Hydepark

W tym miejscu można wyrazić swoje zdanie na temat wyglądu portalu, a także zaproponować nowe rozwiązania, kategorie i poruszaną na portalu tematykę.
dupawkwiatach

Hydepark

Post autor: dupawkwiatach »

Może przydałby się jakis dział Hydepark - rozmowy o wszystkim co nie jest bezpośrednie związane z introwertyzmem np. o muzyce, filmach, ksiązkach itp :)
intro

Hydepark

Post autor: intro »

Mówisz i masz :)
Edi

Post autor: Edi »

To ja polecam z filmów:"Ostatni król Szkocji"',"Infiltracja","Życie na podsłuchu","Borat" jeśli ktoś nie widział.Ksiazkę;Ambrose Bierce "Oczy pantery"opowieści niesamowite.
intro

Proponujemy

Post autor: intro »

Proponujemy zamieścić ten post w dziale "Wspólny język" - to właśnie po to go stworzyliśmy :)
leonidas
Stały bywalec
Posty: 222
Rejestracja: 10 lis 2010, 17:06
Płeć: nieokreślona

Re: Hydepark

Post autor: leonidas »

To ja może wznowie propozycje utworzenia działu o nazwie Hydepark,gdzie będzie można rozmawiać o wszystkim i o niczym,luźne gadki szmatki,nie ukrywajmy że klimat tu jest strasznie ponury a można by było założyć kilka śmiesznych fajnych tematów np. skojarzenia,śmieszne fotografie,filmy.. i setke innych rzeczy.
Co wy na to?
Awatar użytkownika
przybysz
Pobudzony intro
Posty: 140
Rejestracja: 01 paź 2010, 16:51
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTJ
Lokalizacja: Poznań/Toruń

Re: Hydepark

Post autor: przybysz »

leonidas pisze:To ja może wznowie propozycje utworzenia działu o nazwie Hydepark,gdzie będzie można rozmawiać o wszystkim i o niczym,luźne gadki szmatki,nie ukrywajmy że klimat tu jest strasznie ponury a można by było założyć kilka śmiesznych fajnych tematów np. skojarzenia,śmieszne fotografie,filmy.. i setke innych rzeczy.
Co wy na to?
Nie jest to bardziej domena ekstrawertyków? :wink: A tak serio to czy shoutbox nie wystarcza?
leonidas
Stały bywalec
Posty: 222
Rejestracja: 10 lis 2010, 17:06
Płeć: nieokreślona

Re: Hydepark

Post autor: leonidas »

sb to zwykły czat a to nie to samo,ale skoro nie to Ok.
Dlaczego domena ekstrawertyków?,zwykly luźny dział. : )
Agna
Zagubiona dusza
Posty: 4
Rejestracja: 28 lis 2011, 5:29
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: UK

Re: Hydepark

Post autor: Agna »

Wlasnie tez mi brakuje tutaj takiego luznego dzialu. Ale to logiczne dlaczego akurat na tym forum go nie ma. :wink: Mi najbardziej chodzi o taki temat gdzie by mozna bylo napisac cos na goraco, spontanicznie, o tym co akurat sie dzieje, co slychac, jaki ma sie humor, jaka mysl itd
Awatar użytkownika
Piorun23
Intro-wyjadacz
Posty: 369
Rejestracja: 28 sty 2010, 12:01
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: z ciemnego boru

Re: Hydepark

Post autor: Piorun23 »

To by się przydało...
Popieram ideę działu "tematy ogólnie ogólne" :D
http://greenshadow23.deviantart.com/
Zapraszam :wink:

Tak jestem smętny jak kurhan na stepie, a tak samotny, jak wicher na morzu
a tak zbłąkany, jak liść na rozdrożu, a tak zwinięty, jak żmija w czerepie...

...może lepiej nie wiedzieć, że masz tylko siebie? ...lepiej karmić się "prawdą" że Bóg jest gdzieś... tylko zasnął...

Cynik jest draniem który złośliwie postrzega świat takim, jaki jest, a nie takim, jakim według wiary ludzi być powinien
Awatar użytkownika
Fist
Introwertyk
Posty: 118
Rejestracja: 04 wrz 2011, 19:47
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Rumia, Pomorze

Re: Hydepark

Post autor: Fist »

To co, kiedy zaczniemy walić na wszystkie strony internetowymi memami? :mrgreen: (Na działach "o wszystkim" tak się zwykle dzieje.)
ODPOWIEDZ