Oceń poprzednika na podstawie...

Gry, quizy, humor i co tylko chcecie. Enjoy.
Awatar użytkownika
Kys
Użytkownik zablokowany
Posty: 62
Rejestracja: 08 gru 2015, 19:46
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Re: Oceń poprzednika na podstawie...

Post autor: Kys »

Nie bardzo rozumiem tych dwóch sposobów opisu, więc napiszę jak chcę.

Obrazek z internetu. Światełka. Można by powiedzieć, że energia. Jednak z lewej strony jest ciemność, tajemnica. W tej ciemności jesteś "ty". Siedzisz w którymś kącie, a te światełka, ta energia jest twoją drogą na świat. Najbliżej ciebie, jest kolor zielony. To nadzieja, linia jest gruba, czyli jest silna i ukierunkowana. Potem miesza się z kolorem niebieskim i fioletowym, które oznaczają refleksję i egoizm/narcyzm. Jest tego dużo i w wielu kierunkach. Następnie jest widoczna mocna wiązka światła czerwonego, to agresja. Jest tylko jedna mocna, więc rzadko jesteś agresywny, ale jak już jesteś to całkowicie. Prawy górny róg to twoja motywacja do działania. Agresja przeplata się z nadzieją i jest tam trochę egoizmu. Jakby to co robisz, nie robisz dla siebie, tylko na pokaz. Żeby udowodnić innym, że jesteś lepszy, niż myślą.

Wydaje mi się, że masz jakąś tajemnicę, coś co chcesz tu pokazać, ale najpierw chcesz zbadać teren, zobaczyć czy ludzie zrozumieją co masz na myśli prosząc o ocenę i stąd ten obrazek.

Mam wiele rzeczy, które mi się podobają, czuję coś słuchając czy patrząc na nie i rozumiem dlaczego to czuje, ale jest coś czego nie jestem pewny. To pewien obrazek, ciągnie mnie do niego i nie wiem dlaczego, proszę o jego interpretację: http://s611.photobucket.com/user/windho ... p.jpg.html
Ding, dong, ding, dong,
And everything did go wrong
Nestor

Re: Oceń poprzednika na podstawie...

Post autor: Nestor »

Ale jest już podobny temat:
Sami o sobie

Nie widzę sensu oceniania kogoś na podstawie czegoś. Już lepiej podyskutować o skojarzeniach z czymś. Albo opisywać poprzednika trzema słowami.
Awatar użytkownika
Drim
Legenda Intro
Posty: 2119
Rejestracja: 07 mar 2013, 21:32
Płeć: mężczyzna

Re: Oceń poprzednika na podstawie...

Post autor: Drim »

Purpurowy Wiatr pisze:To pewien obrazek, ciągnie mnie do niego i nie wiem dlaczego, proszę o jego interpretację: http://s611.photobucket.com/user/windho ... p.jpg.html
To Aloth, czarodziej i towarzysz podróży z Pillars of Eternity, a przynajmniej jego wersja stylizowana na japońszczyznę. Nie chcę spoilerować jego historii, ani wspólnych przygód, jedyne co mogę powiedzieć to to że mojej drużynie, polegającej przede wszystkim na sile mięśni i oręża, magowie nie są potrzebni, te ich fajerwerki tylko nas spowalniają. Tak więc niezbyt nam było po drodze, i niezbyt się dogadywaliśmy, więc Aloth szybko wyleciał.

Poniżej Aloth - zachodni, tak w kontraście i dopełnieniu do Alotha - Japończyka.
Edytka po zobaczeniu wysłanego posta: MATKO ! Jacy oni podobni ! :D

Obrazek

Co zaś się tyczy użytkownika któremu taki obrazek się podoba. Zakładając że nie miał do czynienia z PoE. Aloth kozacko wygląda, to trzeba przyznać. Blady elf z fioletowymi włosami który zna magiczne sztuczki. Patrząc na obrazek widzimy więc moc i tajemnicę, to może być pociągające, szczególnie dla kogoś lubiącego takie klimaty.

Trafiłem ? :)

http://graotron.info/wp-content/uploads ... pin-up.jpg
ODPOWIEDZ