Co to jest Offtop?

W tym miejscu można wyrazić swoje zdanie na temat wyglądu portalu, a także zaproponować nowe rozwiązania, kategorie i poruszaną na portalu tematykę.
jubei
Rozkręcony intro
Posty: 273
Rejestracja: 22 lut 2008, 11:27
Płeć: mężczyzna

Co to jest Offtop?

Post autor: jubei » 21 sty 2018, 22:19

Witam, w zwazku z tym że Admin Highwind bez ostrzeżenia kasuje czyjes posty, a w przypadku przeniesienia tematu do innego wątku, gdy poster zapyta co się stało z jego usunietym postem to dostaje warna za Offtop, chciałbym aby do regulaminu dodano informacje i wyjasnienie Co to jest Offtop i czy mozna offtopować czy nie. I czy offtoppowanie jest zarezerwowane dla adminów tylko?

Pytanie wzięło się z tego że w watku "Introwertyk a Telefon" Admin Highwind ładnie napisał w ogóle nie na temat załatwiając sobie prywatę pytając o jakies telefony zupełnie odbiegając od tematu. gdy ja cos napisze innego dostaje kolejnego warna za Offtop. Co ciekawe Admini piszą offtopując, a Higwing zasłania się regulaminem pknt 20, 21, 22.

To co ja chce to nie interpretowanie istniejącego regulaminu a dodanie nowych informacji. Proszę o nienadużywanie swoich mozliwości przez adminów i nie usuwanie tego tematu. To jest tylko pogrążanie się. Ja powołuje się na punkt 1 regulaminu oraz na to że nie ma informacji w regulaminie o offtopie a admin z chęcia za to warna daje wg własnego widzimisię.

Powołuję się równiez na punkt 23 i proszę o admina aby wyjasnił dlaczego uznał mój post o telefonie za offtop, podczas gdy jego post nie?
"Life is so unnecessary"

Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Posty: 1975
Rejestracja: 15 paź 2011, 10:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: istj
Lokalizacja: wro

Re: Co to jest Offtop?

Post autor: highwind » 21 sty 2018, 22:25

Admin/moderator decyduje czym jest offtop. A warny pełnią funkcję informacyjną. Jeśli ktoś jest oporny w przyswajaniu informacji, że robi coś źle, jak ty, to otrzymuje bana.

Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 1883
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
Lokalizacja: Wlkp

Re: Co to jest Offtop?

Post autor: Coldman » 21 sty 2018, 22:33

Jutro ci napiszę
Dobranoc
Na razie zacytuje
"Nie ma możliwości stworzenia kryteriów obiektywnych w przypadku oceny offtopów na forum. Próbowano tworzyć obiektywne kryteria podczas rozmów kawlifikacyjnych w armii izraelskiej i okazywało się, że opracowane przez najwyższej klasy specjalistow szczegółowe procedury postępowania są zbieżne z doświadczeniem osób, które oceniaja wg 'wyczucia'. Tak uczono się roli intuicji ludzkiej w psychologii."
Bądźmy podróżnikami po ludzkich oczach. Szukajmy w nich dobrych adresów. — Kaja Kowalewska

ODPOWIEDZ