Liceum

Dział forum, w którym poruszane są tematy dotyczące kontaktów międzyludzkich, a także problemów w relacjach, których przyczyną może być introwersja.
Awatar użytkownika
Kacpi
Wtajemniczony
Posty: 7
Rejestracja: 13 lip 2015, 13:10
Płeć: mężczyzna

Re: Liceum

Post autor: Kacpi »

Fangtasia pisze: 15 lip 2015, 14:48
Także nie martw się, jeśli zauważyłeś że są cofnięci, to dobry znak. W technikum powinno być lepiej, ale nie obiecuję. Ale w sumie palantów wszędzie znajdziesz, potem się przekonasz że płeć żeńska to dopiero jest czasami odlot umysłowy. Także tego, głowa do góry? :D
Mój etap życia w technikum mogę podzielić na dwie części. Pierwsza część to technikum w dużym mieście w którym pod względem nauki poszło mi tragicznie. Mega fuksem zdałem w sierpniu klasę pierwszą. Moje oceny od czasów gimnazjum ostro poszły w górę chodź zdarzały się przebłyski że dostawałem piątki z odpowiedzi ustnych czy biologii. Społecznie było naprawdę fajnie. Dobrze zintegrowałem się z grupą, były ciekawe dyskusje na przerwach :D Nie było widać jakiegoś olewania czy obojętności jak w gimnazjum. Na pewno zgranie zasługiwało wtedy na piątkę z plusem.
Potem nastąpiła zmiana szkoły czyli druga część właśnie przez naukę, niedostosowany do mnie poziom. W drugiej klasie czyli po przenosinach oceny już wypadły lepiej ale nie potrafiłem się dostosować do klasy. Oni byli strasznie inni od poprzednich, byli tacy bardziej złośliwi, musieli przez cały czas mnie obgadywać. Byłem też obiektem drwin i kpin ale na szczęście po roku to się skończyło. Miałem też zatargi z pewną osobą o której pisałem w innym temacie. Fakt faktem udało mi się zgrać z dwoma osobami a z resztą mam neutralne stosunki mniej więcej trochę lepsze niż miałem w gimnazjum z klasą. Aktualnie moja pozycja w klasie jest uspokojona ale jednak do dzisiaj nie potrafię rozmawiać z obecną klasą tak jak z poprzednią :(
Awatar użytkownika
Fangtasia
Rozkręcony intro
Posty: 311
Rejestracja: 21 wrz 2014, 22:20
Płeć: kobieta
MBTI: ISFJ
Lokalizacja: Wrocław

Re: Liceum

Post autor: Fangtasia »

O kurde, ale to dziwne, odpowiedź o tym jak było/jest, po 4 latach. :o
Anyways, to teraz do przodu, niedługo edukacja będzie za Tobą. :D
Invivo
Wtajemniczony
Posty: 9
Rejestracja: 07 sie 2018, 15:13
Płeć: kobieta
MBTI: INFP

Re: Liceum

Post autor: Invivo »

Paskudny okres w życiu, który za rok się skończy. Ale cóż alleluja i ku przyszłości. Może będzie choć odrobinę lepsza?
ODPOWIEDZ