Kreskówki

Dyskusje, pytania, rekomendacje dotyczące owoców kinematografii i telewizji (w tym internetowej).
Calla

Kreskówki

Post autor: Calla »

Jakie lubiliscie ogladac kreskowki w dziecinstwie? :) Nadal je ogladacie? :)
Ja ostatnio sie wzielam za ogladanie wielu kreskowek: Chojrak Tchorzliwy Pies, Muminki, Atomowki, Zwariowane Melodie, Tom I Jerry, Witch, Winx Club, Myszka Miki, Odlotowe Agentki, Garfield, Ach Ten Andy, Przygod Kilka Wrobla Cwirka, Kubus Puchatek, Krecik, Przygody Kota Filemona, Kacper I Przyjaciele, Witaj Franklin, Clifford, Scooby Doo, Koziolek Matolek, Mroczne Przygody Billy'ego I Mandy, Brenda I Pan Whiskers, Makowa Panienka, Przygody Timmy'ego, Reksio :)
A mam zamiar jeszcze obejrzec: Troskliwe Misie, Rumcajs, Monster High, Timon I Pumba, Pokemon, Przygody Misia Paddingtona, Johnny Test, Lilo I Stich, Pixie I Dixie, Flinstonowie, Fineasz I Ferb, Pingwiny Z Madagaskaru, Smerfy, Spangebob, Gumisie, Mis Uszatek, Jetsonowie, Kim Kolwiek, Wilk I Zajac, Przygody Baltazara Gabki, Laboratorium Dextera, Zaczarowany Olowek, Pomyslowy Dobromir, Bolek I Lolek, Pszczolka Maja, Mis Colargor :)
Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Posty: 2179
Rejestracja: 15 paź 2011, 10:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: istj
Lokalizacja: wro

Re: Kreskówki

Post autor: highwind »

Cały Cartoon Network i Fox Kids. Bajki produkcji Hanna-Barbera, Tom & Jerry. Dobranocki - Smerfy i Gumisie pamiętam. Plus anime z RTL7/TVN7. Dzisiaj czasem obejrzę jakieś anime i cały czas oglądam South Park.
Awatar użytkownika
Drim
Legenda Intro
Posty: 2119
Rejestracja: 07 mar 2013, 21:32
Płeć: mężczyzna

Re: Kreskówki

Post autor: Drim »

Coś na granicy dzieciństwa a wejścia w lata nastoletnie: zrobiłem ostatnio podejście do tej nowej kreskówki Matta Groening'a, Rozczarowanych. Mam mieszane uczucia. Humor zupełnie mi nie podszedł, ale setting i niektóre postaci drugoplanowe mnie zaintrygowały tak więc pewnie dam szansę drugiemu sezonowi.
Awatar użytkownika
jubei
Intromajster
Posty: 527
Rejestracja: 22 lut 2008, 11:27
Płeć: mężczyzna

Re: Kreskówki

Post autor: jubei »

A gdzie Przygody Animków? Najlepsze śmianie za małego.

Niestety, wracając obecnie do bajek nawet wspomnianych animków nie jarze o co tam chodzi. Nie to co dzisiejsze bajki i filmy fabularne, to jest prawdziwe kino familijne :mrgreen:
"Life is so unnecessary"
enter enigma
Pobudzony intro
Posty: 149
Rejestracja: 24 lis 2019, 16:01
Płeć: kobieta

Re: Kreskówki

Post autor: enter enigma »

Toma i Jerry'ego bardzo lubiłam jako dziecko :D
Awatar użytkownika
Corpseone
Introwertyk
Posty: 106
Rejestracja: 02 lip 2014, 11:25
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: INFP
Lokalizacja: Zawiercie

Re: Kreskówki

Post autor: Corpseone »

Za dzieciaka dużo się oglądało - wiadomo - dziś niewiele jest takich, które z chęcią obejrzę. Na pewno klasyki z Hanny Barbery - zwłaszcza ulubione Wacky Racers i Dastardly & Muttley in Their Flying Machines.
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Kreskówki

Post autor: Coldman »

Jak byłem mały, to rzadko oglądałem, tylko u babci Cartoon Network i to za złotych czasów.
Aktualnie nie oglądam żadnej kreskówki, ale mam taką jedną ulubioną, którą lubię sobie często powtórzyć, a za dzieciaka, zwykle przełączałem jak leciało.
Młodzi Tytani :D
Adeptus
Intronek
Posty: 34
Rejestracja: 12 lip 2021, 14:32
Płeć: mężczyzna

Re: Kreskówki

Post autor: Adeptus »

Chodziłem do kolegi oglądać Cartoon Network... po angielsku. Nie rozumieliśmy w zasadzie nic, no może jakieś pojedyncze słowa, więc musieliśmy się wszystkiego domyślać. No a w domu oglądałem to, co było ogólnie dostępne - wieczorynki na jedynce, na WOT jakieś pasmo było, Canal + miał codziennie jakieś 20 minut odkodowane z kreskówkami z Looney Tunes, no jeszcze anime na Polonii Jeden (niekonieczne skierowane do dzieci - do tej pory pamiętam serię o jakimś kurduplowatym koszykarzu, który miał obsesję na punkcie wąchania damskich majtek).

Obecnie też czasem oglądam. Ostatnio zaliczyłem dark fantasy "Castlevania".

@ Drimlajner
Ja obejrzałem pierwszy odcinek "Rozczarowanych" no i cóż... nie powiem, że mnie rozczarował, tylko dlatego, że jakoś specjalnie mocno się nie nastawiałem. Humor mi nie poszedł i na pierwszym odcinku się skończyło.
ODPOWIEDZ