Ładni panowie

Tutaj porozmawiać możemy o naszych zainteresowaniach, bardziej lub mniej popularnych pasjach czy nawet... dziwactwach :)
Awatar użytkownika
tove
Introwertyk
Posty: 117
Rejestracja: 20 wrz 2018, 12:04
Płeć: kobieta

Ładni panowie

Post autor: tove »

Na wzór wątku o Pięknych Paniach (viewtopic.php?f=7&t=2198) pozwalam sobie założyć temat o ładnych panach, czyli panach, mniej lub bardziej znanych, którzy skradli swą urodą nasze serca.

Ciekawi mnie także to jak zmieniły się wasze upodobania na przestrzeni lat. Czy jak patrzycie wstecz na wasze młodzieńcze crushe to czy przyprawia was to o facepalm? Przyznawać się!
Awatar użytkownika
Piłat
Introrodek
Posty: 11
Rejestracja: 17 lis 2020, 17:41
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 9Me
MBTI: ISTJ

Re: Ładni panowie

Post autor: Piłat »

Choć jestem hetero to bardzo podoba mi się Krzysztof Ibisz.
:muza: :kot:
Awatar użytkownika
Fangtasia
Rozkręcony intro
Posty: 311
Rejestracja: 21 wrz 2014, 22:20
Płeć: kobieta
MBTI: ISFJ
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ładni panowie

Post autor: Fangtasia »

Aż mi przykro, że tak tutaj pusto. Dorzucę grosik lub dwa.
Lata młodzieńcze - dosyć śmieszny gust, podobał mi się np. młodszy Marilyn Manson oraz Miyavi. Generalnie długie włosy u chłopa i można go było brać.
Z wiekiem długie włosy przekształciły się w zarost/brodę i tak już do dzisiaj:
Absolutny numer 1 prawdopodobnie na zawsze
Jason Momoa
Matthew
To z takich najlepszych. Ale bardzo lubię też patrzeć na Dicaprio, czasem na Pitta. Ostatnio również na Roberta Pattinsona.
Awatar użytkownika
Percy
Stały bywalec
Posty: 217
Rejestracja: 01 wrz 2019, 12:08
Płeć: mężczyzna

Re: Ładni panowie

Post autor: Percy »

same here #nohomo

A Pani założycielka tematu, czemu niczym się nie podzieliła? ;) @tove
Awatar użytkownika
Fire
IntroManiak
Posty: 638
Rejestracja: 20 lut 2019, 17:47
Płeć: kobieta

Re: Ładni panowie

Post autor: Fire »

Hmm, upodobania niezmienne. Nie czuję się uprawniona do oceny. Nie widziałam wszystkich facetów na świecie 8)
Awatar użytkownika
Violaine
Introwertyk
Posty: 106
Rejestracja: 31 gru 2020, 22:19
Płeć: kobieta
Lokalizacja: śląskie

Re: Ładni panowie

Post autor: Violaine »

Rozumiem, że chodzi o wizualne "crushe"? Jeśli tak, to faktycznie pozostają i u mnie niezmienne. W kolejności nieco chronologicznej przedstawiają się następująco i w dużej mierze dotyczą panów z okresu ich jakiejś tam bliżej nieokreślonej młodości:
Kyle MacLachlan w roli agenta Coopera z Twin Peaks ;), Gary Cooper, Gregory Peck, Christopher Lee, Marlon Brando, Hugh Grant, Colin Firth. Wyjątkowi pozostają Toshiro Mifune, Antonio Banderas i Matt Dillon, którzy mieli/mają w sobie coś niezależnie od wieku.
Z młodego pokolenia pewnie Tom Hiddleston, ale tutaj całą robotę robi jego rewelacyjny, doskonały głos.

Jack Kerouac był niezwykle "ładny". To obłąkane spojrzenie pijaka snującego się po Big Sur, bajka. Tutaj również pasuje Jim Morrison, który poza ładną buzią i zwierzęcym magnetyzmem umiał jeszcze śpiewać i pięknie pisać.

Przewrotnie dodam też Toma Waitsa i Marka Lanegana, którzy ładniejsi byli w młodości, bardziej gładcy i przystępni. Teraz dziadzieją, ale ich twórczość i głosy, głębsze, zacniejsze, smaczniejsze. :serce:
Awatar użytkownika
tove
Introwertyk
Posty: 117
Rejestracja: 20 wrz 2018, 12:04
Płeć: kobieta

Re: Ładni panowie

Post autor: tove »

Violaine pisze: 30 sty 2021, 22:23Kyle MacLachlan w roli agenta Coopera z Twin Peaks
Oj tak. Całkiem ładnie się także zestarzał, podobnie jak Jeff Goldblum. Hugh Grant to także był mój wczesnomłodzieńczy crash, ale obecnie ta słabość jest mocno nieaktualna.

Z pewnością wizualnie podoba mi się także Travis Fimmer, odtwórca jednej z głównych ról w serialu "Wikingowie". Rzecz jasna w kreacji serialowej najbardziej mi odpowiada, bo za młodu wyglądał jak chłopak z boys band'u i brakowało mu - w mojej opinii - takiej ciekawej "szorstkości".

Mogę także wymienić wspomnianego już wyżej Jason'a Momoa. I może Jensen Ackles, kiedy jeszcze oglądałam serial z jego udziałem.

Chyba nigdy nie miałam crasha w kimś w mniej więcej moim wieku, kiedy miałam tych naście lat. Teraz też nie. Haha.
Awatar użytkownika
Azalea
Introwertyk
Posty: 102
Rejestracja: 13 lut 2021, 18:20
Płeć: kobieta
MBTI: ISFJ
Lokalizacja: małopolska

Re: Ładni panowie

Post autor: Azalea »

Ze świata gwiazd to tak... Też lubię Keanu, bardzo sympatyczny facet. Ale mój numer 1 to jest Patrick Wilson :) :) :)
https://miro.medium.com/max/875/1*U_dbA ... lKEdQ.jpeg
Zaraz potem, czyli miejsce nr. 2 :D jest Kevin Costner ;) https://www.google.pl/url?sa=i&url=http ... AdAAAAABAh
Także Bodyguarda mogę oglądać niezliczoną ilość razy :D
To moje wizualne typy, bez dwóch zdań ;) Po prostu mają w sobie coś ekstra i ja to czuję :D
Pamiętaj, że wszystko można zacząć od nowa. Jutro jest zawsze świeże i wolne od błędów. // L.M. Montgomery
LukNieśm
Introrodek
Posty: 21
Rejestracja: 13 lip 2021, 21:01
Płeć: mężczyzna

Re: Ładni panowie

Post autor: LukNieśm »

A Ryan Reynolds szczególnie w "Bodyguard Zawodowiec" jak wam się podoba?
ODPOWIEDZ