e-bike kontra rower

Tutaj porozmawiać możemy o naszych zainteresowaniach, bardziej lub mniej popularnych pasjach czy nawet... dziwactwach :)
Awatar użytkownika
Mała Mi
Wtajemniczony
Posty: 6
Rejestracja: 26 lip 2018, 20:33
Płeć: kobieta
Enneagram: 2w2

e-bike kontra rower

Post autor: Mała Mi »

Hej, czy ktoś jeżdzi na ebiku?
Potrzebuje opinii, mam tu kilku takich co jeżdzą ale to generalnie leniuchy są, więc im się nie chce pedałować.
Na oficjalnych stornach to nie chce mi się w nic wierzyć, bo wiadomo, że sprzedawca promuje swój produkt.

A ja po dzisiejszej eskapadzie jestem wyrąbana jak dzika świnia, a to dopiero poniedziałek!!!
Jest na razie bez auta , 20 km do pracy, same góry. Dosławnie góry, bo mieszkam w takiej okolicy, niskie, ale jak jade rowerem to są przerażająco olbrzymie! :evil:


Potrzebuje opini urzytkowników - uwielbiam jeżdzić rowerem, ale zawsze miałam normalne tereny do dyspozycji, a nie górki i górki...
Więc teraz konkretnie się zastanawiam.
Ich kann nicht beeinflussen, was andere über mich denken, aber ich kann entscheiden, ob es mich interessiert.
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: e-bike kontra rower

Post autor: Coldman »

Pasjonuje się kolarstwem i co do ebike, to czytałem, że są bardzo popularne w korporacjach, bo człowiek nie spoci się w drodze do pracy. Słyszałem o specjalnych pomieszczeniach dla rowerów, przebieralniach i prysznicach nawet.
20km to niby godzina lekkiej jazdy, ale jednak godzina :D Widzę, że pani ma 35 lat, więc jeśli chodzi o względy fizyczne to polecam.
Ważna kwestia to czy nie lepiej opłacało by się kupić od razu auta niż kupować ebike, który tak mało nie kosztuje, a najtańszych nie polecam kupować.

Polecam kanał tego gościa z poradami i wyjaśnieniami https://www.youtube.com/watch?v=e8l2wUoEsDQ
ODPOWIEDZ