Pisz prawdę

Gry, quizy, humor i co tylko chcecie. Enjoy.
Awatar użytkownika
Drim
Legenda Intro
Posty: 2139
Rejestracja: 07 mar 2013, 21:32
Płeć: mężczyzna

Re: Pisz prawdę

Post autor: Drim »

Myślę, że jest wiele takich obrazów. Ja ogólnie jestem obrazolubny. Miałem piątkę z plastyki w podstawówce (w liceum chyba nie było plastyki, nie pamiętam) i mam nawet w domu kilka komiksów i albumów z obrazami (ale kilka, to drogie rzeczy są i raczej nie kupię kolejnych albo kupię ale tylko jeden). Niektóre fotografie też mi się podobają. Obrazy Canaletta bo Warszawa, Matejki bo historia, Kossaka bo piękne konie. Dużo tego.

Ostatnio me oko przykuła nowość na rynku wydawniczym która też jest okraszona obrazem który mi się podoba. Taki dynamiczny, widać w nim zamkniętą taką energię. Oto obraz bo autora oczywiście nie pamiętam.

Obrazek

Co myślisz o dorosłych osobach które cały swój wolny czas poświęcają na gry komputrowe? Uzależnienie, nieumiejętność znalezienia sobie ciekawszego zajęcia czy ciekawe hobby?
Awatar użytkownika
aporia
Pobudzony intro
Posty: 138
Rejestracja: 13 maja 2015, 18:43
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pisz prawdę

Post autor: aporia »

Życie.
Lubisz wspominać?
Nic się nie da zmienić, statystycznie wypada jedna śmierć na jednego człowieka.
Awatar użytkownika
Papaja
Intromajster
Posty: 466
Rejestracja: 04 sty 2014, 14:30
Płeć: kobieta
Enneagram: 1w9
MBTI: ISTJ
Lokalizacja: Poznań

Re: Pisz prawdę

Post autor: Papaja »

Tak

Czy obostrzenia w których żyjemy już około 1,5miesiaca przez ta pandemię akoś dały ci się we znaki?jak?
Kto stworzył ten labirynt niepewności, tę świątynię dufności, naczynie grzechu, pole usiane tysiącem zasadzek, przedsionek piekła, kosz po brzegi napełniony chytrością, truciznę słodką jak miód, łańcuch, który wiąże śmiertelnych z doczesnością – kobietę?
Awatar użytkownika
martuella
Zagubiona dusza
Posty: 4
Rejestracja: 14 lis 2019, 17:49
Płeć: kobieta
MBTI: INFJ
Lokalizacja: Łódź

Re: Pisz prawdę

Post autor: martuella »

"Mogę być winna grosika?"

Jakiej rzeczy wolał/abyś nigdy nie powiedzieć, a powiedziałeś/aś?
Awatar użytkownika
aporia
Pobudzony intro
Posty: 138
Rejestracja: 13 maja 2015, 18:43
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pisz prawdę

Post autor: aporia »

odpowiedziałem milczeniem,
często się spóźniasz?
Nic się nie da zmienić, statystycznie wypada jedna śmierć na jednego człowieka.
enter enigma
Pobudzony intro
Posty: 149
Rejestracja: 24 lis 2019, 16:01
Płeć: kobieta

Re: Pisz prawdę

Post autor: enter enigma »

Raczej nie. Czasem się zdarzy, kiedy pociąg nawali, ale jeżeli nie ma większych utrudnień na kolei, to docieram na miejsce o czasie.

Jaki metraż mieszkania/domu uważasz za wystarczająco duży, by dobrze się w nim czuć?
Awatar użytkownika
Miszka
Intro-wyjadacz
Posty: 429
Rejestracja: 03 paź 2012, 21:38
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Śląsk

Re: Pisz prawdę

Post autor: Miszka »

Na obecną chwilę wolałbym średnie lub małe mieszkanie - mniej sprzątania a i tak wszystkie swoje rzeczy zmieszczę w jedną meblościance. Szczerze mówiąc nigdy nie zastanawiałem się ile metrów mają standardowe kawalerki (lub maksymalnie mieszkania dwupokojowe), ale raczej miej niż 50, może i mniej niż 40. Pewnie jeśli kiedyś założę rodzinę lepiej będę czuł się na większej powierzchni, ale nie ma co gdybać :)

Jak by wyglądał Twój wymarzony ogród/działka?
enter enigma
Pobudzony intro
Posty: 149
Rejestracja: 24 lis 2019, 16:01
Płeć: kobieta

Re: Pisz prawdę

Post autor: enter enigma »

Dokładnie taki jak mój obecny - więcej mi nie trzeba ;) Mam przestrzeń, bez problemu mieszczą się wszystkie potrzebne meble (w tym łóżko o szerokości 120 cm zamiast standardowego 90 cm), mam własny balkon (no, prawie własny, bo łączony z pokojem mamy, ale to mi zupełnie nie przeszkadza), jest też garderoba ^^ Może jeszcze by mi brakowało prywatnej biblioteczki, ale to już naprawdę byłaby fanaberia :roll:

Jak dbasz o kondyncję w trakcie pandemii?
Awatar użytkownika
RainyDay
Introrodek
Posty: 15
Rejestracja: 08 cze 2017, 21:44
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4
MBTI: INTP

Re: Pisz prawdę

Post autor: RainyDay »

Spacery, czasem joga czy inne rozciąganie

Jakie kolory przeważają w twojej garderobie?
enter enigma
Pobudzony intro
Posty: 149
Rejestracja: 24 lis 2019, 16:01
Płeć: kobieta

Re: Pisz prawdę

Post autor: enter enigma »

Mam ubrania praktycznie we wszystkich kolorach, nie ma koloru/kolorów dominujących. Jest za to kilka kolorów, w których mam stosunkowo mało ubrań - np. różowy, pomarańczowy, khaki.

Jakiego filmu zdecydowanie nie polecasz?
Awatar użytkownika
Miszka
Intro-wyjadacz
Posty: 429
Rejestracja: 03 paź 2012, 21:38
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Śląsk

Re: Pisz prawdę

Post autor: Miszka »

Jest tego mnóstwo, głównie kiepskie horrory czy komedie, zwłaszcza romantyczne. Ale mimo wszystko z piedestału filmów których nie polecam nic nie strąci parodii typu "poznaj moich Spartan" czy "totalny kataklizm".
Na koncert jakiego nieżyjącego muzyka chciał (a) byś się wybrać?
Awatar użytkownika
Drim
Legenda Intro
Posty: 2139
Rejestracja: 07 mar 2013, 21:32
Płeć: mężczyzna

Re: Pisz prawdę

Post autor: Drim »

Mając w pamięci przesmaczne kanapeczki z uczelnianego bufetu, z szynką, serem, jajkiem, pomidorem, jednym słowem mniam! Czekając na autobus do pracy jednocześnie czując głód postanowiłem kupić kanapeczkę w przyszkolnym mięsnym na Saskiej Kępie pod wiaduktem.

Z szynką i kapustą, mniam!

Szynki był plasterek, niewykluczone, że pół plasterka.

A kapusta świeża? A gdzie tam, kiszona, w środku lata.

Bułka z kiszoną kapustą. Ugh!

Jakbyś opisał opisała siebie w pięciu słowach?
Awatar użytkownika
Papaja
Intromajster
Posty: 466
Rejestracja: 04 sty 2014, 14:30
Płeć: kobieta
Enneagram: 1w9
MBTI: ISTJ
Lokalizacja: Poznań

Re: Pisz prawdę

Post autor: Papaja »

Skończyłam toksyczny związek i trafiłam na chłopaka co mnie zaobraczkowal

Czy wierzysz w teorie spiskowe o koronawirusa?
Kto stworzył ten labirynt niepewności, tę świątynię dufności, naczynie grzechu, pole usiane tysiącem zasadzek, przedsionek piekła, kosz po brzegi napełniony chytrością, truciznę słodką jak miód, łańcuch, który wiąże śmiertelnych z doczesnością – kobietę?
enter enigma
Pobudzony intro
Posty: 149
Rejestracja: 24 lis 2019, 16:01
Płeć: kobieta

Re: Pisz prawdę

Post autor: enter enigma »

Nie.

Co jest nieodłączną częścią Twojego życia?
Awatar użytkownika
romanka
Stały bywalec
Posty: 237
Rejestracja: 30 lis 2019, 22:00
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4
MBTI: ISTJ

Re: Pisz prawdę

Post autor: romanka »

Może to generalizowanie, ale wydaje mi się, iż nieustannie napotykam ludzi, którzy mi nie pomagają, a komplikują życie, którzy obiecują i nie wywiązują się z tego. I na koniec przypadki, które mi się zdarzają, nigdy nie wnoszą nic dobrego, a przecież tyle się słyszy o pozytywnych zbiegach okoliczności.

Czy w przyszłości planujesz wyjechać zagranicę w celach zarobkowych? Uzasadnij odpowiedź.
ODPOWIEDZ