Pasje

Tutaj porozmawiać możemy o naszych zainteresowaniach, bardziej lub mniej popularnych pasjach czy nawet... dziwactwach :)
Awatar użytkownika
maciejo
Wtajemniczony
Posty: 5
Rejestracja: 27 gru 2013, 21:43
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pasje

Post autor: maciejo »

Moim hobby/pasją jest wszelkiego rodzaju sport. Kiedy zaczynam z jakąś nową dyscypliną to pochłania mnie ona całkowicie. W ostatnie lato odkryłem piękno tenisa ziemnego i poświęciłem całe wakacje na uprawianie tego sportu. Doszło do tego że kupiłem profesjonalną rakietę i wziąłem kilka lekcji z trenerem.

Na codzień z innych sportów to regularny basen i od czasu do czasu bieganie.

Innym hobby jest jak kolega wyżej programowanie, tyle że to jest już mocno powiązane z pracą w moim przypadku :)
Awatar użytkownika
Sentienta
Wtajemniczony
Posty: 9
Rejestracja: 31 gru 2013, 16:05
Płeć: nieokreślona

Re: Pasje

Post autor: Sentienta »

Moją pasją jest ezoteryka, zajmuje sie tym, a raczej żyje tym już parę lat, choć zdaje sobie sprawę, że dla większości ludzi, to "dziwaczne dziwactwo", albo w ogóle nie mają pojęcia co to jest. (Wikipedia kłamie :P) Ale cóż, to dla mnie bardzo ważne i negatywne zdanie innych ludzi na pewno nie zdołałoby mnie zniechęcić. (-:
Awatar użytkownika
Jagienka
Introrodek
Posty: 14
Rejestracja: 16 gru 2013, 0:42
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4
MBTI: INFP

Re: Pasje

Post autor: Jagienka »

A ja żywię się marzeniami, kontemplacją i książkami.
"Nie ma nic prawdziwszego od snu"
weraxx
Zagubiona dusza
Posty: 4
Rejestracja: 04 sty 2014, 21:22
Płeć: nieokreślona

Re: Pasje

Post autor: weraxx »

w wolnym czasie jeżdze na rowerze i fotografuję :)
malko
Wtajemniczony
Posty: 6
Rejestracja: 13 sty 2014, 14:21
Płeć: nieokreślona

Re: Pasje

Post autor: malko »

Moją pasją odkrytą dopiero tak z pół roku temu jest bieganie - już teraz nie wyobrażam sobie nie zacząć dnia od wybiegania. Bardzo to dobrze działa na mnie psychologicznie, mam czysty umysł przed całym dniem w pracy, więcej sił itp.
Awatar użytkownika
Sunako
Wtajemniczony
Posty: 7
Rejestracja: 21 sty 2014, 19:54
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Poznań

Re: Pasje

Post autor: Sunako »

Moją pasją jest rysowanie. Najczęściej są to portrety, często na zamówienie. Od czasu do czasu chwycę też za pędzel :) Dobry sposób na wyciszenie się i relaks.
"Natura człowieka to coś, na co nie mamy wpływu. Dostajemy ją razem z płucami, trzustką i całą resztą bebechów. Więc po co z nią walczyć?"

http://anettecoffin.deviantart.com/
mateulek
Wtajemniczony
Posty: 9
Rejestracja: 09 lip 2014, 1:06
Płeć: mężczyzna

Re: Pasje

Post autor: mateulek »

A ja bardzo lubię czytać książki które napisał św. Pamięci mistrz tolkien , ostatnio też zacząłem się interesować troszkę życiem seryjnych morderców i też przeczytałem o nich książkę a tak poza tym to kolekcjonuje różne rzeczy np figurki
Joaono

Re: Pasje

Post autor: Joaono »

A moją pasją jest zbieranie breloczków z obrazkami największych zabytków z danego kraju oraz kule śniegowe.
minimalista94
Introrodek
Posty: 20
Rejestracja: 27 maja 2014, 21:13
Płeć: mężczyzna

Re: Pasje

Post autor: minimalista94 »

Moją pasją jest głównie granie na keyboardzie, motoryzacja i rower. Lubię też filozofię i grać na komputerze... w tryktraka :D
I(89%) N(25%) T(1%) J(22%)
MatiZ
Pobudzony intro
Posty: 160
Rejestracja: 18 wrz 2013, 17:23
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: INFJ
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pasje

Post autor: MatiZ »

Moją pasją jest kolarstwo, zaliczanie miejscowości na rowerze, robienie zdjęć miejscom gdzie byłem (nie ławkom w czarno-białym filtrze...), rysowanie, komponowanie muzyki. Książki też lubię czytać. Chodzenie na dalekie spacery w sumie też.
MalinowoMi
Zagubiona dusza
Posty: 3
Rejestracja: 14 paź 2014, 10:37
Płeć: nieokreślona

Re: Pasje

Post autor: MalinowoMi »

Psychologia, Perswazja, Malarstwo, Sztuka . itd
Awatar użytkownika
qb
IntroManiak
Posty: 736
Rejestracja: 25 maja 2008, 23:36
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 9w1
MBTI: INFP
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Pasje

Post autor: qb »

MalinowoMi pisze:Psychologia, Perswazja, Malarstwo, Sztuka . itd
Też umiem robić wyliczanki.

Chodzi mi o to, że Twój post jest ubogi, zrób coś z tym następnym razem.

pozdr.
Trust yourself, no matter what anyone else thinks.
Awatar użytkownika
Miszka
Intro-wyjadacz
Posty: 429
Rejestracja: 03 paź 2012, 21:38
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Śląsk

Re: Pasje

Post autor: Miszka »

Zainteresowań mógłbym wymienić kilka, ale pasję mam właściwie tylko jedną -włóczęgostwo. Zaczęło się od gór, a że jako licealista na pociągi nie miałem to od razu doszedł autostop. W końcu w wieku 18lat pierwsza samotna włóczęga za granicę; głównie góry Rumunii. W następnych wyjazdach nie chodziło już tylko o góry choć one pojawiają się zawsze; zacząłem interesować się jak inne narody patrzą na świat, jaką mają kulturę, na czym polega ich religia. Zacząłem uczyć się języków - niestety dość późno. Zacząłem w tym widzieć coś jeszcze nowego - choć mogłem zarobić i podróżować jak przeciętny turysta to wolę jeździć prawie w ogóle bez pieniędzy; spać na plażach albo u ludzi, dzielić się tym co akurat mam i brać co mi dają, pomagać ludziom w ich normalnej pracy i spotykać takich jacy są na co dzień. Ostatnio doszedłem do wniosku że to jest dla mnie dużo ważniejsze niż studia czy praca i jeśli nic mnie nie zmusi do zapuszczenia korzeni to temu chciałbym się poświęcić.
Awatar użytkownika
Lunatic
Introwertyk
Posty: 68
Rejestracja: 30 paź 2011, 19:34
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Szczecin

Re: Pasje

Post autor: Lunatic »

Nie jestem pewny, czy byłbym w stanie nazwać jakiekolwiek zainteresowania pasją, ostatnio niczemu nie poświęcam większej uwagi, ale jeżeli miałbym coś jednak wybrać, byłoby to bieganie. Biegam od niedawna, a ostatnio niezbyt często, ze względu na brak czasu, ale jak już wyjdę i włączę muzykę, to się po prostu wyłączam, wszystkie zmartwienia automatycznie gdzieś uciekają. Jest to dla mnie czas przemyśleń, bez przejmowania się niczym. Gdyby nie ograniczenia ciała, to mógłbym tak biegać godzinami.
Ostatnio zmieniony 24 paź 2014, 22:53 przez Lunatic, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
So-ze
Rozkręcony intro
Posty: 345
Rejestracja: 08 kwie 2014, 20:24
Płeć: mężczyzna
MBTI: INTP

Re: Pasje

Post autor: So-ze »

Miszka pisze:Zainteresowań mógłbym wymienić kilka, ale pasję mam właściwie tylko jedną -włóczęgostwo. Zaczęło się od gór, a że jako licealista na pociągi nie miałem to od razu doszedł autostop. W końcu w wieku 18lat pierwsza samotna włóczęga za granicę; głównie góry Rumunii. W następnych wyjazdach nie chodziło już tylko o góry choć one pojawiają się zawsze; zacząłem interesować się jak inne narody patrzą na świat, jaką mają kulturę, na czym polega ich religia. Zacząłem uczyć się języków - niestety dość późno. Zacząłem w tym widzieć coś jeszcze nowego - choć mogłem zarobić i podróżować jak przeciętny turysta to wolę jeździć prawie w ogóle bez pieniędzy; spać na plażach albo u ludzi, dzielić się tym co akurat mam i brać co mi dają, pomagać ludziom w ich normalnej pracy i spotykać takich jacy są na co dzień. Ostatnio doszedłem do wniosku że to jest dla mnie dużo ważniejsze niż studia czy praca i jeśli nic mnie nie zmusi do zapuszczenia korzeni to temu chciałbym się poświęcić.
Brzmi jak marzenie wielu ludzi. Trochę Ci zazdroszczę. Pewnie potrafisz zaciekawiać ludzi swoimi opowieściami.
ODPOWIEDZ