Pomożecie :)

Dział forum, w którym poruszane są tematy dotyczące kontaktów międzyludzkich, a także problemów w relacjach, których przyczyną może być introwersja.
Ads
Zagubiona dusza
Posty: 1
Rejestracja: 28 sie 2021, 14:51
Płeć: mężczyzna

Pomożecie :)

Post autor: Ads »

Jestem bardziej ekstrawertykiem, ale nie jakimś skrajnym. Mam znajomą intro, o typie osobowości INTJ. Kobieta blisko 30. i jakoś jej się związki nie układają.

Szczerze ją lubię i teoretycznie widzę ją jako kogoś więcej w swoim życiu. Byliśmy raz na randce i wydaje się wszytko ok, ale kilka dni później mieliśmy problem z porozumieniem - co prawda nikt nikogo nie obraził, ale stwierdziła, że boi się, że mnie zrani. Przy tej okazji była dość wylewna o swoim życiu (nie wiem czy to znak jakiegos zaufania).

Ryzyko zawsze jest, ale się nim nie przejmuje - moje pytanie zmierza w kierunku takim, jak mogę czytelnie zakomunikować, jakimi gestami, że jest dla mnie ważna i że dostrzegam ją jako kogoś więcej. Mówienie wprost nie daje za dużo - z jej opowieści wnioskuję, że tyle razy się nasłuchała takich obietnic, że jest na nie uczulona.
Awatar użytkownika
Fire
IntroManiak
Posty: 640
Rejestracja: 20 lut 2019, 17:47
Płeć: kobieta

Re: Pomożecie :)

Post autor: Fire »

Polecam cierpliwość i próbę czasu. Bądź wytrwały i daj relacji płynąć. Tym bardziej, że słodkie słowa pewnie nie robią na niej wrażenia. Bądź przy niej i nie odpuszczaj. Wspieraj zawsze kiedy czujesz, że ona tego potrzebuje.Zacznij od tego.I nie śpiesz się. Z fizycznością zwłaszcza.
Powodzenia
ODPOWIEDZ