Wyzerowało mi się Intro/Ekstra...

Tutaj rozmawiamy o ogólnych kwestiach osobowości, typologiach osobowości, temperamentu; zamieszczamy testy osobowości.
Awatar użytkownika
Sorrow
Krypto-Extra
Posty: 829
Rejestracja: 21 gru 2007, 1:48
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: ENFP

Wyzerowało mi się Intro/Ekstra...

Post autor: Sorrow »

S/N i F/T
Teraz mi pozostaje jeszcze do wyzerowania P/J i będzie dobrze.
Moja galeria na DeviantArt

"Violence solves everything."
Awatar użytkownika
Kamil
Rozkręcony intro
Posty: 338
Rejestracja: 01 lip 2009, 22:52
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Wyzerowało mi się Intro/Ekstra...

Post autor: Kamil »

a po cholerę?
"Przestrzenią ducha, gdzie może on rozwinąć skrzydła, jest cisza "- Antoine de Saint-Exupéry

"Jeśli nie dowiedziałeś się czegoś od Ekstrawertyka, to znaczy, że go nie słuchałeś.
Jeśli nie dowiedziałeś się czegoś od Introwertyka, to znaczy, że go nie zapytałeś."
Awatar użytkownika
iksigrekzet
Intromajster
Posty: 517
Rejestracja: 21 lip 2008, 1:32
Płeć: nieokreślona

Re: Wyzerowało mi się Intro/Ekstra...

Post autor: iksigrekzet »

Hihi, a mi ostatnimi czasy w enneagramie przestała wychodzić 4, na rzecz 9w1 :)
Co w sumie mnie nie dziwi, bo w opisie 9 można przeczytać, że mylnie 9 mogą się identyfikować z 4. Z tą różnicą, że 4 lubią celebrować swoje kiepskie nastroje a dziewiątki raczej unikają negatywnych emocji.Podobnie może wystąpić mylna identyfikacja z 5.
Sułtan.
Awatar użytkownika
Sorrow
Krypto-Extra
Posty: 829
Rejestracja: 21 gru 2007, 1:48
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: ENFP

Re: Wyzerowało mi się Intro/Ekstra...

Post autor: Sorrow »

Kamil pisze:a po cholerę?
Żeby być silniejszym, bardziej zdyscyplinowanym i pracowitym no i bardziej wydajnym w użytkowaniu czasu.
Moja galeria na DeviantArt

"Violence solves everything."
Awatar użytkownika
Kamil
Rozkręcony intro
Posty: 338
Rejestracja: 01 lip 2009, 22:52
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Wyzerowało mi się Intro/Ekstra...

Post autor: Kamil »

Sorrow pisze:
Kamil pisze:a po cholerę?
Żeby być silniejszym, bardziej zdyscyplinowanym i pracowitym no i bardziej wydajnym w użytkowaniu czasu.
A jaki ma to związek z ekstrawertyzowaniem się?
"Przestrzenią ducha, gdzie może on rozwinąć skrzydła, jest cisza "- Antoine de Saint-Exupéry

"Jeśli nie dowiedziałeś się czegoś od Ekstrawertyka, to znaczy, że go nie słuchałeś.
Jeśli nie dowiedziałeś się czegoś od Introwertyka, to znaczy, że go nie zapytałeś."
Awatar użytkownika
Inno
Legenda Intro
Posty: 1214
Rejestracja: 01 paź 2008, 18:47
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wyzerowało mi się Intro/Ekstra...

Post autor: Inno »

Sorrow pisze:S/N i F/T
Teraz mi pozostaje jeszcze do wyzerowania P/J i będzie dobrze.
Jak wszystko sobie „wyzerujesz”, pewnie będziesz super elastyczny, tylko żebyś nie wyszedł idealnie nijaki. :P
iksigrekzet pisze:Hihi, a mi ostatnimi czasy w enneagramie przestała wychodzić 4, na rzecz 9w1 :)
Co w sumie mnie nie dziwi, bo w opisie 9 można przeczytać, że mylnie 9 mogą się identyfikować z 4. Z tą różnicą, że 4 lubią celebrować swoje kiepskie nastroje a dziewiątki raczej unikają negatywnych emocji.Podobnie może wystąpić mylna identyfikacja z 5.
9 prawie wcale nie znają samych siebie i dlatego często wydaje im się, że są inni, niż są w rzeczywistości. qb też jest 9w1, a kiedyś wyszła mu 5 (a z 5 ma tyle, ile ja z 2 – czyli praktycznie nic :P ).

PS. Przenoszę do działu Osobowość.
Obrazek
Awatar użytkownika
Sorrow
Krypto-Extra
Posty: 829
Rejestracja: 21 gru 2007, 1:48
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: ENFP

Re: Wyzerowało mi się Intro/Ekstra...

Post autor: Sorrow »

Kamil pisze:
Sorrow pisze:
Kamil pisze:a po cholerę?
Żeby być silniejszym, bardziej zdyscyplinowanym i pracowitym no i bardziej wydajnym w użytkowaniu czasu.
A jaki ma to związek z ekstrawertyzowaniem się?
Z ekstrawertyzowaniem się żaden. Perceiving/Judging odpowiada za to o czym mówię.
Inno pisze:
Sorrow pisze:S/N i F/T
Teraz mi pozostaje jeszcze do wyzerowania P/J i będzie dobrze.
Jak wszystko sobie „wyzerujesz”, pewnie będziesz super elastyczny, tylko żebyś nie wyszedł idealnie nijaki. :P
Na to raczej nie ma szans :P . Głównie chodzi o to, by nie mieć takich odpałów jak np. lenistwo mocnego P czy nie pracocholizm i nudziarstwo mocnego J.
Moja galeria na DeviantArt

"Violence solves everything."
ODPOWIEDZ