Życiowa stagnacja

Dział forum, w którym poruszane są tematy dotyczące kontaktów międzyludzkich, a także problemów w relacjach, których przyczyną może być introwersja.
Arink
Zagubiona dusza

Życiowa stagnacja

Post autor: Arink »

Cześć, ostatnie 3-4 lata żyje w czterech ścianach. Pierwsza praca, która była początkiem problemów. Kończyłem pracę o 18 i później nie miałem czasu dla siebie, znajomych głównie przez zmęczenie. I tak to się ciągnie aż do teraz. Co robić żeby to zmienić(wiem wyjść do ludzi tylko,że ja nawet tego już nie potrafię). Najgorsze jest to, że się do tego przyzwyczaiłem.
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs

Re: Życiowa stagnacja

Post autor: Coldman »

Wiesz ja szukam pracy w normalnych godzinach i to już długo trwa, ale naprawdę warto.
To po ile godzin dziennie pracujesz? Weekendy wolne ?
Arink
Zagubiona dusza

Post autor: Arink »

Coldman pisze: 31 sie 2021, 14:35 Wiesz ja szukam pracy w normalnych godzinach i to już długo trwa, ale naprawdę warto.
To po ile godzin dziennie pracujesz? Weekendy wolne ?
Praca sezonowa od kwietnia do września codziennie. A tak to studiuje jeszcze
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs

Post autor: Coldman »

No trzeba czekać na integracje studenckie i próbować gdzieś się wkręcić w jakieś aktywności. Piszesz, że praca do września, no to teraz przyjdzie pora, żeby gdzieś wyjść. Ja poznaje nowych ludzi obecnie tylko poprzez nowe zainteresowania, tu ktoś ze mną pojedzie w góry, tam gdzieś poznam kogoś na forum tematycznym.
Awatar użytkownika
Fire
Intro-wyjadacz

Post autor: Fire »

Polecam internet i udzielanie się w różnych miejscach, na pewno masz coś, co ciebie interesuje.Wtedy zmęczenie nie wygra. Zabieraj głos. Nie masz czasu, siedź w nocy. Zbliża się sezon większej aktywności ludzi w sieci. Poza tym nie przyzwyczajaj się do rutyny. Szkoda życia. Szczęście sprzyja odważnym. Mądrze odważnym oczywiście. Powodzenia.
ODPOWIEDZ