Wędkarstwo

Tutaj porozmawiać możemy o naszych zainteresowaniach, bardziej lub mniej popularnych pasjach czy nawet... dziwactwach :)
Awatar użytkownika
Kaziol
Introwertyk
Posty: 97
Rejestracja: 12 paź 2007, 15:57
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w5
MBTI: ISTJ
Lokalizacja: Wrocław

Wędkarstwo

Post autor: Kaziol »

Nio :D Przyznać się kto lubi męczyć ryby ? :lol: Nie no, tak poważnie to lubie sobie jechać nad rzeke/jeziorko, najlepiej jak nie ma w pobliżu ludzi, jest cicho, zielono. Wtedy czuje, że odpoczywam.
Nie zwracaj uwagi na moje posty, nabijam do 100
kosmita
Intro-wyjadacz
Posty: 411
Rejestracja: 19 lis 2008, 17:08
Płeć: nieokreślona

Re: Wędkarstwo

Post autor: kosmita »

Niby mieszkam wśród jezior i do najbliższego mam 10 minut drogi, niby mam wędkę, niby umiem robić ciasto dla ryb - a i tak złapałem tylko kilka płotek. Nie mam szczęścia i umiejętności do łowienia dorodnych okazów. A w wakacje szczególnie nie lubię chodzić na ryby, bo zamiast zamyślenia połączonego z obserwowaniem spławika, odganiam komary i inne latające robactwo.
szukam
Awatar użytkownika
Kaziol
Introwertyk
Posty: 97
Rejestracja: 12 paź 2007, 15:57
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w5
MBTI: ISTJ
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wędkarstwo

Post autor: Kaziol »

Z roku na rok coraz lepiej. W tym 2 miejsce w towarzyskich i 1 na Mistrzostwach Koła, 19 września jeszcze Puchar Prezia i można spakować wędki do szafy :)
Nie zwracaj uwagi na moje posty, nabijam do 100
Awatar użytkownika
qb
IntroManiak
Posty: 736
Rejestracja: 25 maja 2008, 23:36
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 9w1
MBTI: INFP
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Wędkarstwo

Post autor: qb »

Kaziol pisze:Z roku na rok coraz lepiej. W tym 2 miejsce w towarzyskich i 1 na Mistrzostwach Koła, 19 września jeszcze Puchar Prezia i można spakować wędki do szafy :)
Wow, wędkarz jak się patrzy :D
Trust yourself, no matter what anyone else thinks.
Senyan
Introwertyk
Posty: 100
Rejestracja: 21 lis 2010, 21:22
Płeć: nieokreślona

Re: Wędkarstwo

Post autor: Senyan »

Ja wędkuję, jeśli mam gdzieś okazje pojechać na ryby, bo na rzece nic już poza okoniami nie ma. Znaczy niby są szczupaki, ale to trzeba mieć niezły fart. Chociaż zamierzam pojechać nad inną rzekę spróbować z pstrągami się zmierzyć, ale to kiedyś i muszę muchy kupić :D
Awatar użytkownika
fragile_me
Introrodek
Posty: 24
Rejestracja: 14 mar 2010, 10:01
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wędkarstwo

Post autor: fragile_me »

może i to jest okrutne ale... ja też lubię łowić ryby!
w życiu chodzi o to żeby być trochę niemożliwym
Awatar użytkownika
Emil
Intronek
Posty: 55
Rejestracja: 17 lip 2011, 22:19
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Kraków

Re: Wędkarstwo

Post autor: Emil »

Jak dla mnie wędkarze są zbyt towarzyscy, podobnie jak myśliwi. W życiu nie spotkałem wędkarza introwertyka.
Życie jest takie, że człowiek często musi się wstydzić tego, co w nim najlepsze, i to właśnie ukrywać przed ludźmi, a nawet przed istotami, które są mu najbliższe.
Ivo Andrić
Awatar użytkownika
fragile_me
Introrodek
Posty: 24
Rejestracja: 14 mar 2010, 10:01
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wędkarstwo

Post autor: fragile_me »

Jeździłam z dziadkiem i faktycznie on cały czas kogoś zagadywał o ile ktoś podszedł ale mój dziadek po prostu taki jest... ja natomiast zawsze w myślach pytałam kiedy ten ktoś pójdzie.
w życiu chodzi o to żeby być trochę niemożliwym
hastelnow
Introrodek
Posty: 17
Rejestracja: 07 maja 2011, 12:34
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Łódź

Re: Wędkarstwo

Post autor: hastelnow »

Podziwiam cierpliwość, ja zasypiam przy takim siedzeniu i patrzeniu się tylko na spławik, więc to raczej hobby dla wytrwałych.
5w4
Awatar użytkownika
Kaziol
Introwertyk
Posty: 97
Rejestracja: 12 paź 2007, 15:57
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w5
MBTI: ISTJ
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wędkarstwo

Post autor: Kaziol »

Emil pisze:Jak dla mnie wędkarze są zbyt towarzyscy, podobnie jak myśliwi. W życiu nie spotkałem wędkarza introwertyka.

Część na pewno, jak to w życiu, są extra i intro. Ale jeśli się czymś interesujesz to łatwiej rozpocząć z kimś na ten temat rozmowę. Z tematu wędkowania korzystam też często w pracy, bo mam paru "kolegów" którzy też wędkują.
Nie zwracaj uwagi na moje posty, nabijam do 100
Awatar użytkownika
Wroblaka
Introwertyk
Posty: 79
Rejestracja: 16 gru 2011, 19:23
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Wędkarstwo

Post autor: Wroblaka »

Wędkarstwo jest moim zdaniem bardzo introwertyczne. Siedzisz w lesie sam na sam ze zwierzątkami, roślinkami, słuchasz świergotania ptaków, patrzysz, myślisz. :P
Ostatnio mam ochotę spróbować łowienia ryb, ale to mało realne, bo nie znam nikogo, kto mógłby mnie nauczyć gdzie ma wędka głowę a gdzie ogon...
4w5 "Włóczęga"
Obrazek
krem
Wtajemniczony
Posty: 5
Rejestracja: 05 mar 2012, 9:55
Płeć: nieokreślona

Re: Wędkarstwo

Post autor: krem »

Uwielbiam łowić ryby. Wszyscy w mojej rodzinie to robią... nawet mama :)
MyWay
Wtajemniczony
Posty: 5
Rejestracja: 10 sie 2013, 9:45
Płeć: nieokreślona

Re: Wędkarstwo

Post autor: MyWay »

Ja byłem dzisiaj :) wstałem o 02:30 i byłem na 03:30 ;) Robię to raz na tydzień kocham wętkowanie :)
Awatar użytkownika
Jarzyna
Zagubiona dusza
Posty: 2
Rejestracja: 25 paź 2013, 19:37
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Mazury

Re: Wędkarstwo

Post autor: Jarzyna »

Jak miło widzieć grono wędkarskie. Podobnie jak krem, u mnie też w rodzinie linia męska umie i lubi wędkować : D
Awatar użytkownika
maggie
Introwertyk
Posty: 93
Rejestracja: 02 cze 2012, 11:42
Płeć: nieokreślona

Re: Wędkarstwo

Post autor: maggie »

Z mazur chyba każdy mężczyzna to zawodowy wędkarz :)
"To krępujące milczenie. Czemu ględzenie o bzdetach uważamy za wyraz nieskrępowania?
Po tym można poznać kogoś wyjątkowego. Kiedy można zamknąć ryj i wspólnie sobie pomilczeć."
ODPOWIEDZ