nasza-klasa...

Dział forum, w którym poruszane są tematy dotyczące kontaktów międzyludzkich, a także problemów w relacjach, których przyczyną może być introwersja.
Awatar użytkownika
So-ze
Rozkręcony intro
Posty: 345
Rejestracja: 08 kwie 2014, 20:24
Płeć: mężczyzna
MBTI: INTP

Re: nasza-klasa...

Post autor: So-ze »

Z tego co mi się wydaje, nk stało się już passe , ale to samo nastąpi kiedyś z facebookiem, gdy dzieci rodziców pokolenia FB nie będą chciały mieć za wiele wspólnego z serwisem, który okupują ich rodzice. Kiedyś miałem konto na nk ale skasowałem w gimnazjum. Teraz mam na fb, instagramie i YT.
emfausto

Re: nasza-klasa...

Post autor: emfausto »

Zastanawia mnie Drodzy Użytkownicy ilu z Was posiada swój profil na nk. :D
konto na nk: nie miałem, nie mam i mieć nie będe.
kasztelan
Wtajemniczony
Posty: 9
Rejestracja: 15 lut 2014, 23:49
Płeć: nieokreślona

Re: nasza-klasa...

Post autor: kasztelan »

O, dzięki że mi przypominasz o istnieniu czegoś takiego jak nk. Ostatni raz zaglądałem tam trzy lata temu. Doliczyłem się ponad 250 znajomych, w realu o wiele mniej ale to były.czasy gimnazjum. O dziwp pojedyncze osoby wciąż są online. Samo nk jako biznes zwinie się w ciągu paru lat. Facebookowi ze względu na zasięg globalny to nie grozi... chyba że pojawi się lepszy serwis :)
Awatar użytkownika
makaj
Pobudzony intro
Posty: 147
Rejestracja: 17 lis 2007, 16:13
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Wlkp

Re: nasza-klasa...

Post autor: makaj »

O właśnie, z ciekawości, co się tam teraz dzieje? :wink: Jakieś nowe genialne udoskonalenia po eurogąbkach? :wink:
dream is destiny
kasztelan
Wtajemniczony
Posty: 9
Rejestracja: 15 lut 2014, 23:49
Płeć: nieokreślona

Re: nasza-klasa...

Post autor: kasztelan »

Nie wiem, nie chce mi się logować :P
Awatar użytkownika
makaj
Pobudzony intro
Posty: 147
Rejestracja: 17 lis 2007, 16:13
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Wlkp

Re: nasza-klasa...

Post autor: makaj »

Nie zapłacę Ci :P
dream is destiny
Awatar użytkownika
tanczacawdeszczu
Introwertyk
Posty: 80
Rejestracja: 05 mar 2014, 6:32
Płeć: kobieta
MBTI: ISTJ

Re: nasza-klasa...

Post autor: tanczacawdeszczu »

Demon Hunter pisze:Czemu to służy to nie wiem, wiem, że spora część ludzi odczuwa dziwną (dla mnie) potrzebę dzielenia się z całym światem tym, co akurat zjedli, jaką, za przeproszeniem, kupę zrobili, albo że przed chwilą ciupciali ;) Ludzie - nie ogarniesz tego :mrgreen:
Tak tylko to jest żenujące. Kogo ze znajomych to obchodzi? Moje życie co prawda do barwnych nie należy (skromna jestem)ale nie widzę potrzeby oznajmiania świata o tym co robię w danej chwili.
Kochać to także umieć się roz­stać. Umieć poz­wo­lić ko­muś odejść, na­wet jeśli darzy się go wiel­kim uczu­ciem. Miłość jest zap­rzecze­niem egoiz­mu, za­bor­czości, jest skiero­waniem się ku dru­giej oso­bie, jest prag­nieniem prze­de wszys­tkim jej szczęścia, cza­sem wbrew własnemu.
Awatar użytkownika
Papaja
Intromajster
Posty: 466
Rejestracja: 04 sty 2014, 14:30
Płeć: kobieta
Enneagram: 1w9
MBTI: ISTJ
Lokalizacja: Poznań

Re: nasza-klasa...

Post autor: Papaja »

hmm ja posiadam to ustrojstwo do tej pory,czasem korzystam,rzadziej niz z fb,baa nawet dodam ze sie to nk nawet przydalo pare razy
Kto stworzył ten labirynt niepewności, tę świątynię dufności, naczynie grzechu, pole usiane tysiącem zasadzek, przedsionek piekła, kosz po brzegi napełniony chytrością, truciznę słodką jak miód, łańcuch, który wiąże śmiertelnych z doczesnością – kobietę?
ODPOWIEDZ