forum pada

W tym miejscu można wyrazić swoje zdanie na temat wyglądu portalu, a także zaproponować nowe rozwiązania, kategorie i poruszaną na portalu tematykę.
PoCO

Post autor: PoCO »

Też jestem tu nowy, ale nie pisałem nic aż do dzisiaj, bo jakoś tak nic sie nie działo... poza tym przecież jesteśmy intro, trzeba sie namyślić, co tu powiedzieć, bo jak mówić to z sensem trzeba, chyba wszyscy sie ze mną zgodzą ;)

Zaraz walnę nowy temat :)
Awatar użytkownika
Ekwiwalencja
Pobudzony intro
Posty: 144
Rejestracja: 16 lis 2007, 18:40
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: z własnej krainy

Post autor: Ekwiwalencja »

Ja jestem nowa, więc nie powinnam nic pisać, ale...
Jestem w klubie na epulsie o podobnej tematyce- przez pewien czas działo się dużo, fakt może nie pisaliśmy tylko o introwersji, ale nie bawiliśmy się też w zabawy ;) Teraz forum stoi, prawie nic się nie dzieje, a członków jest więcej niż tutaj... :)
Co do zakładania tematów czasem boję się, że mnie wyśmieją albo nie zrozumieją i dlatego wolę się nie wychylać:)
rosemary

Post autor: rosemary »

Hej!!! Całkiem dobrze nam idzie utrzymywanie tego forum. Oby tak dalej.

Biorąc pod uwagę temat dotyczący zebrania introwertyków w jednym miejscu - może być jeszcze ciekawiej :)
Piotrek K.
Stały bywalec
Posty: 184
Rejestracja: 20 lis 2007, 11:38
Płeć: nieokreślona

Post autor: Piotrek K. »

Cześć, dzisiaj na informatycznym przedmiocie wpisałem w wolnej chwili w google.pl "introwertyk". Przez stronę "theintrovert" trafiłem na forum. Bardzo się cieszę, że istnieje takie forum i mam zamiar się tutaj udzielać. :)
Awatar użytkownika
qb
IntroManiak
Posty: 736
Rejestracja: 25 maja 2008, 23:36
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 9w1
MBTI: INFP
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: qb »

Z tego co zauważyłem, co jakiś czas na forum pojawia się jakieś niewielkie ożywienie i rozpoczynają dyskusje, ale ciężko wychwycić jaka jest takich 'ożywień' częstotliwość.
Trust yourself, no matter what anyone else thinks.
Awatar użytkownika
Shy
Pobudzony intro
Posty: 161
Rejestracja: 22 kwie 2008, 17:05
Płeć: nieokreślona

Post autor: Shy »

Potrzebne są jakieś nowe, ciekawe tematy, które pobudziły by nas do działania. Jakieś pomysły? :wink:
Awatar użytkownika
Ausencia
Intromajster
Posty: 503
Rejestracja: 20 lip 2008, 16:08
Płeć: nieokreślona

Post autor: Ausencia »

Ja przyznam, ze juz jestem zmęczona moim wlasnym introwertyzmem, a to glownie dzięki temu forum. (to komplement:D) znudzilo mi się juz powtarzanie ciągle, ze jestem zamknięta w sobie teraz mniej, kiedys bardziej, jak dziala na moj introw. otoczenie, jak ja się do niego odnoszę, jak moj introw. widzą inni, co mialo niego wplyw, czy w związku moj introw. się obniza czy wrecz przeciwnie, czy jadąc autobusem oczuwam go bardziej niz jadąc rowerem, itd itp, w nieskonczoność. Na początku rzeczywiscie to mi duzo dawalo, ale no matko, ile mooozna.
Ja mam dość. Ale chętnie wypowiem sie na tematy wykraczające poza sferę intro.
kosmita
Intro-wyjadacz
Posty: 411
Rejestracja: 19 lis 2008, 17:08
Płeć: nieokreślona

Post autor: kosmita »

Sądzę podobnie jak Ausencia, tzn. praktycznie wszystko o introwersji zostało już tutaj napisane i ewentualne ciekawsze dyskusje mogłyby się odbyć przede wszystkim na inny temat niż nasz typ charakteru.

Tak więc, proponuję wprowadzenie osobnego działu służącego offtopikom.
Awatar użytkownika
Kaziol
Introwertyk
Posty: 97
Rejestracja: 12 paź 2007, 15:57
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w5
MBTI: ISTJ
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Kaziol »

Otóż to ! W końcu jesteśmy introwertykami więc nie ma co cudów i nowych tematów codziennie wymagać :lol:


A jeżeli idzie o promocje stronki to u mnie na forum sportowym chłopaki piszą krótkie artykuły do Wikipedii dotyczące sportu a pod artem można podać link, to dajemy link do forum :lol: Bezpłatna reklama. Można by też tutaj tak zrobić pisząc arty związane z psychologią, jeśli komuś bardzo zależy...
Nie zwracaj uwagi na moje posty, nabijam do 100
Awatar użytkownika
Rilla
Stały bywalec
Posty: 208
Rejestracja: 05 cze 2007, 22:14
Płeć: nieokreślona

Post autor: Rilla »

zarat pisze:Tak więc, proponuję wprowadzenie osobnego działu służącego offtopikom.
Jest "Wspólny język". Wystarczy.

A tematów można pisać jeszcze sporo. Tylko potrzebna jest świeża krew z nowymi pomysłami. Sama w głowie mam parę, ale chwilowo ich nie pamiętam ;P Postaram się coś ciekawego wymyślić. Ale Wam może też się uda. Nie wierzę, byście nie mieli już tematów do dyskusji. Pewnie po prostu wątpicie w ich ciekawość- jak ja wątpię w ciekawość swoich.
Spokojnie. To forum nie jedną ciszę przechodziło.
INFp, gr. B
Awatar użytkownika
Shy
Pobudzony intro
Posty: 161
Rejestracja: 22 kwie 2008, 17:05
Płeć: nieokreślona

Post autor: Shy »

Ausencia pisze: Ja mam dość. Ale chętnie wypowiem sie na tematy wykraczające poza sferę intro.
O takie właśnie ciekawe pomysły mi chodzi, nie o męczenie cały czas introwertyzmu, bo to już mi się znudziło po miesiącu na forum ;)
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: forum pada

Post autor: Coldman »

Jak ja bym bardzo chciał poinformować autora wątku o obecnej sytuacji tutaj :D
Awatar użytkownika
Koralina
Wtajemniczony
Posty: 7
Rejestracja: 01 mar 2016, 17:44
Płeć: kobieta

Re: forum pada

Post autor: Koralina »

Rozumiem, że udało się zażegnać kryzys, skoro minęło siedem lat od rozpoczęcia wątku a forum nadal istnieje.
Ja też wiele się nie udzielałam, poniekąd z poczucia onieśmielenia a także w związku z zawirowaniami w życiu osobistym. Mam nadzieję, że jeszcze nie jest za późno, aby to naprawić.
Awatar użytkownika
Czerwonekredki
Stały bywalec
Posty: 179
Rejestracja: 21 lip 2018, 21:39
Płeć: kobieta
Enneagram: 4w5
MBTI: ISTPT

Re: forum pada

Post autor: Czerwonekredki »

Nigdy nie jest za późno. Pisz jak najwięcej. 😏
This is how i met Marla Singer.
Marla's philosophy of life is that she might die at any moment.
The tragedy, she said, was that she didn't.
Awatar użytkownika
Erebus_Querella
Intronek
Posty: 29
Rejestracja: 12 sie 2018, 17:51
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: INTJ

Re: forum pada

Post autor: Erebus_Querella »

Mamy 2023 a forum wciąż istnieje w co naprawdę wątpiłem. Chwala wam.
ODPOWIEDZ