Gry komputerowe

Tutaj porozmawiać możemy o naszych zainteresowaniach, bardziej lub mniej popularnych pasjach czy nawet... dziwactwach :)
Awatar użytkownika
Padre
IntroManiak
Posty: 627
Rejestracja: 07 wrz 2010, 15:34
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Kraina Deszczowcow
Kontakt:

Re: Gry komputerowe

Post autor: Padre »

[ciach lista gier]
Dzieki. Niezle to wyglada, dodalem do listy zakupow. Teraz niech mi ktos czasu doda :-)
I explore the frontiers of safety! I laugh at danger, from a distance, and quietly, so as not to get all worked up.
Strangeve
Pobudzony intro
Posty: 155
Rejestracja: 08 paź 2010, 20:32
Płeć: nieokreślona

Re: Gry komputerowe

Post autor: Strangeve »

Simy !!!!!!!!!!!!!
Dwójka najlepza (wg.mnie) :D
Awatar użytkownika
Inno
Legenda Intro
Posty: 1214
Rejestracja: 01 paź 2008, 18:47
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gry komputerowe

Post autor: Inno »

Strangeve pisze:Simy !!!!!!!!!!!!!
Dwójka najlepza (wg.mnie) :D
Grałaś w trójkę? Ja bym chciała, ale komp za słaby. :(
Obrazek
Hardoczek

Re: Gry komputerowe

Post autor: Hardoczek »

Od mniej wiecej 4 roku zycia gralem w Dungeon Keepera :D Do dzisiaj w niego gram, tak samo jak w Warcrafta III, i oczywiscie niesmiertelne HoMM III. Generalnie preferuje strategiczne gry, z wyjatkiem quake3 areny ;)
Awatar użytkownika
przybysz
Pobudzony intro
Posty: 140
Rejestracja: 01 paź 2010, 16:51
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTJ
Lokalizacja: Poznań/Toruń

Re: Gry komputerowe

Post autor: przybysz »

Hardoczek pisze:Od mniej wiecej 4 roku zycia gralem w Dungeon Keepera :D Do dzisiaj w niego gram, tak samo jak w Warcrafta III, i oczywiscie niesmiertelne HoMM III. Generalnie preferuje strategiczne gry, z wyjatkiem quake3 areny ;)
A kim najbardziej lubisz grać w HOMM 3 i War 3?
Hardoczek

Re: Gry komputerowe

Post autor: Hardoczek »

W Hommie róznie bywa- zwykle grywam Twierdzą lub Necropolis, zależnie od nastroju. W war3 przez około 1,5 roku grałem orkami, po czy mprzerzucilem sie na ludzi jakies 3 miesiace temu, ale kidy moj teammate przestal grac stracilem jakos zapał.
Awatar użytkownika
Scania
Intronek
Posty: 35
Rejestracja: 03 sie 2009, 22:44
Płeć: nieokreślona

Re: Gry komputerowe

Post autor: Scania »

Jeśli chodzi o gry... w podstawówce na informatyce grałam w Icy Tower, Kurkę wodną, później trochę w The Sims, ale jedyne co mi się w niech podobało to urządzanie im mieszkań.
A przez kilka ostatnich dni wertuję poradniki, strony i fora o World of Warcraft, którego zamierzam dziś zainstalować (wcześniej grałam trochę w Classic WoW, ale wywaliłam, bo wydawało mi się nudne...)
Nie można zabić kogoś, kto nie ma życia...
Awatar użytkownika
qb
IntroManiak
Posty: 736
Rejestracja: 25 maja 2008, 23:36
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 9w1
MBTI: INFP
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Gry komputerowe

Post autor: qb »

Gram od kilku dni w Fallout New Vegas. Fallout 3 chociaż nie był wspaniałą grą, raczej średniakiem, generalnie był fajną grą, ale kiedy zacząłem grac w New Vegas moje zdanie się całkowicie zmieniło. F3 to ograniczona gra o mizernej fabule i bardzo zaniedbanych zadaniach pobocznych.
W New Vegas czasami nie wiem co robić, tyle jest miejsc do odwiedzenia i tyle zadań. Nie mówiąc już o przedmiotach. W Falloucie 3 były chyba 2 pistolety (bronie palne), a tutaj jest chyba z 5-6 rodzai samych pistoletów, nie wiem jeszcze, nie znalazłem raczej wszystkich. Tak samo jest ze wszystkim innym, zbrojami itd. Jest trudniej, chociaż zależy. Co silniejsze stwory zjadają mnie na śniadanie, a mam 24 lvl (na 30), ale gram postacią skradającą się o wysokiej retoryce. Dzięki retoryce można wiele zadań rozwiązać bez przemocy, ale to w sumie nic nowego.
Co do lokacji, jest ich bardzo dużo i czasami trzeba się nieźle nachodzić, często mają własną historię, nierzadko ciekawą. Tak samo jeśli chodzi o frakcje. Nie ma już tak, że witają z otwartymi ramionami naszego bohatera. Każda ma inne poglądy, ale dla każdej możemy pracować (chyba, że ich porządnie wkurzymy wcześniej :P). Zadania dla nich są ciekawe i rozbudowane. No i co najlepsze nie ma zadań typu przynieś 10 skór.
Świat jest bardziej podobny kolorystycznie do starych Falloutów, co najlepsze, dużo z niego czerpie. Można spotkać tez postacie z tamtych gier ;) Ale to nie wszystkie smaczki, w grze jest ich bardzo dużo.
Kwestie techniczne można przebileć, bo grywalność jest miodna i jak mi gra raz na jakiś czas się wykrzaczy to nic się nie dzieje. Grafika nie jest zła, mogłaby być lepsza, ale to nie o nią tu chodzi.
Dla mnie świetna gra, polecam! Bo jest najbliższa starym Falloutom, chociaż daleko jej jednak do nich.
Trust yourself, no matter what anyone else thinks.
Awatar użytkownika
Piorun23
Intro-wyjadacz
Posty: 369
Rejestracja: 28 sty 2010, 12:01
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: z ciemnego boru

Re: Gry komputerowe

Post autor: Piorun23 »

Dzięki za recenzję

Zastanawiałem się nad New Vegas, a teraz już widzę że warto :D

Ale na razie czeka mnie Fable III :wink:
http://greenshadow23.deviantart.com/
Zapraszam :wink:

Tak jestem smętny jak kurhan na stepie, a tak samotny, jak wicher na morzu
a tak zbłąkany, jak liść na rozdrożu, a tak zwinięty, jak żmija w czerepie...

...może lepiej nie wiedzieć, że masz tylko siebie? ...lepiej karmić się "prawdą" że Bóg jest gdzieś... tylko zasnął...

Cynik jest draniem który złośliwie postrzega świat takim, jaki jest, a nie takim, jakim według wiary ludzi być powinien
Awatar użytkownika
qb
IntroManiak
Posty: 736
Rejestracja: 25 maja 2008, 23:36
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 9w1
MBTI: INFP
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Gry komputerowe

Post autor: qb »

Do mnie jeszcze nie przemawia ta gra (Fable 3), za bardzo baśniowa chyba. Może zagram, ale raczej nie za szybko. Jedynka mi się średnio podobała, choć słyszałem, że bardzo się różnią te gry.
Trust yourself, no matter what anyone else thinks.
Awatar użytkownika
Cieniu
Introrodek
Posty: 20
Rejestracja: 28 paź 2010, 13:25
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Gry komputerowe

Post autor: Cieniu »

W związku z 'aresztem domowym' a raczej unieruchomieniem, wolny czas spędzam nie tylko przy książkach. Postanowiłem więc sięgnąć po raz kolejny do półki i wydobyć zeń Planescape: Torment.

Na pewno mieliście styczność :)
I love the smell of napalm in the morning...
Działam wiec jestem ->http://pathfinder-fiorg.blogspot.com
Awatar użytkownika
qb
IntroManiak
Posty: 736
Rejestracja: 25 maja 2008, 23:36
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 9w1
MBTI: INFP
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Gry komputerowe

Post autor: qb »

Wczoraj była konferencja CD Projektu, na której można zobaczyć i dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy. Między innymi gameplay z Afterfall: Insanit z poprawiona grafika, ale i tak nie zachwyca, bo animacje takie sobie i ogólnie sporo rzeczy jest niefajnych.
No i prezentacja dwóch edycji Wiedźmina 2 - Premium i Kolekcjonerskiej, odpowiednio po 119zł(99 na gram.pl) i 229zł. A tu zawartość:
http://gamecorner.pl/gamecorner/1,86013 ... etowe.html

Dodatkowo wczoraj ukazał się zwiastun gry Deus Ex: Human Revolution, który nastawia mnie nieco bardziej optymistycznie do gry.
http://gamecorner.pl/gamecorner/1,86013 ... astun.html
Trust yourself, no matter what anyone else thinks.
Awatar użytkownika
Padre
IntroManiak
Posty: 627
Rejestracja: 07 wrz 2010, 15:34
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Kraina Deszczowcow
Kontakt:

Re: Gry komputerowe

Post autor: Padre »

qb pisze: Dodatkowo wczoraj ukazał się zwiastun gry Deus Ex: Human Revolution, który nastawia mnie nieco bardziej optymistycznie do gry.
http://gamecorner.pl/gamecorner/1,86013 ... astun.html
Mam nadzieję, że pokazany tam tryb tpp będzie opcjonalny. Co prawda skradał się wciąż w fpp.
I explore the frontiers of safety! I laugh at danger, from a distance, and quietly, so as not to get all worked up.
Awatar użytkownika
qb
IntroManiak
Posty: 736
Rejestracja: 25 maja 2008, 23:36
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 9w1
MBTI: INFP
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Gry komputerowe

Post autor: qb »

Padre pisze:Mam nadzieję, że pokazany tam tryb tpp będzie opcjonalny. Co prawda skradał się wciąż w fpp.
Nie wiem czy będzie się to dało wyłączać. Wiem, że widok TPP jest wtedy kiedy kogoś się pacyfikuje tymi ostrzami z rak, albo kryje się za ścianą lub czymś innym, żeby widzieć co się dzieje dookoła.
Trust yourself, no matter what anyone else thinks.
Awatar użytkownika
Padre
IntroManiak
Posty: 627
Rejestracja: 07 wrz 2010, 15:34
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Kraina Deszczowcow
Kontakt:

Re: Gry komputerowe

Post autor: Padre »

qb pisze:
Padre pisze:Mam nadzieję, że pokazany tam tryb tpp będzie opcjonalny. Co prawda skradał się wciąż w fpp.
Nie wiem czy będzie się to dało wyłączać. Wiem, że widok TPP jest wtedy kiedy kogoś się pacyfikuje tymi ostrzami z rak, albo kryje się za ścianą lub czymś innym, żeby widzieć co się dzieje dookoła.
Lepiej więc żeby nie skopali kamery. Stary Deus jest grą do której jeszcze czasami wracam, tym bardziej zgrzędliwy będę jak spieprzą trójkę ;-)
I explore the frontiers of safety! I laugh at danger, from a distance, and quietly, so as not to get all worked up.
ODPOWIEDZ