Witam!

W tym miejscu dyskutujemy o zjawisku introwertyzmu, o tym, jak wpłynął on na nasze życie, jakie są wady i zalety bycia introwertykiem.
Senyan
Introwertyk
Posty: 100
Rejestracja: 21 lis 2010, 21:22
Płeć: nieokreślona

Re: Witam!

Post autor: Senyan »

Intergalactic pisze:Brakuje mi tu jakiegoś entuzjazmu, nadziei na lepsze jutro (choćby i złudnej)
Co rozumiesz przez ten brak nadziei na lepsze jutro??
Awatar użytkownika
Intergalactic
Intronek
Posty: 28
Rejestracja: 04 mar 2011, 14:06
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Kraków

Re: Witam!

Post autor: Intergalactic »

Miałem na myśli optymizm np. taki amerykański optymizm, a nie polskie narzekanie.
Rozumiem, że sam kontakt z innymi introwertykami nastraja lepiej.
Może po prostu lekki pesymizm bliższy jest prawdziwemu życiu - jest bardziej naturalny?
Awatar użytkownika
Padre
IntroManiak
Posty: 627
Rejestracja: 07 wrz 2010, 15:34
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Kraina Deszczowcow
Kontakt:

Re: Witam!

Post autor: Padre »

Intergalactic pisze:Miałem na myśli optymizm np. taki amerykański optymizm, a nie polskie narzekanie.
Czyli konkretnie co? A teraz wezmy sie wszyscy za rece i zaspiewajmy piesn zaangazowana? Dziekuje, postoje :-P Introwertyk z natury jest zwierzeciem malo stadnym :mrgreen:
I explore the frontiers of safety! I laugh at danger, from a distance, and quietly, so as not to get all worked up.
Awatar użytkownika
Ausencia
Intromajster
Posty: 503
Rejestracja: 20 lip 2008, 16:08
Płeć: nieokreślona

Re: Witam!

Post autor: Ausencia »

Padre pisze:
Intergalactic pisze:Miałem na myśli optymizm np. taki amerykański optymizm, a nie polskie narzekanie.
Czyli konkretnie co? A teraz wezmy sie wszyscy za rece i zaspiewajmy piesn zaangazowana? Dziekuje, postoje :-P Introwertyk z natury jest zwierzeciem malo stadnym :mrgreen:
Chyba raczej weźmy się wszyscy za ręcę i chodźmy do McDonald's.
Ja również postoję. I'm not lovin' it. Przykro, że Cię rozczarowaliśmy, Intergalactic. :roll:
Senyan
Introwertyk
Posty: 100
Rejestracja: 21 lis 2010, 21:22
Płeć: nieokreślona

Re: Witam!

Post autor: Senyan »

Heh, ja bym raczej powiedział, że tu optymizm bije z większości działów. Tylko sęk w tym, że to optymizm wewnętrzny :D
Awatar użytkownika
Padre
IntroManiak
Posty: 627
Rejestracja: 07 wrz 2010, 15:34
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Kraina Deszczowcow
Kontakt:

Re: Witam!

Post autor: Padre »

Senyan pisze:Heh, ja bym raczej powiedział, że tu optymizm bije z większości działów. Tylko sęk w tym, że to optymizm wewnętrzny :D
Zen ;-)
I explore the frontiers of safety! I laugh at danger, from a distance, and quietly, so as not to get all worked up.
Awatar użytkownika
Lorenzo del Terro
Wtajemniczony
Posty: 7
Rejestracja: 05 mar 2011, 13:50
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Warszawa

Re: Witam!

Post autor: Lorenzo del Terro »

Często jest tak, że jeśli jesteśmy smutni, to wydaje nam się, że cały świat jest smutny, a kiedy jesteśmy radośni, to wszędzie znajdujemy radość. Mózg jak widać potrzebuje nastroić się na jeden mały element, jedną emocję, jedno słowo, które wszędzie słyszy, jeden kolor, który wszędzie widzi, a cała reszta wydaje się być wtedy gdzieś bardzo daleko. Jeśli więc widzisz gdzieś smutek, to sam się uśmiechnij, a wtedy możliwe, że otrzymasz to samo w zamian :) jeśli oczywiście będziesz wystarczająco przekonujący.
Awatar użytkownika
Intergalactic
Intronek
Posty: 28
Rejestracja: 04 mar 2011, 14:06
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Kraków

Re: Witam!

Post autor: Intergalactic »

Padre pisze: Czyli konkretnie co? A teraz wezmy sie wszyscy za rece i zaspiewajmy piesn zaangazowana?
Nawet nie potrafię tego określić, o jaki optymizm mi chodzi, chyba to pragnienie jest tak głęboko we mnie wewnątrz, że nie potrafię go wydobyć i opisać.

Tak się objawia mój malkontentyzm :cry:
Narzekam, że nie wieje tu na forum optymizmem, a sam nie jestem happy.
Gdy jest wesoło-optymistycznie to mi coś nie pasuje i wydaje mi się za wesoło.
Gdy gdzieś (w jakimś towarzystwie itp.) jest smutno-pesymistycznie to ja znajduję w sobie jakieś poprawiacze nastroju.
To tak jak by, była we mnie jakaś wewnętrzna przekora i stałe wypośrodkowywanie.
Awatar użytkownika
fruwającybukszpan
Zagubiona dusza
Posty: 2
Rejestracja: 13 mar 2011, 15:43
Płeć: nieokreślona

Re: Witam!

Post autor: fruwającybukszpan »

Cześć, bardzo uroczo mi was powitać. Nazywam się fruwającybukszpan i jestem introwertykiem. Lubię się śmiać i tańczyć.
Ania
Introwertyk
Posty: 63
Rejestracja: 31 sty 2010, 17:55
Płeć: nieokreślona

Re: Witam!

Post autor: Ania »

hej,witaj:) A czemu fruwającybukszpan??
Awatar użytkownika
cityCAT
Pobudzony intro
Posty: 171
Rejestracja: 02 kwie 2011, 23:02
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Śląsk

Re: Witam!

Post autor: cityCAT »

Wypadałoby się przywitać, tak więc cześć wszystkim, jestem na 2gim roku studiów i od 4rech lat szlifuję swój introwertyzm z mizernym skutkiem niestety /: q;
Actually, I CAN
Awatar użytkownika
Padre
IntroManiak
Posty: 627
Rejestracja: 07 wrz 2010, 15:34
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Kraina Deszczowcow
Kontakt:

Re: Witam!

Post autor: Padre »

cityCAT pisze:Wypadałoby się przywitać, tak więc cześć wszystkim, jestem na 2gim roku studiów i od 4rech lat szlifuję swój introwertyzm z mizernym skutkiem niestety /: q;
Nie musi byc na wysoki polysk, moze matowiec tu i owdzie ;-)
Rowniez witam.
I explore the frontiers of safety! I laugh at danger, from a distance, and quietly, so as not to get all worked up.
AnaElaine Joice
Introwertyk
Posty: 67
Rejestracja: 17 maja 2011, 16:40
Płeć: nieokreślona

Re: Witam!

Post autor: AnaElaine Joice »

To może i ja coś niecoś o sobie... :D
Uwielbiam muzykę, kocham śpiewać, bardzo lubię informatykę (szczególnie programowanie) i nauki ścisłe. Do niedawna (w zasadzie to do wczoraj) zastanawiałam się co jest nie tak - ze mną albo ze światem i ludźmi. Dziś już wiem, że nic. Jestem introwertyk z krwi i kości i jestem z tego dumna. :)
"Jest 10 rodzajów ludzi – ci, którzy rozumieją kod dwójkowy i ci, którzy go nie rozumieją."
~~~~

"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa." Julian Tuwim

"Trzeba żyć, a nie tylko istnieć" Plutarch

"To smutne, że głupcy są tacy pewni siebie, a ludzie rozsądni tak pełni wątpliwości." Bertrand Russel
Awatar użytkownika
cityCAT
Pobudzony intro
Posty: 171
Rejestracja: 02 kwie 2011, 23:02
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Śląsk

Re: Witam!

Post autor: cityCAT »

Dziś już wiem, że nic. Jestem introwertyk z krwi i kości i jestem z tego dumna. :)
Kurcze pozytywna osóbka ^_^ Witamy (: (: (: (:
Actually, I CAN
Awatar użytkownika
air
Pobudzony intro
Posty: 156
Rejestracja: 06 gru 2009, 20:09
Płeć: nieokreślona

Re: Witam!

Post autor: air »

Miło powitać. A którą z nauk ścisłych uważasz za swoją królową? :wink:
ODPOWIEDZ