Sami o sobie

Gry, quizy, humor i co tylko chcecie. Enjoy.
Awatar użytkownika
Ausencia
Intromajster
Posty: 503
Rejestracja: 20 lip 2008, 16:08
Płeć: nieokreślona

Sami o sobie

Post autor: Ausencia »

Nie ciekawi Was czasem jak widzą Was inni? A konkretniej, jak postrzegają to, co mowicie i czy pokrywa się z Waszym osobistym spojrzeniem na Was samych? Widzialam na pewnym forum, ktorego uzytkowinicy podobnie jak my nalezą do, powiedzmy, określonej grupy, zabawę, ktorą Wam chetnie zaprezentuję: każda kolejna osoba, ktora będzie wypowiadac się w tym wątku ma napisac kilka zdań/słow na temat osoby, ktora wypowiedziala się wczesniej. Ma to dotyczyc przewidywalnych cech, upodoban, sposobu bycia. Nie traktujcie tego zbyt powaznie, chodzi tylko o to, żebysmy się przekonali, czy na podstawie naszych forumowych wypowiedzi da się wywnioskowac jacy jesteśmy w rzeczywistosci. Czy to, co mowimy w jakis sposob nas określa. Oczywiscie mozna dac się poniesc wyobrazni i zgadywac, czemu nie ; ) Ale wskazane jest, zeby przeczytac kilka wypowiedzi omawianej osoby, wiadomo.
Jesli Wam się podoba idea, to startujemy ; )
Awatar użytkownika
iksigrekzet
Intromajster
Posty: 517
Rejestracja: 21 lip 2008, 1:32
Płeć: nieokreślona

Re: Sami o sobie

Post autor: iksigrekzet »

Szczerze mówiąc, ja uwielbiam czytać/słuchać co myślą albo mówią o mnie inni, fajnie się wtedy okazuje jak bardzo mylimy się budując sobie w głowach obraz samego siebie :wink:

Ausencia, wydaje się mi, że jesteś bardzo fajną i spoko dziewuchą jednak czasami zbyt mocno i niepotrzebnie zamykasz się kloszu i odgraniczasz od innych czy świata, nie pozwalając sobie na nutkę szaleństwa i luzu po prostu w towarzystwie.Inaczej mówiąc, wydaje się mi, że masz zbyt spięte poślady :twisted: To są oczywiście tylko moje domniemania po tych paru latach czytania Twoich postów na forum :wink:
Sułtan.
Awatar użytkownika
MetalMan
Intromajster
Posty: 507
Rejestracja: 17 paź 2009, 20:48
Płeć: nieokreślona

Re: Sami o sobie

Post autor: MetalMan »

Bardzo ciekawy temat :D

A co do XYZ... cóż mogę powiedzieć po roku na tym forum... ciekawe spojrzenie na świat, z dystansu, dużo ciekawych spostrzeżeń, oczytany, opanowany, otwarty na inne poglądy, mimo tego, że w większości się z Tobą nie zgadzam to Cię lubię, za to, że potrafisz wziąć pod uwagę także mój punkt widzenia. Mam wrażenie, że czasami na siłę starasz się być "artystą/fuilozofem*" :wink:

*niepotrzebne skreślić
"Socjalizm jest to ustrój, w którym bohatersko pokonuje się trudności... nie znane w żadnym innym ustroju"

"The nine most terrifying words in the English language are: 'I'm from the government and I'm here to help.'"
Awatar użytkownika
Ausencia
Intromajster
Posty: 503
Rejestracja: 20 lip 2008, 16:08
Płeć: nieokreślona

Re: Sami o sobie

Post autor: Ausencia »

MetalMan :) Dwie twarze - taki trochę filozof codziennosci, bardzo na serio, z trzezwym podejsciem do życia, byc może ma twarde zasady, ktorych się trzyma i swoje wie. A z drugiej strony, lubi sobie chlopak pozartowac od czasu do czasu. Odrobina cynizmu, ale na przyjemnym poziomie. Bardzo powsciągliwy zwlaszcza w relacjach z ludzmi. Bogata osobowosc. Chyba niestety troszkę zakompleksiony.

(Do zasad dodaję, że bardzo mile widziane jest ustosunkowanie się do opinii :D) xyz - bingoł! ;)
Awatar użytkownika
iksigrekzet
Intromajster
Posty: 517
Rejestracja: 21 lip 2008, 1:32
Płeć: nieokreślona

Re: Sami o sobie

Post autor: iksigrekzet »

MetalMan: inteligentny i zabawny kiedy trzeba, IMO w realu musisz być niezłym ciachem, gdyż niezależnie jak się wygląda kobiety na to lecą :) Jak dla mnie trochę zbyt mocno przyklejony do konserwatywno-liberalno-korwinowskiej wizji świata i gospodarki :) Ale z tego się wyrasta :twisted:
Sułtan.
Strangeve
Pobudzony intro
Posty: 155
Rejestracja: 08 paź 2010, 20:32
Płeć: nieokreślona

Re: Sami o sobie

Post autor: Strangeve »

XYZ-wydajesz mi się spoko i mimo,że należysz do introwertyków, to nie zaykasz się tak nbardzo w sobie i da się z Tobą dogadać(nie piszę,że z resztą się nie da,tylko ogólnie niektórzy introwertycy są tak oderwani od społeczeńswa,że za żadne skarby nie umiałabym z nimi znaleźć wspólnego języka).Wg. mnie jesteś sympatyczny,no i jesteśmy na tym samym kierunku ! :D

<przybija etnologiczną "piątkę">
Awatar użytkownika
MetalMan
Intromajster
Posty: 507
Rejestracja: 17 paź 2009, 20:48
Płeć: nieokreślona

Re: Sami o sobie

Post autor: MetalMan »

iksigrekzet pisze:MetalMan: inteligentny i zabawny kiedy trzeba, IMO w realu musisz być niezłym ciachem, gdyż niezależnie jak się wygląda kobiety na to lecą :twisted:
Jeśli to prawda, to muszę mocno nadrabiać wyglądem :lol: Na szczęście nie muszę już szukać :P

Ausencia - tru, tru.... :roll:

No i Strangeve... rzekłbym po prostu dziwna Ewka, połączenie ekstrawertyka z nieśmiałością, całkiem ciekawie. Zaimponowało mi to, w jaki sposób podchodzisz do nieśmiałości, że ją przełamujesz. No i starasz się zrozumieć ten nasz skrzywiony punkt widzenia, z różnym skutkiem :wink:
"Socjalizm jest to ustrój, w którym bohatersko pokonuje się trudności... nie znane w żadnym innym ustroju"

"The nine most terrifying words in the English language are: 'I'm from the government and I'm here to help.'"
Awatar użytkownika
Kosa13
Pobudzony intro
Posty: 142
Rejestracja: 15 lut 2012, 20:38
Płeć: mężczyzna
MBTI: INFJ

Re: Sami o sobie

Post autor: Kosa13 »

Anubis, anubis ... lubi mocne brzmienia, trochę sceptyczny, żartobliwy z odpowiednim dystansem do własnej osoby i otaczającego go świata. Nie jest łatwowierny, a to już coś. Nie chce pogodzić się ze swoim losem...zostania filozofa :D. Ciężko jest ocenić jedynie na podstawie postów, ale ogólnie rzecz biorąc facet jest w porządku ;)
Awatar użytkownika
lea
Rozkręcony intro
Posty: 332
Rejestracja: 07 sty 2013, 7:26
Płeć: nieokreślona
Enneagram: 0w0
MBTI: CATS

Re: Sami o sobie

Post autor: lea »

Zbyt często to się nie wypowiadam w takim wątkach ale sobie Kosę skomentuję. ^^

Wrażliwy, skromny młody człowiek, z duszą romantyka, lubi dobre filmy - szczególnie te z Al'em Pacino, o ile dobrze pamiętam. Można go często 'spotkać' na sb, ostatnio jak linkuje z yt tango. ^^
Wygnaj ludzi z twych myśli, niech nic zewnętrznego nie kala twej samotności, błaznom pozostaw troskę o szukanie podobnych im.
Inny cię umniejsza, bo zmusza cię do odgrywania jakiejś roli; ze swego życia usuń gest, ogranicz się do tego, co istotne.
Awatar użytkownika
Drim
Legenda Intro
Posty: 2120
Rejestracja: 07 mar 2013, 21:32
Płeć: mężczyzna

Re: Sami o sobie

Post autor: Drim »

O Lea jest ciekawą osobą.

Posiada taką nutkę ekstrawertyzmu w sobie. Tego akurat rodzaju który lubię. Jest dzięki temu ciekawa świata, ciekawa ludzi. Lubi pytać, obserwować co inni mają do powiedzenia. Chociaż to nadal introwertyczka, po jakimś intensywniejszym kontakcie chcę się odpocząć, ale na dłuższą metę, jak tu żyć bez człowieków ? Jakby nie patrzeć to jednak są ciekawi. Pewnie się ze mną nie zgodzi. Akurat aktualnie przeżywa okres gdzie dopiero kształtuje a może kończy kształtować jej całokształt charakteru. Sama nie jest pewna czy bardziej ma umysł analityczny czy czuły na emocje. Przekichane jeśli wyjdzie fifty - fifty. W każdym razie, Lea ma w sobie potencjał do wyciągnięcia z życia tego co najistotniejsze i najciekawsze. Pytanie czy zaakceptuje siebie taką jaką jest i zacznie żyć pełnią możliwości.

W każdym razie, idą lata dwudzieste, ile tam człowiek przeżywa zmian. O hoho.

No i kocha Włóczykija. Bardzo dobrze jeśli chodzi o obiekt ulokowania swoich uczuć. My Włóczykije jesteśmy zadowoleni z tego faktu.

Hmn... może Lea powinna zainteresować się psychologią ? Ażem strzelił, nie no, jak człowiek ma w sobie taki dryg do patrzenia głęboko. Who knows ?

Zaraz mi się dostanie. To że nowoczesny to pic na wodę, nie lata, nóg w klasie biznes nie wyciągniesz, WiFi tnie, w ogóle marnotrawstwo pieniędzy a Airbusy i tak lepsze.
Awatar użytkownika
vragutinovic
Pobudzony intro
Posty: 169
Rejestracja: 18 lis 2012, 0:38
Płeć: mężczyzna
MBTI: INTP

Re: Sami o sobie

Post autor: vragutinovic »

Drimlajner:

a) najbardziej pocieszny i poczciwy typ xNTJ ze wszytkich jakich (nie) znałem (bo ich się nie da poznać ;)),
b) bardzo oryginalny humor jak na INTJ, taki... lotny bym rzekł, cecha doprawdy wyjątkowa u tych typów,
c) doskonałe zdolności aktorskie - już prawie miesiąc robi nas w napełniane helem balony udając Dreamlinera, ale my przecież wszyscy i tak wiemy, że pod tą odrzutową, pasażerską maską czai się B-2 Spirit,
d) podejrzewam, że z ekonomicznego planowania dalekosiężnego i terytorialnie rozległego jest mni więcy na tym samym poziomie co niejaki Milton Friedman, ale czekam na potwierdzenie tych przypuszczeń gdy Drimlajner wsławi się jakimś finansowym podbojem.

I nie żartuję. Nie tym razem.
;)
Nestor

Re: Sami o sobie

Post autor: Nestor »

Nie znam człowieka. Daję wolną rękę osobie pode mną w opisywaniu jegomościa i mnie.

Napisałem tylko po to, żeby odświeżyć temat, ponieważ bardzo fajny a szkoda byłoby, gdyby umarł.
Awatar użytkownika
Fangtasia
Rozkręcony intro
Posty: 311
Rejestracja: 21 wrz 2014, 22:20
Płeć: kobieta
MBTI: ISFJ
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sami o sobie

Post autor: Fangtasia »

Czapek niezwykle intrygująca postać.
Jest coś ironicznego w każdej jego wypowiedzi dlatego przyjemnie mi się go czyta. Albo ja sobie dodaję tę ironię, no nie wiem jak to dokładnie określić. Poza tym kiedykolwiek wchodzi na czat to od razu robi się inteligentniej, jego wypowiedzi na forum są przemyślane a co najważniejsze jest bardzo pomysłowym człowiekiem. ;) Czasem czytając go czuję się zwyczajnie głupia, nie dość inteligentna. No i fajny avek, przyzwyczaiłam się do tej wagi choć nick mi do Ciebie jakoś nie pasuje.
Racter

Re: Sami o sobie

Post autor: Racter »

Cóż można powiedzieć o Fangtasii?
Pierwsza osoba, z którą wymieniłem poglądy na tym forum. Sympatyczna i wyluzowana, ze sporym dystansem do siebie. Można z nią poheheszkować, jak i pogadać bardziej na poważnie. Czasem (obstawiam, że w gorszym nastroju) przechodzi w 'tryb obserwatora' nie udzielając się bezpośrednio na forum, ale chętnie popatrzy, jak te ludki sobie gadają. Jak na swój wiek całkiem dojrzała, wie, że jeszcze dużo przed nią. Lubi pofantazjować :P, czytać poezję i sprzątać :D. No i ma słabość do brodatych ;)
Awatar użytkownika
So-ze
Rozkręcony intro
Posty: 345
Rejestracja: 08 kwie 2014, 20:24
Płeć: mężczyzna
MBTI: INTP

Re: Sami o sobie

Post autor: So-ze »

Racter to dosyć intrygująca osobistość, która zapisała się na kartach historii naszego forum jako osoba wysoce inteligentna i zrównoważona. Mimo krótkiego pobytu szybko zasymilował się do panujących tu warunków i humoru. Potrafi pisać posty naukowym językiem tak, że nie wiele z nich rozumiem. Podziwiam za wiedzę.
ODPOWIEDZ