Fetysze

Tutaj porozmawiać możemy o naszych zainteresowaniach, bardziej lub mniej popularnych pasjach czy nawet... dziwactwach :)
Awatar użytkownika
Fangtasia
Rozkręcony intro
Posty: 311
Rejestracja: 21 wrz 2014, 22:20
Płeć: kobieta
MBTI: ISFJ
Lokalizacja: Wrocław

Re: Fetysze

Post autor: Fangtasia »

Purpurowy Wiatr pisze:Kiedyś po pewnej nocy naszło mnie strasznie na dziewczyny z czerwonymi włosami. Miały pierwszeństwo jeśli chodzi o moje kierowanie wzroku. Mimo, że najbardziej podobały mi się mocno czerwone farbowane, to byłem w stanie dostrzec nawet lekką rudość we włosach niewiast. Teraz mi to przechodzi.
Mam jeszcze drugi fetysz i jest nim tzw. thigh gap, czyli luka między nogami wynikająca z odpowiedniej proporcji szerokości bioder do szerokości ud. Ja sobie na to mówię często "most".
Też mam fetysz rudości w stosunku do niewiast. :D Lubię na takie patrzeć.
A co do thigh gap, maaaan, dlaczego? :< Myślałam, że nie ma faceta któremu się to podoba i że tylko laski chcą mieć takie uda.
Awatar użytkownika
Kys
Użytkownik zablokowany
Posty: 62
Rejestracja: 08 gru 2015, 19:46
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Re: Fetysze

Post autor: Kys »

Nie wiem dlaczego, podoba mi się i już, tak chyba działa fetysz :) Co do rudości to możemy kiedyś się powymieniać zdjęciami z neta, ale to jak mi kompa naprawią.
Zapomniałem o jeszcze jednym. Mały, zadarty nosek. Tak na niego mówię, chociaż nie wiem jak by go określił koleś co rysuje portrety pamięciowe dla policji... Chyba nie muszę mówić, czym taki nosek zaskutkował w połączeniu z rudymi włosami. I mam to do tego stopnia, że oglądając kiedyś e-sport i widząc pro gracza z takim noskiem miałem niezłego mindfucka czy przestałem być heteroseksualny :oops:
Ding, dong, ding, dong,
And everything did go wrong
Awatar użytkownika
Fangtasia
Rozkręcony intro
Posty: 311
Rejestracja: 21 wrz 2014, 22:20
Płeć: kobieta
MBTI: ISFJ
Lokalizacja: Wrocław

Re: Fetysze

Post autor: Fangtasia »

Eee nie, mężczyzna z takim noskiem nie jest fajny, ale kobieta jak najbardziej. Oprócz ud to mamy podobne fetysze, pjona! Tylko ja jestem hetero, więc ja podziwiam te kobiety, i tylko podziwiam.
PS. Nie jestem fanką Rihanny, ale zawsze podobał mi się jej nos. :D
Awatar użytkownika
Drim
Legenda Intro
Posty: 2119
Rejestracja: 07 mar 2013, 21:32
Płeć: mężczyzna

Re: Fetysze

Post autor: Drim »

Fangtasia pisze: A co do thigh gap, maaaan, dlaczego? :< Myślałam, że nie ma faceta któremu się to podoba i że tylko laski chcą mieć takie uda.
Mówią że szystko może być fetyszem.

Ja tam wolę pełne uda. Takie w które można się wtulić. Ogólnie chyba preferuję kobiety odrobinę na plusie. Thigh gap występuje chyba tylko u bardzo szczupłych kobiet ?
Dopytywał sto razy, czy mam w domu białe adidasy i białe spódniczki, bo to takie niezwykle sexi jest. Pamiętam,że odpowiedziałam,że niezwykle rzadko noszę adidasy, a już do spódnicy, to nigdy, a mam tylko czarne obuwie sportowe. Powiedział "Trudno, mogą być czarne adidasy białe skarpetki, albo podkolanówki i czarna spódniczka, też ładnie". Odparłam,że to nie w moim stylu, to stwierdził,że on mnie stylu ubierania nauczy, bo właśnie widzi, że mam z tym chyba problem,a on się na tym znaDodam, że miałam wówczas na sobie czarną sukienkę i płaszczyk i wyjątkowo byłam naprawdę zadowolona z tego, że dość ładnie wyglądam, bo rzadko się sobie podobam. Potem dalej nie dawał za wygraną powiedział,że kręci go jak dziewczyna w adidasach wchodzi do wody, że on sam lubi, tylko najlepiej na gołą stopę te adidaski, bo to niezwykle odprężające jest i na następne spotkanie to umówimy się jak będzie padało i będą kałuże to sobie tak pochodzimy. Jeszcze z Internetowych rozmów kojarzył, że bardzo lubię w lecie jeżdziuć nad morze, więc dodał, że "na wakacje jak pojedziemy razem nad morze, bo wiem że lubisz to pochodzimy sobie w adidasach po morzu" Dopytywał też jakiej marki mam te adidaski i stwierdził nawet, że on ma w domu dużo par adidasów, bo je kolekcjonuje, to znajdzie i dla mnie wśród kolekcji i białe! I jask już tak się ubiorę to porobi mi zdjęcia w tych kałużach jak będę stała, bo takie zdjęcia są najpiękniejsze!Generalnie ogłady jako takiej nie mogłam mu odmówić, bo choć zapłaciłam za herbaty-on nie miał drobnych(ale naprawdę nie miał) to on w rewanżu za chwilę wstał i kupił do tych herbat dla nas po ciastku. Ale z tymi adidasami, kałużami i z tym,że nie umiem się ładnie ubrać to ostro sobie pojechał, choć jak wspominam tę sytuację to bardziej mnie to śmieszy niż denerwuje.
V69
Introrodek
Posty: 12
Rejestracja: 29 cze 2016, 10:50
Płeć: kobieta
MBTI: INTJ

Re: Fetysze

Post autor: V69 »

Odświeżę temat, bo wydaje mi się bardzo ciekawy ;)

Okulary... jak koleżanka napisała wyżej - ja mam dokładnie tak samo.
Może to ma związek z tym, że w popkulturze tak przedstawia się osoby inteligentne, nerdów, kujonów - a moim drugim fetyszem jest inteligencja i oczytanie.

A jak są te oba elementy razem... no nie mam szans w "starciu" z taką osobą. A jeszcze jak ktoś przeczytał więcej książek ode mnie, to nie ważna uroda i inne składowe - z mojej strony chemia jest ;)
rad19dym
Introwertyk
Posty: 115
Rejestracja: 20 gru 2014, 23:09
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5

Re: Fetysze

Post autor: rad19dym »

Bardzo pociągają mnie kobiety w sukienkach. I w luźnych spódniczkach (najlepsze są takie do długości kolan, krótsze i obcisłe mnie bardziej odpychają).

Zaś anty-fetysz............ (pewnie poleci mnóstwo hejtu)............ widoczna nadwaga. Nie, nie preferuję otyłych kobiet.
Awatar użytkownika
Merigold
Rozkręcony intro
Posty: 324
Rejestracja: 11 lut 2016, 18:58
Płeć: kobieta

Re: Fetysze

Post autor: Merigold »

To będzie dziwne.
Moim fetyszem jest wołacz. Weźmy np. imię "Ania". Jeśli ktoś zwraca się per "Aniu" to jest znacznie bliżej do roztopienia mego chłodnego serduszka, niż ktoś kto zwróci się per "Ania". Nie wiem, skąd się to u licha wzięło. Ta forma jest po prostu czulsza -może o to chodzi.
Miałam nawet niedawno taką sytuację, że chciałam się zalogować na pewnej stronie, ale nie mogłam, bo pojawiał się problem techniczny. A ja bardzo chciałam się tam zalogować. W tej chwili. Natychmiast. Byłam zła. Zakładka 'kontakt', mail i te sprawy, czekałam kilka dni na odpowiedź, co wzmagało irytację. Wchodzę na maila, jest odpowiedź i widzę go. Widzę wołacz. *.* Chciałam być chociaż nieprzyjemna, ale myślę sobie "Merigold, ten pan jest taki kochany, nie powinnaś być dla niego niemiła." ;p Chyba dobrze, że ludzie nie wiedzą, jak to na mnie działa.
Sytuacji było oczywiście więcej, ale nie będę się już rozpisywać o wołaczu. :3

I okulary w połączeniu z ciemnymi oczkami. Ach, np. Q z Bonda... :D
Des
Pobudzony intro
Posty: 142
Rejestracja: 02 sty 2016, 22:13
Płeć: nieokreślona

Re: Fetysze

Post autor: Des »

Dłonie .. są zawsze na pierwszym miejscu. Fangtasia mi uświadomiła,że kolor czarny bluzy i koszulki też na mnie działa i nie ważne czy na osobie szczupłej czy wyrzeźbionej ; tak samo czarne bokserki :>. Takie dłuższe włosy (za które można choć trochę pociągnąć). Bardzo jasne , niebieskie/błękitne/szare tęczówki z czarną obwódką. U kobiet ..ładnie zarysowana talia; szczupłe, ładnie zarysowane plecy i ramiona - aż się ma ochotę dotknąć (nie myślcie sobie za wiele )
No a jak będzie kiedyś czekać na mnie przy ołtarzu mój wymarzony mężczyzna w dopasowanym granatowym garniturze to porwę go na 15min do zakrystii :D haha
No.. a dalej zagłębiać się w moje fetysze nie będę,bo.. nie wypada.

Anty-fetysz? Okulary przeciwsłoneczne i bujne owłosienie .. na plecach np. :<
V69
Introrodek
Posty: 12
Rejestracja: 29 cze 2016, 10:50
Płeć: kobieta
MBTI: INTJ

Re: Fetysze

Post autor: V69 »

ooooo, Des, no właśnie - włosy - długie włosy u mężczyzny. Długie włosy i okulary do tego - prawdziwy orgazm w ciapki :)
Awatar użytkownika
kafar
Introrodek
Posty: 22
Rejestracja: 29 maja 2016, 0:22
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w6
MBTI: ISFJ

Re: Fetysze

Post autor: kafar »

Również, tak jak kolega powyżej, lubię spódnice do kolan, maksymalnie do połowy ud - krótsze za dużo odsłaniają moim zdaniem. Bardzo ładne są spódniczki w kratę. :) A tak najbardziej to mi się podobają dwie rzeczy - jak dziewczyna ma za duże ubranie na sobie, np bluzę lub męską koszulę, które mogą robić za swego rodzaju tunikę :D Druga rzecz, a właściwie rzeczy, to jak dziewczyna ma na sobie rajstopy/zakolanówki/podkolanówki. ^^ Gdy się połączy to wszystko to powstaje mój ideał. :D
Awatar użytkownika
cristanov
Introwertyk
Posty: 114
Rejestracja: 03 maja 2016, 9:30
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: ISTJ
Lokalizacja: Kraków

Re: Fetysze

Post autor: cristanov »

kafar pisze:rajstopy/zakolanówki/podkolanówki.
puls przyspiesza na samą myśl :)

do tego okulary, takie zwykłe, nie przeciwsłoneczne, dodatkowo zwracają moją uwagę
Gdy masz serce do niczego i do niczego nie masz serca
Instynkt samozachowawczy nie wystarczy, by przetrwać.
Awatar użytkownika
kafar
Introrodek
Posty: 22
Rejestracja: 29 maja 2016, 0:22
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w6
MBTI: ISFJ

Re: Fetysze

Post autor: kafar »

Dobrze wiedzieć że nie tylko ja tak mam :P

Okulary to też fajna rzecz, dosyć urocza, jeśli są dobrze dobrane :)
Awatar użytkownika
BardzoNiefajna
Zagubiona dusza
Posty: 3
Rejestracja: 07 lip 2016, 16:10
Płeć: kobieta
Enneagram: 4w5

Re: Fetysze

Post autor: BardzoNiefajna »

Zapach. Czy to lekki zapach perfum, czy naturalnego męskiego "aromatu" - odpowiednia nuta potrafi u mnie zdziałać cuda.
Zadbane męskie dłonie.
Niski głos.
Głowa łysa, jak kolano + okulary i może lekki zarost - połączenie idealne!
Dobry gust muzyczny (jako że "dobry" to pojęcie względne, pozwolę sobie uściślić: gust muzyczny taki, jak mój).
Wredne, sarkastyczne poczucie humoru.

Nie spotkałam jeszcze przypadku, który spełniałby wszystkie te "wymogi", ale na szczęście wystarczy jeden z nich, żebym wodziła za facetem wzrokiem/nosem/uchem.
//the sun is the same in a relative way, but you're older
shorter of breath and one day closer to death//
space cookie
Introrodek
Posty: 18
Rejestracja: 21 wrz 2016, 21:00
Płeć: nieokreślona

Re: Fetysze

Post autor: space cookie »

Wysoki wzrost (wiem, głupio mi, na to nie ma się wpływu:( ) i garnitur :D

z anty-fetyszów to długie włosy u mężczyzny
Awatar użytkownika
mada
Introwertyk
Posty: 105
Rejestracja: 10 wrz 2016, 20:03
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w2
MBTI: ISFJ-T
Lokalizacja: Miasteczko festiwalowe w WLKP

Re: Fetysze

Post autor: mada »

Nie wiem czy to fetysz, ale u dziewcząt preferuję czarne włosy. Mam trochę do nich słabość, mogą być długie. Faceci mnie nie interesują.
"Ciemno, nudno, brudno, choć czuć zapach orchidei, a oczy chcą patrzeć na kolory zieleni"
ODPOWIEDZ