Studniówka

Dział forum, w którym poruszane są tematy dotyczące kontaktów międzyludzkich, a także problemów w relacjach, których przyczyną może być introwersja.
Awatar użytkownika
ćma
Introwertyk
Posty: 109
Rejestracja: 23 lis 2016, 18:09
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4
MBTI: INFJ
Lokalizacja: Śląsk

Re: Studniówka

Post autor: ćma »

olender4 pisze:Napracować się jeszcze zdążycie, polecam wszystkim studia
Oczywiście. Mnie zawsze rozczulało, jak studenci, którzy oblali rok, płakali, że będą mieli rok opóźnienia w życiu. Jaki rok opóźnienia, toć to rok przedłużonej młodości jest. :)
Wszystko, co widzisz, to tylko perspektywa, wszystko, co słyszysz, to tylko opinia.
Awatar użytkownika
olender4
Introwertyk
Posty: 109
Rejestracja: 14 paź 2015, 18:38
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w6
MBTI: INTJ

Re: Studniówka

Post autor: olender4 »

Studia bez dziekanki to nie studia... ;)
Astra castra - numen lumen
Principessa

Re: Studniówka

Post autor: Principessa »

Ja też nie byłam na studniówce, jakoś nie rozstrząsałam nigdy tej sprawy, aż do teraz 8)
Principessa

Re: Studniówka

Post autor: Principessa »

ćma pisze:
olender4 pisze:Napracować się jeszcze zdążycie, polecam wszystkim studia
Oczywiście. Mnie zawsze rozczulało, jak studenci, którzy oblali rok, płakali, że będą mieli rok opóźnienia w życiu. Jaki rok opóźnienia, toć to rok przedłużonej młodości jest. :)
Na takim UW na przykład lub Polibudzie bywa, że ci, którzy mają 7 lat "opóźnienia" traktują to jako życiowy sukces.
Awatar użytkownika
eddard
Stały bywalec
Posty: 229
Rejestracja: 02 lip 2016, 10:35
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 9w1
MBTI: INFP
Lokalizacja: Kraków

Re: Studniówka

Post autor: eddard »

Bezsensu. Jak nie chcesz pracować, to możesz nie pracować i robić coś ciekawego, zamiast po raz kolejny próbować zaliczyć to samo i udawać, że bycie idiotą to życiowy sukces.
Awatar użytkownika
ewka
Introwertyk
Posty: 101
Rejestracja: 26 paź 2016, 22:57
Płeć: kobieta

Re: Studniówka

Post autor: ewka »

Zwykle to ci, co boja sie dorosnac. Szczerze to wcale im sie nie dziwie, doroslosc jest przereklamowana.
Caroline
Intronek
Posty: 32
Rejestracja: 01 mar 2017, 0:01
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4
MBTI: INFJ

Re: Studniówka

Post autor: Caroline »

ćma pisze:
olender4 pisze:Napracować się jeszcze zdążycie, polecam wszystkim studia
Oczywiście. Mnie zawsze rozczulało, jak studenci, którzy oblali rok, płakali, że będą mieli rok opóźnienia w życiu. Jaki rok opóźnienia, toć to rok przedłużonej młodości jest. :)
Czy ja wiem. Osobiście mam już dwa lata do tyłu i wcale się z tego nie cieszę, chciałabym już pracować w swoim zawodzie, zarabiać na siebie i dalej się rozwijać. Te całe imprezowanie i poczucie młodości, jaką dają studia w końcu się znudzi.
Awatar użytkownika
olender4
Introwertyk
Posty: 109
Rejestracja: 14 paź 2015, 18:38
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w6
MBTI: INTJ

Re: Studniówka

Post autor: olender4 »

Caroline pisze:
ćma pisze:
olender4 pisze:Napracować się jeszcze zdążycie, polecam wszystkim studia
Oczywiście. Mnie zawsze rozczulało, jak studenci, którzy oblali rok, płakali, że będą mieli rok opóźnienia w życiu. Jaki rok opóźnienia, toć to rok przedłużonej młodości jest. :)
Czy ja wiem. Osobiście mam już dwa lata do tyłu i wcale się z tego nie cieszę, chciałabym już pracować w swoim zawodzie, zarabiać na siebie i dalej się rozwijać. Te całe imprezowanie i poczucie młodości, jaką dają studia w końcu się znudzi.
Też miałem 2 lata obsuwy... Dziekanka, trudno ale i tak się opłacało wytrwać. Nikt nie mówił, że politechnika jest łatwa ale życie po niej jest łatwiejsze... ;)
Astra castra - numen lumen
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Studniówka

Post autor: Coldman »

Może by znalazła się introwertyczka, która przeszła by się z Coldem na studniówkę 2 lutego w Kaliszu.
Lubie tańczyć i szukam kogoś kto zna chociaż podstawowe kroki, resztę poprowadzę, mam wiele zainteresowań (Zapraszam na mój profil)
Towarzystwo będz3ie w porządku
Wiem że szansa tutaj jest minimalna ale spróbować można :D
Awatar użytkownika
Kuqi
Introwertyk
Posty: 94
Rejestracja: 22 paź 2017, 18:12
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: INTJ
Lokalizacja: Poznań

Re: Studniówka

Post autor: Kuqi »

Ja na swojej studniówce nie byłem i nie żałuję. Z tego co się dowiedziałem to poziom był słaby, poza tym w technikum miałem dobry kontakt tylko z kilkoma osobami i bym się czuł bardzo wyalienowany :)

Studia studiami. Moim zdaniem nie powinno być tak, że ktoś idzie na cokolwiek, bo nie wie co chce robić w życiu. Przypadkiem trafiłem na astronomię i to jedyny kierunek (poza informatyką), który mnie zainteresował. Pierwszego roku nie zdałem, powtarzałem rok i z perspektywy czasu nie żałuję :)
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Studniówka

Post autor: Coldman »

Po wielu dyskusjach jednak wyszło, że idę z partnerką xD
Ekstrawertyczna zabawa do białego rana
Awatar użytkownika
Pomidor
Ambiwertyk
Posty: 265
Rejestracja: 27 maja 2017, 20:45
Płeć: nieokreślona

Re: Studniówka

Post autor: Pomidor »

Coldman pisze: 29 lis 2017, 23:59 Po wielu dyskusjach jednak wyszło, że idę z partnerką xD
Ekstrawertyczna zabawa do białego rana
Ale jak to? Nie lepiej siedzieć w domu i cieszyć się ze swojej zajebistości? A tak na poważnie, to brawo Ty.
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Studniówka

Post autor: Coldman »

Pomidor najpierw się ze mną zgadzasz w tematach o aktywności introwertyków, a potem takie śmieszki ;x
Jak lubię tańczyć i pić w dobrym towarzystwie to impreza jest do mnie
Ystymer
Introrodek
Posty: 12
Rejestracja: 24 sty 2017, 21:26
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: lubelskie

Re: Studniówka

Post autor: Ystymer »

Ja również nie byłem na studniówce swej i wcale nie mam wcale powodów do zmartwień że nie poszedłem. Choć mama mnie namawiała, żebym poszedł, ale wiedziałem, że nie idę dla mojego dobra. Nie dość, że nie umiem nawet najprostszych tańców, to i tak nie miałbym z kim pójść. No i najważniejsze, gdybym poszedł, to czuł bym się wtedy wyobcowany, pewnie siedział bym gdzieś na końcu stołu, sam, smutny i patrzył jak inni się cieszą i bawią. Nie mógł bym wytrzymać takiego przygnębienia :(.
Tomek0
Introwertyk
Posty: 76
Rejestracja: 02 lip 2017, 14:24
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: INFP-A

Re: Studniówka

Post autor: Tomek0 »

Ja na swojej byłem sam i dobrze się bawiłem ;) Generalnie nie tylko ja nie wziąłem ze sobą osoby towarzyszącej, do tego moja klasa zawsze lubiła dobrą zabawę, więc nie było źle. Mówiąc szczerze szkoda byłoby gdyby ktoś z mojej klasy nie przyszedł na studniówkę z powodu braku os. towarzyszącej, bo miło było siąść z nimi wszystkimi kameralnie przy stole ;)
Ale było to lata temu i wtedy, mam wrażenie, że moje intro było tochę przyczajone, gdzieś wewnątrz mnie
ODPOWIEDZ