język niemiecki

Tutaj porozmawiać możemy o naszych zainteresowaniach, bardziej lub mniej popularnych pasjach czy nawet... dziwactwach :)
Awatar użytkownika
Mała Mi
Wtajemniczony
Posty: 6
Rejestracja: 26 lip 2018, 20:33
Płeć: kobieta
Enneagram: 2w2

język niemiecki

Post autor: Mała Mi »

Wiem, że może trudno tu kogoś będzię znaleźć , ale może jest ktoś, kto uczy się niemieckiego na takim poziomie, żeby pogadać w tym języku. Popisać czy jak tam...
Tak, mogłabym poszukać kogoś na forum językowym, ale wolałabym jakiegoś intorwertyka... :)
Więc jak ktoś by miał takowe zaiteresowania, byłoby super.
Ich kann nicht beeinflussen, was andere über mich denken, aber ich kann entscheiden, ob es mich interessiert.
Awatar użytkownika
Skryty
Pobudzony intro
Posty: 167
Rejestracja: 05 maja 2018, 19:36
Płeć: mężczyzna
MBTI: INTJ

Re: język niemiecki

Post autor: Skryty »

Możliwe że kogoś znajdziesz, ale może być trudno ją na przykład uczę się niektórego od 10 lat a za bardzo tego języka nie ogarniam.
Awatar użytkownika
Alphekka
Pobudzony intro
Posty: 150
Rejestracja: 22 kwie 2018, 22:34
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4
MBTI: INFJ
Lokalizacja: Ziemia

Re: język niemiecki

Post autor: Alphekka »

Jakiś czas temu stworzyłam temat o korespondencji w języku niemieckim, ale nikt się nie zgłosił... Właściwie to nie miałam zbyt wielkich nadziei ;) Znam niemiecki całkiem nieźle (formalnie poziom C1), ale od 2 lat praktycznie nie mam kontaktu z tym językiem. Chętnie bym sobie przypomniała to i owo, a pisanie z kimś to fajna motywacja. Jak byś chciała, to ja się zgłaszam :)
Dwa razy dwa równa się siedem i pół, minus trzy i jeszcze trochę więcej. G. I. Gurdżijew
ODPOWIEDZ