Bratnia dusza

Dział forum, w którym poruszane są tematy dotyczące kontaktów międzyludzkich, a także problemów w relacjach, których przyczyną może być introwersja.
Awatar użytkownika
Alphekka
Pobudzony intro
Posty: 150
Rejestracja: 22 kwie 2018, 22:34
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4
MBTI: INFJ
Lokalizacja: Ziemia

Re: Bratnia dusza

Post autor: Alphekka »

Tak, spotkałam. I jest fajnie! ;) :) :D
Dwa razy dwa równa się siedem i pół, minus trzy i jeszcze trochę więcej. G. I. Gurdżijew
mawo
Użytkownik zablokowany
Posty: 54
Rejestracja: 09 lut 2013, 22:18
Płeć: nieokreślona

Re: Bratnia dusza

Post autor: mawo »

Bratnia dusza nie istnieje obiektywnie, jest to jedynie konstrukt naszego umysłu.
Awatar użytkownika
Arsen
Rozkręcony intro
Posty: 272
Rejestracja: 04 lut 2019, 22:08
Płeć: mężczyzna
MBTI: INFJ
Lokalizacja: Sinnoh

Re: Bratnia dusza

Post autor: Arsen »

Hmmm ciężko mi stwierdzić. Niby mam taką osobę ale nasze relacje są dość takie nietypowe. Czasem się rozumiemy jak nikt inny, czasem się nie dogadamy jak nieznajomi. Dziwne to uczucie takie.
W walce – zwycięstwo
W pokoju – czujność
W śmierci – poświęcenie
Tomek0
Introwertyk
Posty: 76
Rejestracja: 02 lip 2017, 14:24
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: INFP-A

Re: Bratnia dusza

Post autor: Tomek0 »

highwind pisze: 03 lut 2019, 17:25 Lol. Bronicie tezy, której ja nawet nie atakuję.
Tomek0 pisze:Na pewno nie nasz klon, bo czy byłbym w stanie wytrzymać ze swoim klonem? Heh, nie jestem pewien
Piszesz, że zgadzasz się z wydrą, a potem parafrazujesz słowa, które przecież ja napisałem xD
highwind pisze:gdybym poznał swoją kopię, klona, itp., to czy byśmy się polubili. Wcale bym sprawy nie przesądzał
Już nie wiem o co wam chodzi z męczeniem tego klona xD
Hehe, sorry jeśli odebrałeś to jako atak, ale zupełnie nie to było moją intencją ;) Jedynie zgodzenie się z tezą Wydry, że bratniej duszy nie wypatrywalbym jako swojego klona, ale osobę które na tyle myśli i "widzi" świat podobnie do mnie, że mógłbym ją tą bratnią duszą nazwać.
ODPOWIEDZ