Gadki-szmatki i off-topy

Gry, quizy, humor i co tylko chcecie. Enjoy.
Awatar użytkownika
degieb
Pobudzony intro
Posty: 126
Rejestracja: 13 gru 2012, 21:18
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: B(rz)ydgoszcz
Kontakt:

Re: styl, atrakcyjność fizyczna

Post autor: degieb »

highwind pisze: Jezusie Nazarejski! Nie rób tego.
Czemu? Odpowiedz bo nagrywam 16.12.2012
Mhm.
Schmalzler
Introwertyk
Posty: 121
Rejestracja: 25 maja 2011, 17:36
Płeć: nieokreślona

Re: styl, atrakcyjność fizyczna

Post autor: Schmalzler »

Dobre fora nie potrzebują reklam w mass-mediach ;). Szczególnie te dla intro. Tu mają trafiać głównie zainteresowani tematem, którym chciało się poświęcić czas i wyguglać co trzeba, a nie gimnazjaliści zwabieni vlogami, przy całym szacunku do nich.
Keep talking, I'm diagnosing you.
Awatar użytkownika
morgoth
Introwertyk
Posty: 64
Rejestracja: 06 paź 2012, 21:49
Płeć: nieokreślona

Re: styl, atrakcyjność fizyczna

Post autor: morgoth »

degieb pisze:
highwind pisze: Jezusie Nazarejski! Nie rób tego.
Czemu? Odpowiedz bo nagrywam 16.12.2012
Co to k ma być? idiot
Sa­mot­ni­cy dnia dzi­siej­sze­go, wy, odo­sob­niający się, lu­dem wy kiedyś będziecie: z was, któryście się sa­mi wyb­ra­li, pow­sta­nie lud wyb­ra­ny - a z niego nad­człowiek.

4w5
Awatar użytkownika
degieb
Pobudzony intro
Posty: 126
Rejestracja: 13 gru 2012, 21:18
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: B(rz)ydgoszcz
Kontakt:

Re: Gadki-szmatki i off-topy

Post autor: degieb »

Nie no,wiem o co wam chodzi dlatego ktoś nie wierzył że to mój kanał i na końcu vloga powiedziałem:
pozdrawiam anonimową osobę z anonimowego forum,żeby wiedziała że to ja :)

W sumie nie chcę,żeby koledzy wbili,chcę napisac coś szczerego,a nie tak dla trollolowania...
Schmalzler pisze:Dobre fora nie potrzebują reklam w mass-mediach ;). Szczególnie te dla intro. Tu mają trafiać głównie zainteresowani tematem, którym chciało się poświęcić czas i wyguglać co trzeba, a nie gimnazjaliści zwabieni vlogami, przy całym szacunku do nich.
Spoko,nic nie podałem.
Mhm.
Awatar użytkownika
apohawk
Rozkręcony intro
Posty: 297
Rejestracja: 27 lis 2012, 18:35
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
Lokalizacja: Wrocław

Re: Komentarze ludzi o waszej introwertyczności

Post autor: apohawk »

highwind pisze:
arbuz25 pisze:Przydałby się jakiś poradnik z ciętymi ripostami na takie durne stwierdzenia, że mało gadamy czy zamulamy. :)
Petarda w twarz i problem rozwiązany. Gorzej jak trafimy na kobietę.
Jak kobieta, to najpierw spytaj, czy jest za równouprawnieniem :mrgreen:
No good deed goes unpunished.
Awatar użytkownika
higsa
Rozkręcony intro
Posty: 345
Rejestracja: 20 wrz 2009, 20:49
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Higsolandia

Re: Komentarze ludzi o waszej introwertyczności

Post autor: higsa »

apohawk pisze:Jak kobieta, to najpierw spytaj, czy jest za równouprawnieniem :mrgreen:
Ładne mi równouprawnienie, jak stanie przede mną dwu metrowy, stu kilowy Introwertyk, dwa razy większy ode mnie i postanowi zastosować się do zasady highwinda.
Takich rzeczy nie robi się nawet ekstrawertyczkom :lol:
Poza tym, swoją drogą, to ja nie znam ani jednej kobiety, która popierałaby równouprawnienie.
Ale może ja się, po prostu obracam w dziwnym środowisku. :wink:
Awatar użytkownika
apohawk
Rozkręcony intro
Posty: 297
Rejestracja: 27 lis 2012, 18:35
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: apohawk »

Trochę na off-topic sobie pozwolę. Na temat właściwy może kiedyś się wypowiem ;)
lea pisze:Poza tym chcę DOBREJ ekranizacji "Wiedźmina", śmierci Joffrey'a Baratheona i posiadanie własnego wilkora.
Gra o Tron to dla mnie mistrzostwo. Najpierw czytałem, potem oglądałem. Dwa sezony się skończyły, a ja kończę czytać piąty tom :) Na Joffreya przyjdzie kolej, ale trzeba na to trochę poczekać. Chociaż i tak pozostawia to niedosyt.
"To krępujące milczenie. Czemu ględzenie o bzdetach uważamy za wyraz nieskrępowania? Po tym można poznać kogoś wyjątkowego. Kiedy można zamknąć ryj i wspólnie sobie pomilczeć."
- ktoś to miał w podpisie ( maggie? ). Jeden z mych ulubionych cytatów.
To mi się z Pulp Fiction kojarzy.
No good deed goes unpunished.
Awatar użytkownika
lea
Rozkręcony intro
Posty: 332
Rejestracja: 07 sty 2013, 7:26
Płeć: nieokreślona
Enneagram: 0w0
MBTI: CATS

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: lea »

No oczywiście, iż mistrzostwo. Obejrzałam 2 sezony, i żałowałam iż dopiero wtedy odkryłam te książki!
Jestem dopiero w II połowie "Starcia Królów", ale serial - choć wyśmienity, za nic nie odda piękna samej książki.
< najbardziej żałuje, że obdarli z całego uroku, humoru i piękna Ashę Greyjoy - co to wgl. ma być w serialu... po prostu pomyłka >. Od kiedy w święta dostałam tom III, dostałam takiego przyśpieszenia w czytaniu, aby zacząć kolejny :D

e: boże, głowa Joffrey'a na palu... piękny widok. :D Chociaż wymagająca nie jestem, może go też zeżreć wilk. :mrgreen:


No, to chyba Pulp Fiction.
Wygnaj ludzi z twych myśli, niech nic zewnętrznego nie kala twej samotności, błaznom pozostaw troskę o szukanie podobnych im.
Inny cię umniejsza, bo zmusza cię do odgrywania jakiejś roli; ze swego życia usuń gest, ogranicz się do tego, co istotne.
Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Posty: 2179
Rejestracja: 15 paź 2011, 10:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: istj
Lokalizacja: wro

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: highwind »

Lepiej uważaj komu życzysz śmierci w Grze o Tron. Martin ma niesłychaną tendencję do regularnego uśmiercania ulubionych bohaterów :twisted:
Awatar użytkownika
lea
Rozkręcony intro
Posty: 332
Rejestracja: 07 sty 2013, 7:26
Płeć: nieokreślona
Enneagram: 0w0
MBTI: CATS

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: lea »

Czytałam na fb, tak straszliwy spoiler, że nie jestem pewna, czy nie był to okrutny żart. ;-;
Lubię Starków. ;-;
Wygnaj ludzi z twych myśli, niech nic zewnętrznego nie kala twej samotności, błaznom pozostaw troskę o szukanie podobnych im.
Inny cię umniejsza, bo zmusza cię do odgrywania jakiejś roli; ze swego życia usuń gest, ogranicz się do tego, co istotne.
Awatar użytkownika
MetalMan
Intromajster
Posty: 507
Rejestracja: 17 paź 2009, 20:48
Płeć: nieokreślona

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: MetalMan »

highwind pisze:Lepiej uważaj komu życzysz śmierci w Grze o Tron. Martin ma niesłychaną tendencję do regularnego uśmiercania ulubionych bohaterów :twisted:
E tam, Tyriona na pewno nie ruszy bo połowa ludu przestałaby czytać. :twisted:
A drugi tom swoją drogą przynosi bardzo ciekawe rozwiązania niektórych problemów[if you know what i mean : > ]
Koniec spoilerów, czytaj i jeszcze raz czytaj.
"Socjalizm jest to ustrój, w którym bohatersko pokonuje się trudności... nie znane w żadnym innym ustroju"

"The nine most terrifying words in the English language are: 'I'm from the government and I'm here to help.'"
Awatar użytkownika
apohawk
Rozkręcony intro
Posty: 297
Rejestracja: 27 lis 2012, 18:35
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
Lokalizacja: Wrocław

Re: Gadki-szmatki i off-topy

Post autor: apohawk »

Fakt, od Tyriona wara. Co do tych spojlerów, to dla mnie był to cios jak cholera. Dalsze czytanie niemal straciło sens, ale się pozbierałem ;)
No good deed goes unpunished.
Awatar użytkownika
Padre
IntroManiak
Posty: 627
Rejestracja: 07 wrz 2010, 15:34
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Kraina Deszczowcow
Kontakt:

Re: Gadki-szmatki i off-topy

Post autor: Padre »

Dumbledore dies at the end! :-P
Aha, i Vader jest ojcem Luke'a, Deckard jest replikantem... eee... kawa mi sie skonczyla.
I explore the frontiers of safety! I laugh at danger, from a distance, and quietly, so as not to get all worked up.
Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Posty: 2179
Rejestracja: 15 paź 2011, 10:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: istj
Lokalizacja: wro

Re: Gadki-szmatki i off-topy

Post autor: highwind »

Padre pisze:Deckard jest replikantem
Co kur#a?! Jakaś teoria spiskowa czy udowodniona teza?
Awatar użytkownika
Padre
IntroManiak
Posty: 627
Rejestracja: 07 wrz 2010, 15:34
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Kraina Deszczowcow
Kontakt:

Re: Gadki-szmatki i off-topy

Post autor: Padre »

Raczej z serii co poeta miał na myśli.
I explore the frontiers of safety! I laugh at danger, from a distance, and quietly, so as not to get all worked up.
ODPOWIEDZ