Wędkarstwo

Tutaj porozmawiać możemy o naszych zainteresowaniach, bardziej lub mniej popularnych pasjach czy nawet... dziwactwach :)
Everything

Re: Wędkarstwo

Post autor: Everything »

Kiedyś chodziłem z kolegą na ryby, nad rzekę. On wędkował, a ja mu trochę pomagałem :). Sam wędkowałem u siebie, ale to nie było zbyt profesjonalne.. ale, kilkanaście sztuk udało się złapać (karp i lin).
Jedno wiem na pewno, wędkarstwo nie jest dla mnie..
Lloydia
Introrodek
Posty: 14
Rejestracja: 27 wrz 2013, 21:12
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Śląsk

Re: Wędkarstwo

Post autor: Lloydia »

Jak byłam mała to mój dziadzio śp. złapał szczupaka. Dużego, ładnego, wyrywającego się. No to dziadzio go trzyma i mówi mi ,,weź kamień'' mała niewinna Llolydia bierze kamień- ot, co dziadzio może chcieć? I dziadzio mówi uderzeż go! No to uderza- a raczej klupie go w ten pysk. Aż w końcu dziadzio zrozumiał że wnuczka nie ma instynktu i sam wziął kamień. Mała Llolydia w jakimś przeblysku zrozumienia się szybko odwróciła. ŁUP.
Nie odbiło się to jakąś wielką traumą na moim życiu, tylko czasem, na stoisku rybnym w supermarkecie czuję na sobie ziemne spojrzenie szklistych oczu martwych szczupaków.
Wcześnie zrozumiałam nieublagane prawa dżungli 8)
Wędkarstwo nie jest dla mnie ale lubię powylegiwać się przy kimś jak wędkuje- wędkarze nie gadają.
5w4, ISTP
lukasamd

Re: Wędkarstwo

Post autor: lukasamd »

Nigdy nie próbowałem, ale szczerze to... teraz jestem ciekaw tego.
Nie byłem, a jednak chciałbym kiedyś spróbować. Jeśli będzie okazja, to na pewno się skuszę.
Awatar użytkownika
Kaziol
Introwertyk
Posty: 97
Rejestracja: 12 paź 2007, 15:57
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w5
MBTI: ISTJ
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wędkarstwo

Post autor: Kaziol »

Chciałem tylko napisać, że w sobote byłem na zawodach z okazji rozpoczęcia sezonu mojego Koła. Tradycyjnie już wylosowałem tragiczne miejsce, więc szło mi okropnie. Po godzinie wędkowania w sumie już się pakowałem i wkurzony miałem sobie po prostu pojechać do domu. Miałem jednego małego leszcza. Podejrzewałem że na lepszych miejscach mają takich przynajmniej kilkanaście (jak to zwykle tam bywa na najlepszych miejscówkach). Po chwili złapałem kolejnego małego leszcza i postanowiłem jednak zostać. Gdy po 4h wracałem do wagi z siatką, ludzie których mijałem, mówili, że wygrałem, tylko się w głowe popukałem i szedłem dalej. Ważenie i faktycznie, mam 1105g, drugie miejsce 970g, a trzecie ok. 700g. Byłem w szoku, bo tak niewiele brakowało żebym zrezygnował z zawodów i pojechał do domu, a tutaj 1 miejsce :lol: Taka banalna nauka płynąca z tej lekcji: nigdy nie rezygnuj, nigdy ! :D
Nie zwracaj uwagi na moje posty, nabijam do 100
Everything

Re: Wędkarstwo

Post autor: Everything »

Kaziol, gratulacje ;). Wygrałeś coś ? ;>
Awatar użytkownika
Kaziol
Introwertyk
Posty: 97
Rejestracja: 12 paź 2007, 15:57
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w5
MBTI: ISTJ
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wędkarstwo

Post autor: Kaziol »

Kołowrotek karpiowy :)
Nie zwracaj uwagi na moje posty, nabijam do 100
Awatar użytkownika
vragutinovic
Pobudzony intro
Posty: 169
Rejestracja: 18 lis 2012, 0:38
Płeć: mężczyzna
MBTI: INTP

Re: Wędkarstwo

Post autor: vragutinovic »

Skromny to człek, samemu się nie pochwali...

Obrazek
Gustlik
Zagubiona dusza
Posty: 3
Rejestracja: 28 lut 2016, 0:26
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Mój Hajmat

Re: Wędkarstwo

Post autor: Gustlik »

Ktoś wędkuje na poważnie w okolicach Tychów/Katowic?
ODPOWIEDZ