Przyjęcie niespodzianka

Tutaj możemy zadać pytanie dotyczące konkretnego problemu związanego mniej lub bardziej z introwertyzmem naszym lub innych, poprosić o pomoc, rady, wskazówki.
kofa1811

Przyjęcie niespodzianka

Post autor: kofa1811 »

Witam :D
Mam problem, ponieważ chciałam jakoś uczcić urodziny chłopaka i urządzić mu przyjęcie niespodziankę. Chciałam zaprosić jego przyjaciół i udać się pociągiem do innego miasta i tam pójść do jakieś kawiarni albo choćby nawet pójść na kręgle. Jest introwertykiem i nie wiem czy spodobał by mu się taki pomysł, a przecież chodzi o to, żeby to była dla niego przyjemność.
Co o tym myślicie? Spędzić je tylko we dwoje czy z grupą przyjaciół? Może macie jakieś konkretne pomysły na spędzenie urodzin?
twarda intro
Introwertyk
Posty: 123
Rejestracja: 10 wrz 2013, 20:04
Płeć: nieokreślona
MBTI: 100% ekstrawertyk

Re: Przyjęcie niespodzianka

Post autor: twarda intro »

Krótko i na temat: nie znamy go, więc nie wiemy czy mu się spodoba. Pytanie nas nie ma sensu, ty chyba znasz go najlepiej i wiesz jaki ma stosunek do niespodzianek. Jedni intro ich nie znoszą, inni nawet lubią (zależy tez jakie). Zapytaj się lepiej jego kolegów czy on lubi niespodzianki jeśli sama nie jesteś pewna.
Awatar użytkownika
Ari
Introrodek
Posty: 16
Rejestracja: 20 gru 2013, 20:13
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Przyjęcie niespodzianka

Post autor: Ari »

Na pewno znasz swojego chłopaka lepiej niż my, więc zaufaj swojej kobiecej intuicji i sama zdecyduj czy to ma być niespodzianka czy nie oraz czy ma to być w grupie czy we dwójkę. Jak jest rozumny, to zrozumie, że to robisz to dla niego, a nie dla siebie.
malko
Wtajemniczony
Posty: 6
Rejestracja: 13 sty 2014, 14:21
Płeć: nieokreślona

Re: Przyjęcie niespodzianka

Post autor: malko »

Moim zdaniem czego byś nie zrobiła, jeśli zrobisz to z sercem - przemyślisz, zorganizujesz, postarasz się itd. to Twój chłopak to bardzo, bardzo doceni. Bo liczą się głównie intencje, prawda :)? Przynajmniej ja tak mam - czego by mój chłopak nie zrobił mi w niespodziance to ja i tak jestem straaaasznie ucieszona, nawet jeśli mu nie wyjdzie albo zrobi przypadkiem coś czego nie lubię.
Ale oczywiście warto zastanowić się co by Twój chłopak chciał - może jeśli na co dzień spędzacie dużo czasu we dwoje, to właśnie na odwrót - ze znajomymi? Może warto zrobić co ekstra, zupełnie inaczej niż na co dzień?
ODPOWIEDZ