Podzielmy się władzą :)

W tym miejscu można wyrazić swoje zdanie na temat wyglądu portalu, a także zaproponować nowe rozwiązania, kategorie i poruszaną na portalu tematykę.
intro

Podzielmy się władzą :)

Post autor: intro »

Moi Drodzy,
Z uwagi na fakt, iż forum mocno ostatnio przyspieszyło, proszę o zgłaszanie się osób, które miałyby ochotę zająć się moderowaniem wybranych działów. Oczywiście muszą to być osoby, które od jakiegoś czasu faktycznie się tutaj udzielają, a nie żółtodzioby :)
Zgłoszenia można wysyłać tutaj, albo na moje PW.
Zapraszam!
Awatar użytkownika
Akolita
Krypto-Extra
Posty: 756
Rejestracja: 01 sie 2008, 18:02
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Łódź/Włocławek

Post autor: Akolita »

A co z osobami, które tutaj są żółte, ale od dłuższego czasu zajmują się moderowaniem innych for i netykieta nie jest im obca? ;)
Mówi, że nigdy nie śpi. Że nigdy nie umrze. Dyga przed skrzypkami, pląsa do tyłu, odrzuca głowę, parska głębokim gardłowym śmiechem i jest wielkim ulubieńcem, ten sędzia. Wachluje się kapeluszem, a księżycowa kopuła jego czaszki sunie blada pod światłami, on zaś obraca się, przejmuje skrzypki, wiruje w piruecie, wykonuje jedno pas, dwa pas, tańcząc i grając jednocześnie. Nigdy nie śpi. Mówi, że nigdy nie umrze. Tańczy w świetle i cieniu i jest wielkim ulubieńcem. Nigdy nie śpi, ten sędzia. Tańczy i tańczy. Mówi, że nigdy nie umrze.”
intro

Post autor: intro »

Jeśli mówisz o sobie, to liczba postów, które wysłałaś i ich sensowność dają Ci przewagę. Napisz tylko, który dział Cię interesuje :)
Awatar użytkownika
Akolita
Krypto-Extra
Posty: 756
Rejestracja: 01 sie 2008, 18:02
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Łódź/Włocławek

Post autor: Akolita »

Bardzo mi miło, że zostałam obdarzona zaufaniem. Niestety, nie do końca pisałam o sobie. Myślę, że to forum tworzą ludzie spokojni, mili i na poziomie, mimo to, mam przykre wspomnienia związane z wojną trollową i botami.
Jakkolwiek - dziękuję. :)
Mówi, że nigdy nie śpi. Że nigdy nie umrze. Dyga przed skrzypkami, pląsa do tyłu, odrzuca głowę, parska głębokim gardłowym śmiechem i jest wielkim ulubieńcem, ten sędzia. Wachluje się kapeluszem, a księżycowa kopuła jego czaszki sunie blada pod światłami, on zaś obraca się, przejmuje skrzypki, wiruje w piruecie, wykonuje jedno pas, dwa pas, tańcząc i grając jednocześnie. Nigdy nie śpi. Mówi, że nigdy nie umrze. Tańczy w świetle i cieniu i jest wielkim ulubieńcem. Nigdy nie śpi, ten sędzia. Tańczy i tańczy. Mówi, że nigdy nie umrze.”
intro

Post autor: intro »

Luzik :) Jednakże boty i trolle praktycznie nie mają tu dostępu. Po to jest właśnie potwierdzenie założenia konta. Nie wpuszczam tu obcych :) A żeby kogoś wywalać z forum... Jak dotąd nie było potrzeby. Tak jak piszesz - tu są ludzie na poziomie :)
Awatar użytkownika
Akolita
Krypto-Extra
Posty: 756
Rejestracja: 01 sie 2008, 18:02
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Łódź/Włocławek

Post autor: Akolita »

Więc proponuję taki układ. Jeśli rzeczywiście nie pojawi się wystarczająca ilość chętnych do moderowania (dajmy na to w przeciągu najbliższych 2-3 dni), to z przyjemnością pomogę, o ile będziesz nadal chętny tę pomoc przyjąć. :)
Mówi, że nigdy nie śpi. Że nigdy nie umrze. Dyga przed skrzypkami, pląsa do tyłu, odrzuca głowę, parska głębokim gardłowym śmiechem i jest wielkim ulubieńcem, ten sędzia. Wachluje się kapeluszem, a księżycowa kopuła jego czaszki sunie blada pod światłami, on zaś obraca się, przejmuje skrzypki, wiruje w piruecie, wykonuje jedno pas, dwa pas, tańcząc i grając jednocześnie. Nigdy nie śpi. Mówi, że nigdy nie umrze. Tańczy w świetle i cieniu i jest wielkim ulubieńcem. Nigdy nie śpi, ten sędzia. Tańczy i tańczy. Mówi, że nigdy nie umrze.”
intro

Post autor: intro »

Dobrze :) Nawiasem mówiąc sam jestem ciekaw, czy znajdą się chętni. W razie czego mam ludzi z redakcji, tyle że moim zdaniem Forumowicze lepiej siedzą w tematach.
Awatar użytkownika
Akolita
Krypto-Extra
Posty: 756
Rejestracja: 01 sie 2008, 18:02
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Łódź/Włocławek

Post autor: Akolita »

Z ciekawości jeszcze zapytam. Ilu mniej więcej osób potrzebujesz do pomocy? :)
Mówi, że nigdy nie śpi. Że nigdy nie umrze. Dyga przed skrzypkami, pląsa do tyłu, odrzuca głowę, parska głębokim gardłowym śmiechem i jest wielkim ulubieńcem, ten sędzia. Wachluje się kapeluszem, a księżycowa kopuła jego czaszki sunie blada pod światłami, on zaś obraca się, przejmuje skrzypki, wiruje w piruecie, wykonuje jedno pas, dwa pas, tańcząc i grając jednocześnie. Nigdy nie śpi. Mówi, że nigdy nie umrze. Tańczy w świetle i cieniu i jest wielkim ulubieńcem. Nigdy nie śpi, ten sędzia. Tańczy i tańczy. Mówi, że nigdy nie umrze.”
intro

Post autor: intro »

Pomyślałem, żeby każdy dział miał swojego moderatora. Wiadomo, że moderowanie działu "Być intro" czy "Relacje" wymagają poświęcenia większej ilości czasu, a np. działu "Hobby" prawie w ogóle.
Tym niemniej, jeśli nie będzie chętnych, to i tak narazie wszystko da się jeszcze opanować, nawet przez admina :)
Awatar użytkownika
Shy
Pobudzony intro
Posty: 161
Rejestracja: 22 kwie 2008, 17:05
Płeć: nieokreślona

Post autor: Shy »

Mogłabym się zgłosić jako jeden z moderatorów działu 'Być intro'.
intro

Post autor: intro »

Na to liczyłem - dzięki. Już Ci nadaję status :)
Awatar użytkownika
Shy
Pobudzony intro
Posty: 161
Rejestracja: 22 kwie 2008, 17:05
Płeć: nieokreślona

Post autor: Shy »

Dzięki serdeczne. Przydałyby się osoby do pomocy, bo w czasie roku szkolnego jeżeli będzie taki ruch jak teraz to nie poradzę sobie sama, zwłaszcza że czasu tyle nie będę w stanie spędzać na forum co teraz.
intro

Post autor: intro »

Myślę, że jeszcze się trochę chętnych zgłosi. A w razie, gdyby nie, ja tu też jestem na posterunku każdego dnia.
Awatar użytkownika
Shy
Pobudzony intro
Posty: 161
Rejestracja: 22 kwie 2008, 17:05
Płeć: nieokreślona

Post autor: Shy »

Mam nadzieję, że teraz, kiedy forum przeżywa swego rodzaju wyż, nałapiemy dużo stałych użytkowników. Szkoda byłoby, gdyby ta aktywność utrzymywała się tylko do końca wakacji.
intro

Post autor: intro »

Ideałem byłoby, gdyby zarejestrowani użytkownicy częściej zabierali głos. Bardzo duży odsetek osób loguje się, ale albo potem tu nie wraca, albo jedynie przegląda tematy.

To trochę smutne, bo naprawdę intro mają wiele ciekawych rzeczy do powiedzenia (napisania).

Nie wiem, skąd ten obecny wyż się wziął. W zeszłe wakacje forum prawie wymarło na ten czas.
Zablokowany