introwertyczne życie z powodu zbyt młodego wyglądu

Tutaj możemy zadać pytanie dotyczące konkretnego problemu związanego mniej lub bardziej z introwertyzmem naszym lub innych, poprosić o pomoc, rady, wskazówki.
Awatar użytkownika
Ipis Typographus
Introrodek
Posty: 15
Rejestracja: 03 lip 2018, 19:18
Płeć: mężczyzna

Re: introwertyczne życie z powodu zbyt młodego wyglądu

Post autor: Ipis Typographus »

Introja pisze: 31 lip 2018, 22:35 Mi też dają mniej i w sumie cieszy mnie to.
No to tylko się cieszyć, że tak jest. :wink:
Introja pisze: 31 lip 2018, 22:35 i mieliby cię za młody wygląd wytykać palcami.
No np., mnie jak byłem w szkolnym wieku, to i wytykali, dziewczyny się podśmiewywały z tego powodu, nie wiem co miałem doceniać, ciężko mi było jakoś znaleźć plusy tamtych czasów. :P
Awatar użytkownika
bartek93
Ambiwertyk
Posty: 320
Rejestracja: 15 kwie 2018, 22:29
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 9w1
MBTI: ENxP
Lokalizacja: Okolice Siedlec

Re: introwertyczne życie z powodu zbyt młodego wyglądu

Post autor: bartek93 »

Ja z 25-tką na karku czuję się jakby na mniej, dlatego mam wręcz przeciwnie - często ubieram się młodzieżowo, nie lubię, gdy ktoś zwraca się do mnie per "pan" i uśmiecham się, jak pytają, czy mam ukończone 18 lat :D
I breathe the air of my beliefs
ENFP 962(171) sp/so
Awatar użytkownika
tost_z_masłem
Introwertyk
Posty: 93
Rejestracja: 05 sie 2018, 1:47
Płeć: mężczyzna
MBTI: INTP

Re: introwertyczne życie z powodu zbyt młodego wyglądu

Post autor: tost_z_masłem »

Człowieku, ty się nie martw o to, że za młodo wyglądasz, ja też nie wyglądam na swój wiek, bardziej na 5 lat mniej, a mimo to przedwczoraj jadłem obiad z 13 lat starszą koleżanką. Generalnie na problemy patrz schematycznie. Czy twój problem da się rozwiązać? Jak tak to się ciesz bo to kwestia jego rozwiązania, jak nie to też się ciesz bo w sumie i tak go nie rozwiążesz więc możesz mieć go w dupie :)
ODPOWIEDZ