
Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Posty: 2179
Rejestracja: 15 paź 2011, 10:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: istj
Lokalizacja: wro

Re: Związki-spaczenie facetów :D

Post autor: highwind »

O. Też mi to coś podobnego przeszło przez myśl. Zastanówmy się - facet woli spędzić czas w pracy, z nosem w dokumentach, niż z pewną zainteresowaną nim kobietą. Heeelloł... Może ktoś tu nie jest wystarczająco interesujący? Chyba że chodzi o brak jajec do definitywnego spławienia adoratorki. No, to jeszcze idzie pojąć.

Solidarność jajec mode on.
"Kobieta chce mężczyzny ambitnego. Zdobywcy, który odnosi sukces tak zawodowo, jak finansowo... I który nie jest materialistą. Kobieta chce mężczyzny, który jest solidny, miarowy, konsekwentny i godny zaufania... Który jest zabawny, nieprzewidywalny i spontaniczny. Kobieta chce mężczyzny o silnym charakterze, zdecydowanego, który stoi na swoim, nie wahając się... Tak długo jak zachowa elastyczność, otwarty umysł i umiejętność przyznawania się do błędu. Kobieta chce romantycznego realisty. Faceta poważnego, ale skorego do zabaw; który jest pewny siebie, ale skromny; jurny, ale wierny (...)" - http://www.youtube.com/watch?v=qbJOLq5wXwk

Tak mi się jeszcze przypomniała piosenka - Micromusic - Takiego Chłopaka.
I komentarz do niej - http://youtu.be/kNid1-ers-c?t=35s (mniej więcej od 0:35 do 3:05, ale można pojechać do końca, jak kogoś interesuje polska scena stand-upowa :P)
Awatar użytkownika
vragutinovic
Pobudzony intro
Posty: 169
Rejestracja: 18 lis 2012, 0:38
Płeć: mężczyzna
MBTI: INTP

Re: Związki-spaczenie facetów :D

Post autor: vragutinovic »

Bleee, jestem rozczarowanym -- ani jednej wzmianki o białym koniu...

Obrazek
Konradek
Pobudzony intro
Posty: 145
Rejestracja: 07 gru 2014, 10:45
Płeć: mężczyzna

Re: Związki-spaczenie facetów :D

Post autor: Konradek »

Dziwię się autorce, w tym, że szuka normalnego faceta. Normalność to nuda. Ja tam wolę mieć jebniętą kobietę, anie sztuczną babę, która by mnie dołowała.
ODPOWIEDZ