Humor

Gry, quizy, humor i co tylko chcecie. Enjoy.
Awatar użytkownika
maggie
Introwertyk
Posty: 93
Rejestracja: 02 cze 2012, 11:42
Płeć: nieokreślona

Re: Humor

Post autor: maggie »

Maladict pisze:
maggie pisze:Jestem ciekawa czy ktoś tu jest fanem cholernie czarnego humoru.
Ja jestem. Ale nie w wydaniu - "żartuję obrażając kogoś - np. czarnoskórych, otyłych" tylko - "lubię żartować z rzeczy tabu, z rzeczy które budzą powszechny jawny bądź skrywany lęk". 8)
Hm, no zawsze to poczucie humoru jakieś jest :D Osobiście nie mam nic do ludzi i jestem tolerancyjna, ale poczucie dystansu to też dobra rzecz.
"To krępujące milczenie. Czemu ględzenie o bzdetach uważamy za wyraz nieskrępowania?
Po tym można poznać kogoś wyjątkowego. Kiedy można zamknąć ryj i wspólnie sobie pomilczeć."
Awatar użytkownika
Maladict
Introrodek
Posty: 22
Rejestracja: 10 sie 2013, 21:25
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Kraków

Re: Humor

Post autor: Maladict »

Poza tym, bardzo lubię absurdy. Żarty tak idiotyczne, że śmieszne, zestawienia wzięte z kosmosu :mrgreen: Jestem raczej znany z najbardziej szalonych wymysłów a czasem nawet... tylko ja się śmieję :cry:
Awatar użytkownika
maggie
Introwertyk
Posty: 93
Rejestracja: 02 cze 2012, 11:42
Płeć: nieokreślona

Re: Humor

Post autor: maggie »

o to ciekawe, absurdy też są zabawne.
a masz jakieś w zanadrzu aby tu podrzucić ;)
"To krępujące milczenie. Czemu ględzenie o bzdetach uważamy za wyraz nieskrępowania?
Po tym można poznać kogoś wyjątkowego. Kiedy można zamknąć ryj i wspólnie sobie pomilczeć."
Awatar użytkownika
vragutinovic
Pobudzony intro
Posty: 169
Rejestracja: 18 lis 2012, 0:38
Płeć: mężczyzna
MBTI: INTP

Re: Humor

Post autor: vragutinovic »

maggie pisze:Osobiście nie mam nic do ludzi i jestem tolerancyjna (...)
A ja mam wszystko do ludzi i nie jestem tolerancyjny, dlatego: http://www.youtube.com/watch?v=qYOH30WUX7Y

A poza tym to "oczywiście, że jestem święty".
Awatar użytkownika
Maladict
Introrodek
Posty: 22
Rejestracja: 10 sie 2013, 21:25
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Kraków

Re: Humor

Post autor: Maladict »

maggi pisze:o to ciekawe, absurdy też są zabawne.
a masz jakieś w zanadrzu aby tu podrzucić
Pewnie, że mógłbym sobie przypomnieć takie SYTUACJE, i je tu przytoczyć, ale obawiam się, że byłoby to zupełnie jałowe i nieśmieszne - bo właśnie moim zdaniem humor absurdalny jest zawsze SYTUACYJNY, a nie tak, jak to jest z dowcipami z książeczek z kawałami (które mnie raczej mało śmieszą)
Kawały z książeczek są nastawione na niejasność która znajduje niespodziewane rozwiązanie - i to ma być zabawne.
Humor absurdalny jest niejasny i pokręcony.
Podobno jest tak, że jednostki o nastawieniu konserwatywnym, z niską tolerancją niejasności wolą humor "rozwiązujący niejasność".
Zaś osoby mające pociąg do nowości, otwarte na nowości wolą absurd. (przynajmniej w moim przypadku ta teoria się zgadza)

Poza tym czasem żartuję w ten sposób, że z grobową powagą, tonem, jakby to była najoczywistsza codzienność, gadam absurdalne rzeczy (np. opowiadam jak mnie okradli z chusteczek do nosa w tramwaju, albo, że "Twoje duszności w kościele są po prostu objawem wpływu złego ducha") ;)
Nie raz tak głupieli moi znajomi gdy z nimi gadałem na czacie - np. zaczynali mnie pocieszać.
Pewnego razu... moja siostra postanowiła pokonać mnie własną bronią i okazałem się naiwny jak dziecko xD
Awatar użytkownika
maggie
Introwertyk
Posty: 93
Rejestracja: 02 cze 2012, 11:42
Płeć: nieokreślona

Re: Humor

Post autor: maggie »

vragutinovic pisze:
maggie pisze:Osobiście nie mam nic do ludzi i jestem tolerancyjna (...)
A ja mam wszystko do ludzi i nie jestem tolerancyjny, dlatego: http://www.youtube.com/watch?v=qYOH30WUX7Y

A poza tym to "oczywiście, że jestem święty".
haha :D Carlina uwielbiam, właśnie podczytuję jego książkę "skrawki intelektu" ;)
Maladict pisze: Poza tym czasem żartuję w ten sposób, że z grobową powagą, tonem, jakby to była najoczywistsza codzienność, gadam absurdalne rzeczy (np. opowiadam jak mnie okradli z chusteczek do nosa w tramwaju, albo, że "Twoje duszności w kościele są po prostu objawem wpływu złego ducha") ;)
Nie raz tak głupieli moi znajomi gdy z nimi gadałem na czacie - np. zaczynali mnie pocieszać.
Pewnego razu... moja siostra postanowiła pokonać mnie własną bronią i okazałem się naiwny jak dziecko xD
U mnie jest podobnie. Później tłumaczę, że przecież żartuję.. :D czasem myślę czy ludzie muszą być tak poważni.
Też miałam kiedyś podobną sytuację, że się nabrałam to moja koleżanka śmiała się bite półtora tygodnia. No i racja jakbym miała tutaj opisać to nie wydawałoby się tak zabawne.
"To krępujące milczenie. Czemu ględzenie o bzdetach uważamy za wyraz nieskrępowania?
Po tym można poznać kogoś wyjątkowego. Kiedy można zamknąć ryj i wspólnie sobie pomilczeć."
Awatar użytkownika
Agon
Krypto-Extra
Posty: 866
Rejestracja: 13 kwie 2012, 15:20
Płeć: mężczyzna

Re: Humor

Post autor: Agon »

Obrazek
Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Posty: 2179
Rejestracja: 15 paź 2011, 10:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: istj
Lokalizacja: wro

Re: Humor

Post autor: highwind »

Awatar użytkownika
Agon
Krypto-Extra
Posty: 866
Rejestracja: 13 kwie 2012, 15:20
Płeć: mężczyzna

Re: Humor

Post autor: Agon »

Obrazek
Awatar użytkownika
UnderPressure
Introwertyk
Posty: 75
Rejestracja: 10 lip 2014, 11:32
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w6
MBTI: INTP
Lokalizacja: Mazowsze

Re: Humor

Post autor: UnderPressure »

Obrazek
Omnis Moriar

Obrazek
Awatar użytkownika
lea
Rozkręcony intro
Posty: 332
Rejestracja: 07 sty 2013, 7:26
Płeć: nieokreślona
Enneagram: 0w0
MBTI: CATS

Re: Humor

Post autor: lea »

Ostatnio zmieniony 09 wrz 2014, 19:35 przez lea, łącznie zmieniany 1 raz.
Wygnaj ludzi z twych myśli, niech nic zewnętrznego nie kala twej samotności, błaznom pozostaw troskę o szukanie podobnych im.
Inny cię umniejsza, bo zmusza cię do odgrywania jakiejś roli; ze swego życia usuń gest, ogranicz się do tego, co istotne.
Awatar użytkownika
Polan
Intromajster
Posty: 474
Rejestracja: 16 lip 2014, 11:24
Płeć: mężczyzna
MBTI: INTJ
Lokalizacja: Warszawa

Re: Humor

Post autor: Polan »

Awatar użytkownika
Agon
Krypto-Extra
Posty: 866
Rejestracja: 13 kwie 2012, 15:20
Płeć: mężczyzna

Re: Humor

Post autor: Agon »

Obrazek
Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Posty: 2179
Rejestracja: 15 paź 2011, 10:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: istj
Lokalizacja: wro

Re: Humor

Post autor: highwind »

Awatar użytkownika
Irracjonalny
Pobudzony intro
Posty: 159
Rejestracja: 14 wrz 2014, 21:12
Płeć: mężczyzna

Re: Humor

Post autor: Irracjonalny »

Obrazek
ODPOWIEDZ