Tatuaż introwertyczny.

Tutaj porozmawiać możemy o naszych zainteresowaniach, bardziej lub mniej popularnych pasjach czy nawet... dziwactwach :)
Yoklam
Zagubiona dusza
Posty: 3
Rejestracja: 15 paź 2016, 17:58
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4

Tatuaż introwertyczny.

Post autor: Yoklam »

Jako że to mój pierwszy post tutaj, to wypada się przywitać więc dzień dobry wieczór :)

Szukałem podobnego tematu ale nic nie mogłem znaleźć. Interesuję się tatuażami, mam kilkanaście wzorów które "mógłbym" sobie zrobić ale brakuje mi czegoś. Mianowicie mojej introwertycznej strony. Szukam wzoru, rysunku, szkicu, pomysłu na tatuaży który "pokazywałby" że jestem introwertykiem. Tylko bez pomysłów typu- na czole napisz sobie introwertyk, każdy będzie wiedział. Mało ze mnie Popka, więc tatuaż w tym miejscu odpada :P
Chodzi mi o jakiś symbol/znak czy cokolwiek innego co pokazywałoby to, że jestem introwertykiem.

Ktoś ma jakieś pomysły? Dzięki z góry za każdą pomoc ;)
Awatar użytkownika
cristanov
Introwertyk
Posty: 114
Rejestracja: 03 maja 2016, 9:30
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: ISTJ
Lokalizacja: Kraków

Re: Tatuaż introwertyczny.

Post autor: cristanov »

Żeby wyrazić swoją introwertyczną naturę wymyśliłem sobie kiedyś że wytatuuję sobie obcego :) Niestety ciągle wisi to na mojej liście todo więc się nie pochwalę :P
Gdy masz serce do niczego i do niczego nie masz serca
Instynkt samozachowawczy nie wystarczy, by przetrwać.
Awatar użytkownika
mada
Introwertyk
Posty: 105
Rejestracja: 10 wrz 2016, 20:03
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w2
MBTI: ISFJ-T
Lokalizacja: Miasteczko festiwalowe w WLKP

Re: Tatuaż introwertyczny.

Post autor: mada »

Zawsze chciałem wytatuować sobie na przedramieniu napis Skowyt, takim stylem, aby napis wyglądał jak wyryty na skórze. Potem dowiedziałem się, że jest coś takiego jak skaryfikacja, która chyba najbardziej by się nadawał to tego efektu. Jak zostanę piękny sławny i bogaty to skuszę się na coś takiego, ale raczej w opcji tatuażu. Na pewno nie zaryzykuję tego teraz z uwagi na poszukiwanie pracy i liczne panujące stereotypy. Poza tym nie chcę do końca życia chodzić w pracy w długiej koszuli, żeby przykrywać dziary.
"Ciemno, nudno, brudno, choć czuć zapach orchidei, a oczy chcą patrzeć na kolory zieleni"
Awatar użytkownika
wazz
Stały bywalec
Posty: 208
Rejestracja: 27 lip 2016, 0:52
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4
Lokalizacja: Kraków

Re: Tatuaż introwertyczny.

Post autor: wazz »

A to na żebrach sobie zafunduj, będzie prawdziwy skowyt przy okazji.
“Never underestimate the power of stupid people in large groups.” G.C.
Awatar użytkownika
Biała_Dama
Pobudzony intro
Posty: 137
Rejestracja: 18 wrz 2016, 20:46
Płeć: kobieta
MBTI: INFP-T
Lokalizacja: Opolskie
Kontakt:

Re: Tatuaż introwertyczny.

Post autor: Biała_Dama »

A jakie są te przykładowe wzory, które "mógłbyś" sobie zrobić? Na ich podstawie łatwiej będzie podać jakąś sugestię ;) Nie wiem, coś na rodzaj powiązania ich ze sobą, połączenia, dodania czegoś takiego "introwertycznego" do któregoś z owych wzorów, albo zmodyfikowania w jakiś sposób.
“The optimist sees the donut, the pessimist sees the hole.”
~ Oscar Wilde
Treebeard
Intronek
Posty: 26
Rejestracja: 20 paź 2016, 11:32
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: ISFJ
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tatuaż introwertyczny.

Post autor: Treebeard »

Żeby każdy wiedział że to introwertyczny tatuaż to MUSI moim zdaniem zawierać tekst np. Jestem Introwertykiem na 100% :) -sucho.
Każdy może kojarzyć introwertyzm z innymi rzeczami - wybierz co tobie się kojarzy z tym typem osobowości (np. książka, sowa... wilk samotnik :) - tost), większość społeczeństwa nie zawraca sobie głowy swoim typem osobowości.
Moje tatuaże kojarzą mi się introwertyzmem mimo że nie przedstawiają tego dosłownie - robiłem je z innym zamysłem. Mój ulubiony własny tatuaż to drzewo: pojedyncze czarno-białe z jednym liściem na gałęziach. - jak dla mnie jest super introwertyczne.
"Żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
metalowymateusz
Stały bywalec
Posty: 243
Rejestracja: 17 lut 2016, 23:14
Płeć: mężczyzna
MBTI: INTP

Re: Tatuaż introwertyczny.

Post autor: metalowymateusz »

Zrób sobie test MBTI i zrób tatuaż przedstawiający wynik w postaci np. diagramu słupkowego. Wtedy, w zależności od wyniku, Twój tatuaż będzie bardziej lub mniej introwertyczny.
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Tatuaż introwertyczny.

Post autor: Coldman »

metalowymateusz pisze:Zrób sobie test MBTI i zrób tatuaż przedstawiający wynik w postaci np. diagramu słupkowego. Wtedy, w zależności od wyniku, Twój tatuaż będzie bardziej lub mniej introwertyczny.
Mbti niedługo zostanie obalone, a ty mu radzisz zrobić to na całe życie. To bardzo zły pomysł.
Awatar użytkownika
mada
Introwertyk
Posty: 105
Rejestracja: 10 wrz 2016, 20:03
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w2
MBTI: ISFJ-T
Lokalizacja: Miasteczko festiwalowe w WLKP

Re: Tatuaż introwertyczny.

Post autor: mada »

Też mi przeszło kiedyś przez myśl Mbti oraz enneagram, dokładnie wytatuowanie czegoś takiego: E1W2MISFJ z kodem kreskowym na szyi.
"Ciemno, nudno, brudno, choć czuć zapach orchidei, a oczy chcą patrzeć na kolory zieleni"
Yoklam
Zagubiona dusza
Posty: 3
Rejestracja: 15 paź 2016, 17:58
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4

Re: Tatuaż introwertyczny.

Post autor: Yoklam »

MBTI, całkiem fajny pomysł ale... nie do końca ufam takim testom. A jak mają zostać obalone to lepiej się w to nie bawić ;)

Inne pomysły na tatuaże (moje) to raczej tatuaże w które ciężko wsadzić coś introwertycznego bo to tatuaże tematyczne jak np.
-szkic panoramy wysokich tatr
-Polski orzełek
-Naszyjnik wujka grga (nie wiem czy dobrze odmieniłem ;) )
itd.
Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Posty: 2179
Rejestracja: 15 paź 2011, 10:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: istj
Lokalizacja: wro

Re: Tatuaż introwertyczny.

Post autor: highwind »

Co za bezsensowny temat. Wiadomo że najlepszy introwertyczny tatuaż to brak tatuażu.
Sputnik
Zagubiona dusza
Posty: 2
Rejestracja: 06 lis 2016, 22:04
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTP

Re: Tatuaż introwertyczny.

Post autor: Sputnik »

Tatuaż jest o tyle ciekawym rodzajem sztuki, że samemu można przypisać mu znaczenie symboliczne. Ja na przykład mam wilka, bo to zwierzę bardzo rodzinne, które o swoją watahę będzie walczyć. Teraz tez myślę, żeby na przedramieniu wytatuować sobie coś pokazującego moją osobowość i doszedłem do wniosku, że będzie to Włóczykij. Tak postać z bajki, ale przy dobrym wykonaniu może wyglądać świetnie i mieć ukryte znaczenie.
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Tatuaż introwertyczny.

Post autor: Coldman »

Dla mnie fanatyka psychologii nawet idealny znak introwertyzmu, nie byłby dobrym tatuażem. Po prostu nie wyobrażam sobie znaczenia siebie na całe życie
Awatar użytkownika
ewka
Introwertyk
Posty: 101
Rejestracja: 26 paź 2016, 22:57
Płeć: kobieta

Re: Tatuaż introwertyczny.

Post autor: ewka »

Ja mam takie propozycje.
Obrazek

Obrazek


W kole zamiast tych napisow można wydziergac napis np.” introwertyzm rule”. Obydwa wzory są ladne, oryginalne, po wstawieniu odpowiedniego napisu introwertyczne a wzor drugi jest do tego poprawny politycznie,( jest pro-uchodzcowy). W miejsce gwiazdek można by wstawic jeden z pomylslow które wymieniles czyli orzelka, (tatuaz będzie wtedy tez pro-polski).
Treebeard
Intronek
Posty: 26
Rejestracja: 20 paź 2016, 11:32
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: ISFJ
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tatuaż introwertyczny.

Post autor: Treebeard »

Nuda w robocie, nie bijcie mnie.

Obrazek
"Żyj i daj żyć innym"
ODPOWIEDZ