Wypady w Góry

Tutaj porozmawiać możemy o naszych zainteresowaniach, bardziej lub mniej popularnych pasjach czy nawet... dziwactwach :)
piotrek92
Zagubiona dusza
Posty: 4
Rejestracja: 01 maja 2014, 20:22
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Katowice

Wypady w Góry

Post autor: piotrek92 »

Są tu miłośnicy chodzenia po górach? Ja chodziłem trochę po Beskidach i z chęcią wybrałbym się z kimś na wypad jednodniowy lub kilkudniowy w Beskidy, a na wakacje może gdzieś dalej ;) Oczywiście rekreacyjnie, nie mam kondycji do chodzenia nie wiadomo jakich dystansów ;)
Razem zawsze raźniej :D

Macie jakieś swoje ulubione szlaki/miejsca?
Awatar użytkownika
Miszka
Intro-wyjadacz
Posty: 429
Rejestracja: 03 paź 2012, 21:38
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Śląsk

Re: Wypady w Góry

Post autor: Miszka »

Odpowiadając na pytania to tak, tak i tak.
Więcej pisałem w temacie "trekking", nie chce mi się tego kopiować.
Awatar użytkownika
maggie
Introwertyk
Posty: 93
Rejestracja: 02 cze 2012, 11:42
Płeć: nieokreślona

Re: Wypady w Góry

Post autor: maggie »

Uwielbiaam góry!
Ogólnie też większość zdobytych szczytów w Beskidach, bo mam najbliżej ;)
Ciągnie mnie też bardzo w Sudety.

Niestety w górach ostatnio byłam jakieś pół roku temu.. moja forma woła o pomstę do nieba. Ostatnio Wielka Racza, świetnie się wchodzi, bo nie jest stromo i dla takich 'foremniaków' jak my odpowiednia.

Podchodzę z dużym dystansem jeśli chodzi o spotkanie przez internet itd. ale nie mam ludzi do wspinania się po górach, a gdy pogoda się zrobi to fajnie byłoby się wybrać w jakiś weekend.
"To krępujące milczenie. Czemu ględzenie o bzdetach uważamy za wyraz nieskrępowania?
Po tym można poznać kogoś wyjątkowego. Kiedy można zamknąć ryj i wspólnie sobie pomilczeć."
TOMALA
Wtajemniczony
Posty: 6
Rejestracja: 16 wrz 2020, 12:09
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 7i9
MBTI: ISTJ

Re: Wypady w Góry

Post autor: TOMALA »

Zawsze lubiłem zwiedzać ciekawe miejsca dzisiaj zwiedziłem nieistniejące Państwo pod Radomiem, zupełnie inny świat bez sprzętu elektronicznego apatatów kamer cisza i spokój, polecam wszystkim odłożyć telefon lub komputer i wyjść na chwilę do ludzi, by z swoją najlbiższą osobą spedzić miły dzień na łonie natury lub w pobliskim sklepie na rozmowie z nie lubianą ekspedientką.
Awatar użytkownika
Azalea
Introwertyk
Posty: 102
Rejestracja: 13 lut 2021, 18:20
Płeć: kobieta
MBTI: ISFJ
Lokalizacja: małopolska

Re: Wypady w Góry

Post autor: Azalea »

Góry uwielbiam, a w Tatrach to wręcz zakochana jestem:) :serce:
Kiedyś naprawdę jeździłam często i regularnie, ale te czasy już niestety minęły. Wiadomo, że mając pracę to już tak gorzej z czasem, gdy mówimy o dłuższej wycieczce/wyjazdem.
Inna kwestia to ta nieszczęsna kondycja :D cóż może nie będę się wypowiadać jak było kiedyś, a jak jest dziś :D
Pamiętaj, że wszystko można zacząć od nowa. Jutro jest zawsze świeże i wolne od błędów. // L.M. Montgomery
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Wypady w Góry

Post autor: Coldman »

Ena pisze: 28 lis 2021, 15:37 No pewnie. Rzadko, bo rzadko, ale bardzo lubię łazić po górach. Ulubionych nie mam, staram się za każdym razem jechać w nowe miejsce
Trzeba się kiedyś wybrać, zazwyczaj jeżdżę przez Wrocław ;)
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Wypady w Góry

Post autor: Coldman »

Coś się wymyśli Wiosną, jakaś Kotlina Kłodzka
Awatar użytkownika
Introja
Stały bywalec
Posty: 233
Rejestracja: 25 lip 2021, 16:27
Płeć: kobieta

Re: Wypady w Góry

Post autor: Introja »

Góry moja miłość ❤️ ostatnio kiedy wróciłam z gór, to już w zasadzie planowałam szlaki na następny wypad 😁 jakoś planowanie tras mnie bardzo rajcuje. No i robię postępy, że trasy coraz dłuższe ⛰️
Awatar użytkownika
Introja
Stały bywalec
Posty: 233
Rejestracja: 25 lip 2021, 16:27
Płeć: kobieta

Re: Wypady w Góry

Post autor: Introja »

Na początku czerwca jadę w góry, czas na dolinę 5 stawów, główny cel, nie mogę się doczekać 😁
ODPOWIEDZ