Pisz prawdę

Gry, quizy, humor i co tylko chcecie. Enjoy.
Awatar użytkownika
Introja
Stały bywalec
Posty: 243
Rejestracja: 25 lip 2021, 16:27
Płeć: kobieta

Re: Pisz prawdę

Post autor: Introja »

Mroczna prawda jest taka.. że nie lubię kawy w ogóle.

Czy jest rzecz, którą kiedyś chciałeś/aś zrobić, ale ostatecznie nie zrobiłeś/aś i obecnie się z tego cieszysz, bo byłby to błąd albo głupota?
Awatar użytkownika
Miszka
Intro-wyjadacz
Posty: 429
Rejestracja: 03 paź 2012, 21:38
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Śląsk

Re: Pisz prawdę

Post autor: Miszka »

Jest dużo takich rzeczy, na ogół akceptuję swoje życiowe wybory :D Na pewno cieszę się że nie zaangażowałem się w niektóre relacje, z perspektywy czasu widzę że by nie wypaliły. Miałem też plan przerwania studiów - nie wiem co bym teraz robił w życiu, ale swoją obecną pracę lubię więc cieszę się że zostałem w branży. Miałem też wiele pomysłów by zacząć bawić się w jakieś nowe hobby - był to słomiany zapał, więc dobrze że zamiast marnować na to czas skupiłem się na kilku rzeczach które faktycznie mnie wkręciły.

Jakie miejsce lub okoliczności wydają Ci się najbardziej sprzyjające prowadzeniu głębszej lub bardziej osobistej rozmowy?
Awatar użytkownika
Introja
Stały bywalec
Posty: 243
Rejestracja: 25 lip 2021, 16:27
Płeć: kobieta

Re: Pisz prawdę

Post autor: Introja »

Lubię rozmawiać na bardziej życiowe tematy kiedy wyjdę z kimś się przejść po okolicy, jak jest las, jakieś pola, ogólnie zauważam, że też lepiej mi się rozmawia jak chodzę, niż siedzę 😁 no i lepsze rozmowy to w cztery oczy

Czy odkryłeś/aś u siebie ostatnio jakieś nowe zainteresowanie czymś? W sensie właśnie hobby czy czegoś, co po prostu zaczęło cię ciekawić
Percy
Stały bywalec
Posty: 222
Rejestracja: 01 wrz 2019, 12:08
Płeć: mężczyzna

Re: Pisz prawdę

Post autor: Percy »

Niezupełnie coś zupełnie nowego, raczej odkrycie czegoś na nowo. Od dłuższego czasu się zastanawiam nad zmianami w życiu zawodowym i jakiś czas temu YouTube mi zasugerował kanały związane z obliczeniami kwantowymi. Coś, co jeszcze całkiem niedawno istniało tylko w świecie akademickich teorii, prężnie się rozwija i za tymże rozwojem stoją wielkie firmy z IT. Za czasów studenckich się tym trochę interesowałem, ale wtedy inne rzeczy miały priorytet. Teraz widzę że jest bardzo dobry moment, by odkurzyć pewne notatki i zacząć się bawić na serio technologią klasy sci-fi ;)

Czy stresujesz się obecną sytuacją na granicy Polsko Białoruskiej? Jakie jest twoje nastawienie wobec migracji ludności z krajów Afryki i Bliskiego Wschodu do Unii Europejskiej (nie tylko tej zorganizowanej przez sąsiedni reżim)?
Awatar użytkownika
Azalea
Introwertyk
Posty: 102
Rejestracja: 13 lut 2021, 18:20
Płeć: kobieta
MBTI: ISFJ
Lokalizacja: małopolska

Re: Pisz prawdę

Post autor: Azalea »

Nie śledzę tego na bieżąco ale interesuje mnie co się tam dzieje.

Na której randce, po jakim czasie znajomości idziesz do łóżka z nowopoznaną osobą?
Pamiętaj, że wszystko można zacząć od nowa. Jutro jest zawsze świeże i wolne od błędów. // L.M. Montgomery
enter enigma
Pobudzony intro
Posty: 149
Rejestracja: 24 lis 2019, 16:01
Płeć: kobieta

Re: Pisz prawdę

Post autor: enter enigma »

Wcale ;) Seks dopiero po ślubie.

Co nowego ostatnio Cię zainteresowało?
Awatar użytkownika
Introja
Stały bywalec
Posty: 243
Rejestracja: 25 lip 2021, 16:27
Płeć: kobieta

Re: Pisz prawdę

Post autor: Introja »

Uprawa warzyw 🧑‍🌾

Jak oceniasz swoje umiejętności towarzyskie?
Kilka
Introrodek
Posty: 16
Rejestracja: 13 cze 2022, 13:01
Płeć: kobieta

Re: Pisz prawdę

Post autor: Kilka »

Wciąż bardzo nisko, ale mam nadzieję, że z czasem będę się coraz lepiej czuć w towarzystwie ludzi ☺️

Co najszybciej poprawia Ci humor?
Awatar użytkownika
Miszka
Intro-wyjadacz
Posty: 429
Rejestracja: 03 paź 2012, 21:38
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Śląsk

Re: Pisz prawdę

Post autor: Miszka »

Towarzystwo psa :)

Kim chciałaś/eś być w przyszłości gdy byłeś dzieckiem?
Awatar użytkownika
abandon
Intronek
Posty: 53
Rejestracja: 03 lip 2022, 20:59
Płeć: kobieta
Enneagram: 4w5
MBTI: INFPT

Re: Pisz prawdę

Post autor: abandon »

Latarnikiem.

Boisz się konsekwencji swojej śmierci?
Jednej rzeczy trzeba się wystrzegać w tych sprawach: ciasnej małostkowości, pedanterii i tępej dosłowności. Wszystkie rzeczy są powiązane, wszystkie nici uchodzą do jednego kłębka. Czy zauważyliście, że między wierszami pewnych książek przelatują tłumnie jaskółki, całe wersety drgających, spiczastych jaskółek? Należy czytać z lotu tych ptaków...
Awatar użytkownika
Introja
Stały bywalec
Posty: 243
Rejestracja: 25 lip 2021, 16:27
Płeć: kobieta

Re: Pisz prawdę

Post autor: Introja »

Czasem myślę, że gdybym miała pieska to musiałabym w czasie życia załatwić mu kto by go przygarnął po mojej śmierci, albo zastanowić się czy w pewnym wieku w ogóle jeszcze posiadać zwierzę, bo co jeśli umrę. Cóż, zawsze można umrzeć, ale w pewnym wieku szanse są większe..

Chodzisz do fryzjera?
Awatar użytkownika
abandon
Intronek
Posty: 53
Rejestracja: 03 lip 2022, 20:59
Płeć: kobieta
Enneagram: 4w5
MBTI: INFPT

Re: Pisz prawdę

Post autor: abandon »

Dzięki Introja, też tak mam, myślałam że jakoś jestem w tym odosobniona,ekstremalnie.

Nie, nie chodzę. Nie ufam. Kiczowato robią wszystko na jedno kopyto takie mam wrażenie. Raz poszłam laata temu i żałowałam ściętej grzywki tak na Gracjana. Całe życie jedna fryzura, ewentualnie cos czasami udziwniam po swojemu )) (też trochę się brzydzę).


Poe czy Shakespeare?
Jednej rzeczy trzeba się wystrzegać w tych sprawach: ciasnej małostkowości, pedanterii i tępej dosłowności. Wszystkie rzeczy są powiązane, wszystkie nici uchodzą do jednego kłębka. Czy zauważyliście, że między wierszami pewnych książek przelatują tłumnie jaskółki, całe wersety drgających, spiczastych jaskółek? Należy czytać z lotu tych ptaków...
Awatar użytkownika
Fire
IntroManiak
Posty: 640
Rejestracja: 20 lut 2019, 17:47
Płeć: kobieta

Re: Pisz prawdę

Post autor: Fire »

No i zablokowała. Do tak precyzyjnych pytań potrzeba znajomości literatury anglojęzycznej. Większość z nas jej nie ma. Nie popieram takich pytań. To jak ja bym zapytała np. czy drenaż otrzewnej czy opłucnej. Popisówa ,tylko i wyłącznie. Poza tym to nie ten typ pytania.

Poe, mniej orientuję się w literaturze amerykańskiej niż w angielskiej. Byś może kiedyś do nadrobienia.


Poświęcasz się swoim pasjom kosztem odpoczynku?
Awatar użytkownika
Kinio
Introwertyk
Posty: 70
Rejestracja: 08 cze 2022, 16:01
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: INFP
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Pisz prawdę

Post autor: Kinio »

Zdarza się. Łatwo jest stracić poczucie czasu kiedy się robi coś istotnego.

Drenaż otrzewnej czy... nie no, żart.

Czy chciałbyś/chciałabyś żeby na jedną pełną dobę z Ziemi zniknęli wszyscy ludzie? (Następnego dnia pojawią się i nie będą wiedzieli, że ich nie było)
"Hope is heavy and uncomfortable, but it's also our greatest responsibility."
Awatar użytkownika
Introja
Stały bywalec
Posty: 243
Rejestracja: 25 lip 2021, 16:27
Płeć: kobieta

Re: Pisz prawdę

Post autor: Introja »

No pewnie, dlaczego nie, same w tym plusy 😂 głównie dla planety. Zobaczcie co się działo z przyrodą jak była pandemia i mniej wychodzenia - czystsze niebo, więcej zwierząt..
A jeden dzień też oznaczałby mniej tych wszystkich spalin, produkcji śmieci itd.

Ile masz par butów?
ODPOWIEDZ