Witam!

W tym miejscu dyskutujemy o zjawisku introwertyzmu, o tym, jak wpłynął on na nasze życie, jakie są wady i zalety bycia introwertykiem.
Dennis
Intronek
Posty: 33
Rejestracja: 04 lip 2015, 14:48
Płeć: mężczyzna

Re: Witam!

Post autor: Dennis »

Heh :D
Awatar użytkownika
Julie
Wtajemniczony
Posty: 6
Rejestracja: 14 wrz 2015, 4:32
Płeć: kobieta
MBTI: INFP

Re: Witam!

Post autor: Julie »

Nawet nie wiedziałam, że jest polskie forum, a tu taka niespodzianka ;-)

Nie wiem czy będę miała tyle wytrwałości by tu zaglądać regularnie, ale kto wie... Tymczasem pozdrowienia od studentki z Krakowa ;-)
Temudżyn
Intronek
Posty: 41
Rejestracja: 19 sie 2015, 7:25
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTJ

Re: Witam!

Post autor: Temudżyn »

Witam. :D
Zaprawdę, nie masz nic wstrętniejszego nad monstra owe, naturze przeciwne, wiedźminami zwane, bo są to płody plugawego czarostwa i diabelstwa. Są to łotry bez cnoty, sumienia i skrupułu, istne stwory piekielne, do zabrania jeno zdatne. Nie masz dla takich jak oni między ludźmi poczciwymi miejsca.
A owo Kaer Morhen, gdzie ci bezecni się gnieżdzą, gdzie ohydnych swych praktyk dokonują, starte być musi z powierzchni ziemi, a ślad po nim solą i saletrą posypany.

Anonim, Monstrum albo Wiedźmina opisanie
Krzyś
Intronek
Posty: 31
Rejestracja: 27 wrz 2015, 21:01
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTJ

Re: Witam!

Post autor: Krzyś »

Witajcie! :D Mam na imię Krzysiek (jak widać w nicku :) ) Mam 17 lat , mieszkam w miasteczku na mazurach. Czytam książki,słucham muzyki i gram w gierki.
\o/
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2681
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Witam!

Post autor: Coldman »

Krzyś pisze:Witajcie! :D Mam na imię Krzysiek (jak widać w nicku :) ) Mam 17 lat , mieszkam w miasteczku na mazurach. Czytam książki,słucham muzyki i gram w gierki.
Miesiąc urodzenia ?
Krzyś
Intronek
Posty: 31
Rejestracja: 27 wrz 2015, 21:01
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTJ

Re: Witam!

Post autor: Krzyś »

Coldman pisze:Miesiąc urodzenia ?
21 Lutego.
\o/
Nestor

Re: Witam!

Post autor: Nestor »

Krzysiu,
jak długo planujesz u nas posiedzieć? Co Ciebie do nas sprowadziło? Jak długo masz te zainteresowania? W jakiej klasie się uczysz i czy pracujesz? Skąd dowiedziałeś się o introwertyzmie? Jakie książki, muzykę i gry zażywasz dla przyjemności? I najważniejsze - czego od nasz oczekujesz?

Ja jestem Nestor. Szczegóły na stronie mojego profilu.
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2681
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Witam!

Post autor: Coldman »

Krzyś pisze:
Coldman pisze:Miesiąc urodzenia ?
21 Lutego.
19 Stycznia
Kurde już nie jestem najmłodszy xD
Krzyś
Intronek
Posty: 31
Rejestracja: 27 wrz 2015, 21:01
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTJ

Re: Witam!

Post autor: Krzyś »

Nestor pisze:Krzysiu,
jak długo planujesz u nas posiedzieć? Co Ciebie do nas sprowadziło? Jak długo masz te zainteresowania? W jakiej klasie się uczysz i czy pracujesz? Skąd dowiedziałeś się o introwertyzmie? Jakie książki, muzykę i gry zażywasz dla przyjemności? I najważniejsze - czego od nasz oczekujesz?
Pozwól, że zacznę od zainteresowań :) Czytać dla przyjemności zacząłem dość późno, bo mniej więcej w pierwszej klasie gimnazjum od (sam się z tego śmieję no ale cóż poradzić?) Zmierzchu, spodobało mi się więc kontynuowałem czytanie fantastyki, przeczytałem Eragona,Władcę Pierścieni , Achaję, pochłonąłem Wiedźmina, Metro 2033 oraz 2034 , Gildie Magów, Siewcę wiatru i kilka mniej znanych tytułów. Przeczytałem kilka książek z innych gatunków i również były w porządku ,lecz nie jestem za bardzo obeznany w tytułach więc jeżeli chcecie to możecie polecić mi parę lektur nie koniecznie z działu fantastyki :) . Co do muzyki to nie będę wymieniał gatunków bo słucham wszystkiego co mi się spodoba (oprócz rapu, disco polo i hip hopu) ale najczęściej jest to rock alternatywny lub indie rock. Kilka ulubionych wykonawców: Arctic Monkeys, Chet Faker, The Killers, Ben howard, Strachy na lachy, Alt-J, Marilyn Manson,Tom Odell, The Black Keys, The Strokes. Najczęściej gram w LoL'a, Skyrima i SC2. Obecnie jestem w drugiej klasie liceum ogólnokształcącego na profilu medycznym. O inrowertyzmie dowiedziałem się w 3 klasie gimnazjum, nie pamiętam w jaki sposób (prawdopodobnie podróżując po internecie :) ) i czytając o tym zauważyłem że idealnie do mnie pasuje, następnego dnia pogadałem o tym z koleżanką (również introwertyczką) ,która poleciła mi enneagram na którym wyszło mi 5w4 ( opis również pasował jak ulał). Ciężko powiedzieć jak długo ''się utrzymam";) na forum jako że dopiero się tu pojawiłem, ale póki co bardzo mi się tu podoba i prawdopodobnie troszkę tu posiedzę.To pierwsze tego typu forum do którego dołączyłem i sam nie jestem pewien czego oczekuję, chyba po prostu chciałem poznać ludzi podobnych do mnie charakterem. Sorka, że nie zaciekawiłem was swoją osobą, zawsze miałem z tym problem ;)
\o/
SercaBicie

Dzień dobry.

Post autor: SercaBicie »

Witajcie. Nie wiem, czy robię to w dobrym miejscu, chciałam się tylko przywitać. Dawno już nie byłam na żadnym forum, dziwnie mi z tym...ale od kiedy uświadomiłam sobie, że jestem introwertyczną, przywiodła mnie tu nadzieja, że być może poznam ludzi, którzy mnie zrozumieją. Mam 26 lat i pochodzę w Mazur. Czy ktoś może też? Pozdrawiam. :)
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2681
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Witam!

Post autor: Coldman »

Witamy na forum :D
Życzymy aktywnego uczestnictwa w życiu forum
Esther
Introrodek
Posty: 19
Rejestracja: 10 paź 2015, 19:55
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4
MBTI: INFP

Re: Witam!

Post autor: Esther »

Witam się i ja, introwertyczka 100% :) czytam Was od lat, ale dopiero teraz postanowiłam czasem cos napisać...
Nestor

Re: Witam!

Post autor: Nestor »

No hej,
a jakie tematy czytałaś?
Awatar użytkownika
bisclaveret
Intronek
Posty: 31
Rejestracja: 17 wrz 2015, 11:54
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTJ

Re: Witam!

Post autor: bisclaveret »

Esther - też tak miałem. Długo czytałem forum zanim się zarejestrowałem. Chyba tak mamy, że lubimy chwilę się przyzwyczaić do nowego środowiska zanim w nim zaistniejemy. :)
I'm a thinker, not a talker.
Nestor

Re: Witam!

Post autor: Nestor »

@up

A jakie tematy?
ODPOWIEDZ