zmęczenie kontaktami z ludźmi

Dział forum, w którym poruszane są tematy dotyczące kontaktów międzyludzkich, a także problemów w relacjach, których przyczyną może być introwersja.
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: zmęczenie kontaktami z ludźmi

Post autor: Coldman »

s1a3p1a1 pisze: 31 lip 2018, 0:16 Egoizm. Szuka się napędu w innych, lecz jednocześnie ich filtruje wobec własnego samopoczucia. Balans. Wszystko istnieje na pograniczu rozwoju i degradacji.

Życie (a zatem jego przejawy) mnie męczy, a o sobie słyszę opinie, iż ulegam zezwierzęceniu, że zamieniam się w bestię. Abstrakcja czyni mnie błędem w systemie, jakim rządzą się społeczności. Co to znaczy żyć; ku czemu zdążać? Abstrakcja jest najgorszym, co mnie spotkało. Pułapka myślenia i melancholii.

Dążę pasywnie do sytuacji, w której mógłbym być sam i jednocześnie walczę ze skutkami. Idiotyzm, marnowanie zasobów i czasu.
Jaki to ma związek z tematem ?
s1a3p1a1
Pobudzony intro
Posty: 147
Rejestracja: 10 lut 2018, 4:05
Płeć: nieokreślona

Re: zmęczenie kontaktami z ludźmi

Post autor: s1a3p1a1 »

Gdyby nie był, tedy by go nie było.
MrFahrenheit
Introrodek
Posty: 17
Rejestracja: 06 sie 2018, 11:51
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4
MBTI: ENFP
Lokalizacja: Warszawa

Re:

Post autor: MrFahrenheit »

megi2001 pisze: 21 maja 2007, 23:17 To mile uczucie jak czytam wasze wypowiedzi bo wiem wtedy ze nie jestem sama. mnie w sumie nikt nie rozumie,jestem pewnie takim odludkiem.tez mnie meczy gadka o niczym. mysle ze jestesmy bardzo specyficznymi ludzmi i to prawda ze powinnismy miec kolo siebie drugiego introwertyka bo to by napewno pomoglo. czemu tak zadko ktos odwiedza ta stronke i forum.fajnie by bylo cos z tym zrobic.pozdrowionka.
Jakbyś miała obok siebie drugiego introwertyka to bykobyc to śmieszne pokonujesz lek własne słabości i jesteś z kimś kto uświadamia ci że nie warto się zmieniac. Będąc z introwertykiem będziesz rozmawiać o byciu introwertykiem i jak jest mu ciężko ruszyć dupe z lozka. Może jestem zbyt dosłowny ale coś w tym jest każdej akcji odpowiada reakcja. Rozmawia się o różnych rzeczach które cię denerwują interesują. Dzielisz się podczas rozmowy swoimi odczuciami myślami Jestem przekonany że jesteś ciekawa osobą i miałabyś o czym mówić ale boisz się pokazać jaka naprawde jesteś. Mawet jestem ciekaw. Swiat jest okrutny nikt nie weźmie cię pod rękę i nie przeprowadzi przez życie. Każdy myśli wyłącznie o sobie i nie patrzy na innych. Więc ty zacznij nareszcie myśleć o sobie i działać po swojemu.
ODPOWIEDZ