Osobowość ekstrawertyczna a epidemie

Tutaj rozmawiamy o ogólnych kwestiach osobowości, typologiach osobowości, temperamentu; zamieszczamy testy osobowości.
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Osobowość ekstrawertyczna a epidemie

Post autor: Coldman »

Introman24 pisze: 22 mar 2020, 14:13 Kolejny już chciał mnie wczoraj na piwo wyciągnąć bo ładna pogoda. Ja oczywiście odmówiłem. Ech, do czego te ekstrwawertyki doprowadzają ten świat. A jak nie wychodzą to wymyślają jakieś durne wyzwania w stylu "wrzuć swoje zdjęcie sprzed 20 lat". No ale mimo wszystko lepsze to niż zbiorowe koronaparty.
Takie same wyzwanie było około 5 lat temu. Jeszcze niektórzy mają stare zdjęcia z wyzwania w galerii xDD
Ekstrawertykom się nudzi, a to dopiero początek epidemii.
Introman24
Intromajster
Posty: 548
Rejestracja: 19 wrz 2016, 21:23
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w6
Lokalizacja: gdzieś na planecie Ziemia

Re: Osobowość ekstrawertyczna a epidemie

Post autor: Introman24 »

Aż strach pomyśleć co oni będą robić jak tak dalej będzie i jakie absurdalne wyzwania wymyślą :)
Ale nieważne jakie jak stale niezmiennie przed, w trakcie i po epidemii będę je olewał i śmiał się z tych co wrzucają takie zdjęcia.
Awatar użytkownika
Agon
Krypto-Extra
Posty: 850
Rejestracja: 13 kwie 2012, 15:20
Płeć: mężczyzna

Re: Osobowość ekstrawertyczna a epidemie

Post autor: Agon »

Myślę że ta pandemia jeszcze bardziej nasili pojawiające się już od jakiegoś czasu (tak mniej więcej od powstania facebooka i innych portali społecznościowych oraz rozpowszechnienia dostępu do internetu z urządzeń mobilnych) zjawisko podbijania różnych sfer internetu przez ekstrawertyków i wdrażanie przez nich różnych ekstrawertycznych standardów w internecie.
Introman24
Intromajster
Posty: 548
Rejestracja: 19 wrz 2016, 21:23
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w6
Lokalizacja: gdzieś na planecie Ziemia

Re: Osobowość ekstrawertyczna a epidemie

Post autor: Introman24 »

A to jest pewne. Zresztą od dawna widzę, że te różne wyzwania najbardziej jarają ekstrawertyków, którzy zapewne je wymyślają. Dobrze, że coronachallenge się nie przyjął :)

Jest coś takiego jest facebookowy ekstrawertyzm - czyli wrzucanie na fejsa informacji co się robiło, gdzie się jechało, zdjęć z podróży, nawet niekoniecznie z miejsca które się odwiedza ale nawet z pociągu którym się jedzie by je odwiedzić, oznaczanie odwiedzonych miejsc, wrzucanie memów a nawet zdjęć posiłków jakie się je. Prawie zawsze robią to osoby ekstrawertyczne w przerwie między jedną imprezą a drugą. No cóż, mimo wszystko łatwiej się od tego wszystkiego odciąć, zwłaszcza teraz.

A teraz wymyślili nawet śpiewanie na balkonach wzorem Włochów. Naprawdę im się nudzi na tej kwarantannie.
ODPOWIEDZ