Nerwy, strach, stres... Co jest?!

Tutaj możemy zadać pytanie dotyczące konkretnego problemu związanego mniej lub bardziej z introwertyzmem naszym lub innych, poprosić o pomoc, rady, wskazówki.
Awatar użytkownika
Merigold
Rozkręcony intro
Posty: 324
Rejestracja: 11 lut 2016, 18:58
Płeć: kobieta

Re: Nerwy, strach, stres... Co jest?!

Post autor: Merigold »

Odkopik

Dzisiaj pierwszy raz odkąd jestem na uczelni po prostu nie poszłam na zajęcia. Muszę organizować lekarskie, bo u nas nie ma nieobecności.
Ech, przegrałam w głowie - miałam dzisiaj mieć laborki ze straszną kosą i po prostu mnie to przerosło. Obudziłam się jeszcze rano w nadziei, że jakoś się ogarnę, ale odpuściłam, bo czułam, że jeśli pójdę na 7h totalnej poniewierki, to... nie będzie dobrze. Jestem w szoku, bo takie napady stresu zdarzały się dosyć często, ale zawsze finalnie poczucie obowiązku stawiało mnie do pionu. Teraz będę musiała jakoś ugłaskać rodzinnego, sama nie wiem, co mu powiem, bo widać, że chora, to ja nie jestem.
Generalnie od jakiegoś czasu mam poczucie, że sporo rzeczy mnie przerasta, odczuwam ogromną potrzebę, by zwolnić, ale nie ma jak. Teraz jestem z siebie niezadowolona. :<
pharmedka
Intronek
Posty: 48
Rejestracja: 21 kwie 2016, 19:02
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4
MBTI: I(N/S)(T/F)J
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Nerwy, strach, stres... Co jest?!

Post autor: pharmedka »

Taaak, potrzeba, by zwolnić. O ile łatwiej żyłoby się takiej osobie jak ja, gdyby świat się kręcił choć odrobinę wolniej. Czasem mam wrażenie, że jeszcze trochę i powariuję z tego pędu.
Awatar użytkownika
Merigold
Rozkręcony intro
Posty: 324
Rejestracja: 11 lut 2016, 18:58
Płeć: kobieta

Re: Nerwy, strach, stres... Co jest?!

Post autor: Merigold »

Co za zbieg okoliczności, że akurat się 'lognęłam'. No dobra, wydało się, że odświeżam co 5 minut.
Czy masz coś wspólnego z farmacją?

pharmedko, z dedykacją dla Ciebie i wszystkich, dla których życie toczy się zbyt szybko:
https://www.youtube.com/watch?v=skz8yOfx1Og

Wiesz, generalnie nie radziłam sobie nigdy dobrze ze stresem, ale od kilku dni klepki w głowie mi się poprzestawiały. Wysiadłam sobie na chwilę... Mam nadzieję, że zregeneruję się psychicznie podczas majówki, bo niestety, ale nie mogę sobie pozwolić na labę. Mam nadzieję, że nie zawalę jutrzejszego zaliczenia.
KolejnaDama
Zagubiona dusza
Posty: 3
Rejestracja: 29 kwie 2016, 14:24
Płeć: mężczyzna

Re: Nerwy, strach, stres... Co jest?!

Post autor: KolejnaDama »

Trzeba po prostu zatrzymać się, spojrzeć na niebo. Cieszyć się z tego co się ma. Chociażby na te 5 sekund :) to moja strategia ;)
kruk windykacja forum - polecam przeczytać :)
Awatar użytkownika
Merigold
Rozkręcony intro
Posty: 324
Rejestracja: 11 lut 2016, 18:58
Płeć: kobieta

Re: Nerwy, strach, stres... Co jest?!

Post autor: Merigold »

Anubis, zakochani ludzie roztaczają wokół siebie taką pozytywną aurę. :3
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Nerwy, strach, stres... Co jest?!

Post autor: Coldman »

Obrazek
ODPOWIEDZ